Προς το περιεχόμενο

Huawei P8


xristinat7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πούλα το edge και πάρε S6 απλό, να φύγει μόνο το πρόβλημα της οθόνης και να έχεις μια πολύ καλή εμπειρία γενικότερα.

Το s6 το απλό κολλάει; Έχει γίνει καμιά καλή αναβάθμιση σε σχέση με ram και ui ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά επειδή ενδιαφέρει το κινητό και την μητέρα μου τι πρόβλημα εχει με το SAR?

Είναι ψηλά, αλλά σιγά το πράγμα. Με hands free δεν θα έχει θέμα. Ούτε κανονικά θα έχει θέμα απλά κουβέντα να γίνεται :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά επειδή ενδιαφέρει το κινητό και την μητέρα μου τι πρόβλημα εχει με το SAR?

Στο σωμα ειναι 1.73 και στο κεφαλι 0.43 και το οριο ειναι 2.0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλο το Ρ8 κ πολυ ομορφο αλλα η οθονη του εμενα δεν μου αρεσε κ τοσο,πιστευω αφου εχεις s6 θα σε ξενερωσει η οθονη του P8.Οπως ειπε κ ο φιλος πουλα το κ παρε ενα S6 απλο..Οσο για το xiaomi note 3 δεν νομιζω οτι ο xelio x10 ειναι καλυτερο soc απο τον kirin 930 ουτε πιστευω οτι το xiaomi θα εχει καλυτερη καμερα κ οθονη απο το p8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai apo Ελλάδα, και εγω το σκεφτηκα αυτο να παρω s6 απλό, και για αυτο φοβαμαι το p8 μην ξενερωσω με την οθόνη. 

Σαν καμερα το iphone 6 σε βραδυνες λήψεις βγαζει καλες? γιατι το galaxy ήταν πολύ καλο. Από sony καμια γνώμη ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nai apo Ελλάδα, και εγω το σκεφτηκα αυτο να παρω s6 απλό, και για αυτο φοβαμαι το p8 μην ξενερωσω με την οθόνη.

Σαν καμερα το iphone 6 σε βραδυνες λήψεις βγαζει καλες? γιατι το galaxy ήταν πολύ καλο. Από sony καμια γνώμη ?

Όχι iPhone, ημαρτον. Πάρε το απλό το S6 έχει και οπτικό σταθεροποιητή, που το iPhone δεν έχει. Πολλά λεφτά για το τίποτα.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο σονυ παιζει το Ζ5.. Πολυ δυνατο,αριστη καμερα,αριστη μπαταρια,αριστη οθονη,ομορφο,αδιαβροχο,card slot τι αλλο θες;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο σονυ παιζει το Ζ5.. Πολυ δυνατο,αριστη καμερα,αριστη μπαταρια,αριστη οθονη,ομορφο,αδιαβροχο,card slot τι αλλο θες;;

Για τα λεφτά του όχι δεν είναι καλό.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...