Προς το περιεχόμενο

Η Apple ετοιμάζει iPhone με οθόνη 4,0 ιντσών


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φανταζομαι αυτη η καινουργια αηδια θα ειναι κατι σαν το <<φθηνο>> 5c που βγηκε για να πιασει και το λαουτζικο,αλλα τελικα μονο φθηνο δεν ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φανταζομαι αυτη η καινουργια αηδια θα ειναι κατι σαν το <<φθηνο>> 5c που βγηκε για να πιασει και το λαουτζικο,αλλα τελικα μονο φθηνο δεν ηταν.

Αυτο φενεται και στις αξιολογησεις στο skroutz του κινητου αν δουμε :P

 

https://www.skroutz.gr/s/4763156/Apple-iPhone-5C-8GB.html

 

τελευταια αξιολογηση

 

''''Αν και έχω ακούσει από πολλούς ότι είναι οικονομικό-για φτωχούς τηλέφωνο (δε θα το έλεγα φθηνό, αλλά το λιγότερο ακριβό.. Αν και έδωσε τη σκυτάλη στο iPhone 4s) εγώ θεωρώ ότι αξίζει με το παραπάνω τα λεφτά του... το συγκεκριμένο προϊόν κοστίζει 430 στα επώνυμα καταστήματα.. κάνει τα πάντα τέλεια, η ταχύτητα, η ανάλυση της κάμερας, από ποιότητα μπροστινής κάμερας μακράν το καλύτερο μέχρι τώρα... με εκφράζει, είναι νεανικό, μοντέρνο και με την original θήκη αποκτά μια άλλη άποψη... Και από άποψη χρημάτων.. ικανοποιητικό... Για ποιον λόγο να έδινα 200 ευρώ παραπάνω για το 5s που το μόνο καλύτερο που θα είχε θα ήταν η εμφάνιση και το Touch ID;... Το λογισμικό είναι το ίδιο, η ανάλυση της οθόνης και της κάμερας ίδια... και οι ίντσες ακριβώς ίδιες.. Το μοναδικό ελάττωμα είναι η χωρητικότητα... δε δίνει τη δυνατότητα εγκατάστασης πολλών εφαρμογών, αλλά εμένα προσωπικά μου αρκεί...!!'''''

 

Δηλαδη 350+ευρω για smartphone με χρηση τηλεφωνα,sms,λιγο Internet(κλασσικα facebook)και μουσικη(γιατι για τιποτα αλλο και ο χωρος και η μπαταρια ειναι για τα μπαζα).Να γιατι πουλανε αυτα τα κινητα. Και το αστειο ειναι οτι υπαρχουν αλλα κινητα και φθηνοτερα,βλεπε OnePlusX που ειναι σε ολα καλυτερα αλλα οπως εχουμε πει δεν εχουν το μηλαρακι απο πισω :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το αστειο ειναι οτι υπαρχουν αλλα κινητα και φθηνοτερα,βλεπε OnePlusX που ειναι σε ολα καλυτερα αλλα οπως εχουμε πει δεν εχουν το μηλαρακι απο πισω :D

 

Χωρίς να διαφωνώ σε γενικές γραμμές με τα όσα λες, να τονίσω ότι το βασικό πρόβλημα του OnePlusX και των λοιπών flagship killer κινητών είναι ότι δεν έχουν το μηλαράκι μέσα τους και όχι από πίσω. ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 χρόνο τώρα χρήστης του iphone6...

Εξακολουθώ να συγκινούμε όταν πιάνω στα χέρια μου το 5αρι για το πόσο άνετο είναι. Και έχω πολύ μεγάλη παλάμη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την τεράστια εμπορική επιτυχία της θηκης με μπαταρία της apple θα βγάλει και κινητό 4 ίντσες για να χαράξει τον δρόμο των ψεκασμενων. Α και μετά θα βγάλει και αποκλειστική θήκη με μπαταρία για το κινητό γιατί οι άλλες δεν θα κάνουν. Αντί να κοιτάξει να μαζέψει τα περιθώρια πάνω, κάτω θα βγάλει παντόφλα στις 4 ίντσες!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθεστε κ χτυπιεστε κ γραφετε λες κ δεν ξερετε οτι οτι κ να βγαλουν οσο κ να το κοστολογησουν οτι παραλογη μλκα κ αν κανουν θα πουλησει 

 

μηλο να εχει μεγαλο να φαινεται κ το σκατο παξιμαδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά την τεράστια εμπορική επιτυχία της θηκης με μπαταρία της apple θα βγάλει και κινητό 4 ίντσες για να χαράξει τον δρόμο των ψεκασμενων. Α και μετά θα βγάλει και αποκλειστική θήκη με μπαταρία για το κινητό γιατί οι άλλες δεν θα κάνουν. Αντί να κοιτάξει να μαζέψει τα περιθώρια πάνω, κάτω θα βγάλει παντόφλα στις 4 ίντσες!

