Προς το περιεχόμενο

Πως περνάτε τα βράδια;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσα like κανεις την μερα ρε zio και σου τελειωνουν?

 

Τρελός λαηκούρας ο ζίο..

 

 

Βy the way, ποιος ειναι ο αριθμος των like που μπορεις να κανεις σε μια μερα?

 

Αυτό ακριβώς σκεφτόμουν σήμερα  :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα like κανεις την μερα ρε zio και σου τελειωνουν?

Βy the way, ποιος ειναι ο αριθμος των like που μπορεις να κανεις σε μια μερα?

Δεν ξέρω πόσα μπορείς να κάνεις αλλά δεν ξέρω και για ποιο λόγο έχεις περιορισμό! Άκυρο μου φαίνεται!

 

Δεν εχω συγκεκριμενο προγραμμα αλλα οτι και να κανω μια βολτα απο insomnia θα την κανω..

Κάτι μέρες χάθηκες, παραλίγο να πιστέψω ότι έπιασες το τζόκερ! :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσα μπορείς να κάνεις αλλά δεν ξέρω και για ποιο λόγο έχεις περιορισμό! Άκυρο μου φαίνεται!

 

Κάτι μέρες χάθηκες, παραλίγο να πιστέψω ότι έπιασες το τζόκερ! :P

Κανω και παυσεις..μπορει 4 μερες να γραφω συνεχως και 15 να ειμαι εκτος αλλα η βολτα απο εδω γινεται οπως και να εχει!! Μας εστειλαν Γιαννιωτικο τσιπουρο σημερα αλλο πραμαααα!!Το αναφερω γιατι ξερω που σ'αρεσει!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανω και παυσεις..μπορει 4 μερες να γραφω συνεχως και 15 να ειμαι εκτος αλλα η βολτα απο εδω γινεται οπως και να εχει!! Μας εστειλαν Γιαννιωτικο τσιπουρο σημερα αλλο πραμαααα!!Το αναφερω γιατι ξερω που σ'αρεσει!

Στην περίπτωση έπεσες! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επρεπε να ζούσατε τα νιάτα σας στην δική μου εποχή,που όχι λαπτοπ δεν είχαμε αλλά ούτε ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ!Ενα ρίγος σας διαπέρασε ε :-D Πάντως ήταν μετα την κατοχή,δεν είμαι και τόοοσο αρχαίος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επρεπε να ζούσατε τα νιάτα σας στην δική μου εποχή,που όχι λαπτοπ δεν είχαμε αλλά ούτε ΚΙΝΗΤΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑ!Ενα ρίγος σας διαπέρασε ε :-D Πάντως ήταν μετα την κατοχή,δεν είμαι και τόοοσο αρχαίος

δηλαδή μια εποχή που θα έλεγα σε φίλο πάμε καμια βόλτα και δε θα μ έλεγε μπες fb να μιλήσουμε απο chat?

μια εποχή που η γκόμενα που γουστάρεις δε θα τα πέταγε στο fb να ξενερώσεις κ να μην ασχοληθείς καν μαζί της? που το καμάκι θα ήταν πιο άμεσο και οι γκόμενες δε θα την είχαν δει με τόσα like και follow ?

μια εποχή που εκτός σχολείου-δουλειάς θα την περνάγαμε έξω γιατι μέσα δε θα είχε τι να κάναμε?

 

μακάρι 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια εποχή να προσθέσω που το Nokia 3310 το είχες και σαν σφυρί για δουλειές στον κήπο. Τώρα φοβάσαι μην σου πέσει το smartphone από το κρεββάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...