Προς το περιεχόμενο

Πως περνάτε τα βράδια;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλέον κοιμάμαι νωρίς γιατί ξυπνάω νωρίς.. Αλλιώς καμιά βόλτα (στις 4 σκοτεινιάζει), σειρές/ταινίες/σερφάρισμα όταν έχω χρόνο, μέχρι να βρω κι εγώ δουλειά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου προσπαθω  να βρω τον αλγοριθμο για 5 ωρες τη μερα..

Γιατί τόσο λίγο; Δεν προλαβαίνεις ή απλά αισθάνεσαι ότι χάνεις την ώρα σου με το να κοιμάσαι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί τόσο λίγο; Δεν προλαβαίνεις ή απλά αισθάνεσαι ότι χάνεις την ώρα σου με το να κοιμάσαι;

αυτό το έχω αισθανθεί σε μια φάση , οτι δηλαδή χάνω χρόνο με τον ύπνο. Ξέρουμε πόσο κρίσιμος είναι για τον άνθρωπο οπότε ας μη το αναλύσουμε αλλα αυτό δεν αλλάζει το γεγονός πως η εμμονή μου με τα βαμπίρ και τον βαμπιρισμό ξεκίνησε απο εκεί , όταν σκέφτηκα πως αφού δεν γίνεται να διπλασιάσω την σύντομη ξύπνια ανθρώπινη ζωή μου ακυρώνοντας τον ύπνο θα πρέπει να βρω τρόπο να ζήσω για πάντα. 

 

οκ ξέρω δεν γίνεται duh , δεν είμαι μπίου , απλά λέω οτι πόσο ωραίο θα ήταν αν μελλοντικά οι επιστήμονες ανακάλυπταν τρόπο να speedάρουμε την διαδικασία στην 1 ώρα , να κοιμάσαι 1 ώρα και να είναι λες και κοιμήθηκες 8. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το έχω αισθανθεί σε μια φάση , οτι δηλαδή χάνω χρόνο με τον ύπνο. Ξέρουμε πόσο κρίσιμος είναι για τον άνθρωπο οπότε ας μη το αναλύσουμε αλλα αυτό δεν αλλάζει το γεγονός πως η εμμονή μου με τα βαμπίρ και τον βαμπιρισμό ξεκίνησε απο εκεί , όταν σκέφτηκα πως αφού δεν γίνεται να διπλασιάσω την σύντομη ξύπνια ανθρώπινη ζωή μου ακυρώνοντας τον ύπνο θα πρέπει να βρω τρόπο να ζήσω για πάντα. 

 

οκ ξέρω δεν γίνεται duh , δεν είμαι μπίου , απλά λέω οτι πόσο ωραίο θα ήταν αν μελλοντικά οι επιστήμονες ανακάλυπταν τρόπο να speedάρουμε την διαδικασία στην 1 ώρα , να κοιμάσαι 1 ώρα και να είναι λες και κοιμήθηκες 8. 

Δεν το βλέπω και απίθανο να γίνει αυτό που λες! Αλλά μέχρι τότε ας απολαύσουμε τον ύπνο μας, γιατί είναι μια απόλαυση. Άλλο αν τα κάνουμε όλα με την ψυχή στο στόμα για να προλάβουμε ποιος ξέρει τι...

το 2ρο

5 ώρες νομίζω είναι λίγες. Στις 6-7 θα είσαι οκ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι καίγεστε να μειώσετε τον ύπνο χωρίς συνέπειες στην υγεία σας, ψάξτε για πολυφασικό ύπνο.

 

Disclaimer: απαιτεί στρατιωτική πειθαρχία για να εφαρμοστεί και είναι ασύμβατος με την σύγχρονη ζωή (π.χ. αν δουλεύετε 8ωρο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε μου προσπαθω  να βρω τον αλγοριθμο για 5 ωρες τη μερα..

 

Αμα τον βρεις πέρνα κι από το θρεντ με το τζόκερ που σε θέλουμε λίγο..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διευκρίνισε ότι μιλάς για τουλάχιστον 3 τζακ ποτ και πάνω ε...

 

Ε τι; ψιλικατζήδες είμαστε;;

 

 

πού βρήκες like ρε θηρίο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...