 

Τα περιθώρια υπάρχουν για κάποιο λόγο όπως πχ να είναι λεπτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καθεστε κ χτυπιεστε κ γραφετε λες κ δεν ξερετε οτι οτι κ να βγαλουν οσο κ να το κοστολογησουν οτι παραλογη μλκα κ αν κανουν θα πουλησει 

 

μηλο να εχει μεγαλο να φαινεται κ το σκατο παξιμαδι

Ξερεις ποσα πιτσιρικια βγηκαν και θα βγουν να πουν τα καλαντα για να αγορασουν το εν λογω μηλο? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple είμαι ότι γουστάρω κάνω , οδηγώ την αγορά εδώ και χρόνια έχω μετρητό για να αγοράσω όλη την ευρωπαϊκή ένωση και τώρα έχω προσλάβει την πρώην ceo της Burberry με μισθό καμμιά 50 αρια εκατομύρια το χρόνο.

 

Παιδιά αφήστε το η Apple βγήκε για να πάρει κεφάλια , αφού έσπειρε πανικό στους ρολογάδες , ετοιμάζεται να μπουκάρει και αλλού , είδη πολυτελείας , αυτοκίνητα , κτλπ

DLD15 - The Four Horsemen: Amazon/Apple/Facebook & Google--Who Wins/Loses (Scott Galloway) απο το 11ο λεπτο αρχίζει για Apple

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την μοστρα κ την ανουσια μπουρδα οδηγει γιατι αν ψαχτεις λιγο τι βγαζουν εταιρειες οπως dell ,hp ,lenovo ,asus κλπ θα σου φυγει το καφασι

Εκεί είναι τα λεφτά , οι εταιρίες τύπου apple , luxury brands , λατρεύουν τους " irrational buyers "  "αγοραστές χωρίς λογική " ανθρώπους που πετάνε τα λεφτά τους για πράγματα σε τιμές who make no sense

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Apple είμαι ότι γουστάρω κάνω , οδηγώ την αγορά εδώ και χρόνια έχω μετρητό για να αγοράσω όλη την ευρωπαϊκή ένωση και τώρα έχω προσλάβει την πρώην ceo της Burberry με μισθό καμμιά 50 αρια εκατομύρια το χρόνο.

 

Παιδιά αφήστε το η Apple βγήκε για να πάρει κεφάλια , αφού έσπειρε πανικό στους ρολογάδες , ετοιμάζεται να μπουκάρει και αλλού , είδη πολυτελείας , αυτοκίνητα , κτλπ

DLD15 - The Four Horsemen: Amazon/Apple/Facebook & Google--Who Wins/Loses (Scott Galloway) απο το 11ο λεπτο αρχίζει για Apple

https://www.youtube.com/watch?v=XCvwCcEP74Q

Με αυτόν που έχει για CEO η Apple δεν θα πάει πουθενα. Στην προσπάθεια θα μείνει.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα μπορουσε η apple να κρατήσει τις εξωτερικες  διαστασεις του 5αριου, να μειωσει τα ηλιθια bezels της και να παρουσιάσει ενα κινητο στις 4.3 με 4.5 inches. Αυτο θα ηταν καλη προταση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά η apple δεν νομίζω να ξέρει που είναι η Ελλάδα και μάλλον δεν την ενδιαφέρει κιόλας...εδώ στην αμερικη τα μόνα κινητά που βλέπεις στον δρόμο είναι apple και samsung και οι Αμερικανοί γιατί τα παίρνουν τσάμπα... και έχουν μεγάλη οικονομική ευχέρεια...δεν το πολυψαχνουν το θεμα , ουτε μπαίνουν σε τόσες λεπτομέρειες ..αν τους αρέσει το παίρνουν...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...