Προς το περιεχόμενο

Πως περνάτε τα βράδια;


xpapias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 195
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τελευταία λόγω δουλειάς και ωραρίου είμαι σπιτόγατος περισσότερο. Αραλίκι με μάσα, ταινίες , μουσική , που και που κανα gym και σερφάρισμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ένα ouija board.

Ε αυτό το θεωρώ ψευτιά. Ίσως το δοκίμαζα απο περιέργεια όμως. Προτιμώ συζητήσεις γύρω απο ένα τραπέζι / σαλόνι με χαμηλό φωτισμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να κοιμαμαι οσες ωρες λιγοτερο γινεται-αλλα δεν γινεται

Ο σωστός ύπνος όμως θα καθορισει την ποιοτητα της ξύπνιας ζωής σου. Αν θέλεις να μην κοιμάσαι πολλές ωρες αλλα να ευχαριστιέσαι και τις ωρες που θα είσαι ξύπνιος, θα πρέπει να κοιμάσαι 9 το πολυ 10 το βραδυ.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σωστός ύπνος όμως θα καθορισει την ποιοτητα της ξύπνιας ζωής σου. Αν θέλεις να μην κοιμάσαι πολλές ωρες αλλα να ευχαριστιέσαι και τις ωρες που θα είσαι ξύπνιος, θα πρέπει να κοιμάσαι 9 το πολυ 10 το βραδυ.

εχεισ δικιο σε ενα βαθμο,5 ωρες δεν βγαινει καθε μερα,αλλα  ΑΝΑ μερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα like κανεις την μερα ρε zio και σου τελειωνουν?

Βy the way, ποιος ειναι ο αριθμος των like που μπορεις να κανεις σε μια μερα?

Εσυ κοιτα να σταματησεις το dt mafia παιχνιδι γιατι ειναι εθιστικο (καταλαβα οτι το παιζεις λογω του avatar σου).

 

αυτό δεν αλλάζει το γεγονός πως η εμμονή μου με τα βαμπίρ και τον βαμπιρισμό ξεκίνησε απο εκεί , όταν σκέφτηκα πως αφού δεν γίνεται να διπλασιάσω την σύντομη ξύπνια ανθρώπινη ζωή μου ακυρώνοντας τον ύπνο θα πρέπει να βρω τρόπο να ζήσω για πάντα. 

οκ ξέρω δεν γίνεται duh , δεν είμαι μπίου , απλά λέω οτι πόσο ωραίο θα ήταν αν μελλοντικά οι επιστήμονες ανακάλυπταν τρόπο να speedάρουμε την διαδικασία στην 1 ώρα , να κοιμάσαι 1 ώρα και να είναι λες και κοιμήθηκες 8.

 

Στις πανελληνιες ακουγονταν φημες για μια κοπελα που κοιμοταν μερα παρα μερα αρα σιγουρα το σωμα αντεχει περιοδικες καταχρησεις που και που και μετα αυτοθεραπευεται.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 
 

 

αυτό το έχω αισθανθεί σε μια φάση , οτι δηλαδή χάνω χρόνο με τον ύπνο. Ξέρουμε πόσο κρίσιμος είναι για τον άνθρωπο οπότε ας μη το αναλύσουμε αλλα αυτό δεν αλλάζει το γεγονός πως η εμμονή μου με τα βαμπίρ και τον βαμπιρισμό ξεκίνησε απο εκεί , όταν σκέφτηκα πως αφού δεν γίνεται να διπλασιάσω την σύντομη ξύπνια ανθρώπινη ζωή μου ακυρώνοντας τον ύπνο θα πρέπει να βρω τρόπο να ζήσω για πάντα. 

οκ ξέρω δεν γίνεται duh , δεν είμαι μπίου , απλά λέω οτι πόσο ωραίο θα ήταν αν μελλοντικά οι επιστήμονες ανακάλυπταν τρόπο να speedάρουμε την διαδικασία στην 1 ώρα , να κοιμάσαι 1 ώρα και να είναι λες και κοιμήθηκες 8. 

 

Είχα διαβάσει μία φράση καπου και επειδή μου άρεσε τη θυμάμαι :

 

"Ο σύγχρονος άνθρωπος μπόρεσε εκμεταλλευόμενος την τεχνολογία, να κερδίσει χρόνο στη ζωή του.Το κακό είναι ότι πρόσθεσε και άλλες εργασίες στον ελεύθερο χρόνο που είχε κερδίσει, με αποτέλεσμα ο χρόνος να είναι λιγότερος από πριν..."

Οπότε ακόμα και αυτό να γίνει (που γράφεις), μάλλον λιγότερο χρόνο θα έχεις...εκτός και αν κερδίσεις τίποτα λεφτά.

 

Καμία ταινία που να αξίζει ή κάποιο βιβλίο πληροφορικής.Αυτά μου τρώνε τα βράδια μου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...