Προς το περιεχόμενο

Huawei P8


xristinat7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειμαι αναμεσα σε galaxy s6, p8 kai z5, με ενδιαφερει πολυ η καμερα, gia to z5 διαβασα οτι βγαζει καποια προβληματα, εχει κανεις εμπειρια?

Για το z5 δεν ξερω αλλα για το s6 ειναι παραπολυ καλο σαν το iphone εξωτερικα και πολυ λεπτο με τελειες καμερες για 430ευρω ειναι... αλλα και παλι οσο και καλη καμερα να εχεις αμα το θες για facebook η αναλυση χαλαει  οταν την ανεβαζεις οποτε οποιο και να παρεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Δεν το θέλω για να ανεβάζω στο face κυρίως,με ενδιαφέρει γενικ σαν κάμερα να βγάζει απροβλημάτιστα

Τοτε θα πας στο s6 που ειναι λιγο καλυτερο στην καμερα θα στα χαλασει λιγο στη μπαταρια αλλα πιστευω ειναι καλυτερο απο το z5, εκτος αν ενοεις το z5 premium τοτε αλλαζει το πραγμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το mi4c ειναι πολυ ευκολο στις customιες αλλα επειδη το εχει ενας φιλος θα σου πω οτι παρολο που εχει δυνατα χαρακτηριστικα και γενικα παει σφαιρα εμενα με ενοχλησε πολυ η κακη ποιοτητα οθονης (ισως να συνηθισα το g4 μου και να μου κακοφανηκε) και το πλαστικο δεν μου φανηκε καθολου καλο (nexus 5 που ειχα και g4 Που εχω ειναι πλαστικα αλλα εχουν πολυ γερη κατασκευη και βγαζει κατι premium). Αν θες ρουτ και customιες παρε mi4c, αν δεν σε νοιαζει τοσο νομιζω το p8 ειναι μια καλυτερη επιλογη!

Μονο 16αρα εκδοση βγαινει;εδω που ειμαι τουλαχιστον,γερμανια,δεν βρισκω κατι αλλο απο 16.

 

 

Custom δεν καιγομαι και τοσο αλλα ενα greenify θα το περναγα η σληθεια είναι, οποτε ένα απλο root μου φτάνει, γινεται με ρυκολια η θα μου τα πρηξει με bootloader κτλ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο 16αρα εκδοση βγαινει;εδω που ειμαι τουλαχιστον,γερμανια,δεν βρισκω κατι αλλο απο 16.

 

 

 

Custom δεν καιγομαι και τοσο αλλα ενα greenify θα το περναγα η σληθεια είναι, οποτε ένα απλο root μου φτάνει, γινεται με ρυκολια η θα μου τα πρηξει με bootloader κτλ;

Πανευκολα!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...