Προς το περιεχόμενο

Τα sequels του Avatar εισέρχονται σε φάση παραγωγής το 2016


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι, κάνεις λάθος... :Ρ

Θυμάμαι πρόχειρα πχ την επανακυκλοφορία του Nightmare before Christmas. Νομίζω και το Up πριν από το Avatar είχε βγει και δε θυμάμαι αν και το Wall-E είχε βγει σε 3D ή όχι (νομίζω όχι).

η πρωτη ταινια που βγηκε 3d ηταν το journey to the center of the earth και για μενα ηταν οτι καλυτερο εχω δει στο cinema εκτος απο τα animation.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 50
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

το avatar μου αρεσε παρα πολυ σαν ταινια (την εχω δει 4 φορες) αλλα το 3d του ηταν οτι χειροτερο εχω δει σε cinema

Δεν σου φταιει η ταινια αν ο σινεμας τοτε ειχε το ποιο αθλιο 3d ενω στο εξξωτερικο ηταν digital,ξαναδες το τωρα σε μια 3d τηλεοραση και θα καταλαβεις την διαφορα το τοτε με το τωρα. ;) ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν σου φταιει η ταινια αν ο σινεμας τοτε ειχε το ποιο αθλιο 3d ενω στο εξξωτερικο ηταν digital,ξαναδες το τωρα σε μια 3d τηλεοραση και θα καταλαβεις την διαφορα το τοτε με το τωρα. ;) ;)

το 3d ειναι digital. δεν υπάρχει αλλο πλεον και προφανως το ειδε digital. ο μονος λογος που μπορει να μην ηταν καλο ηταν (εκτος απο προβλημα) η πολύ πεσμένη λάμπα του projector.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλη σαν ταινια δεν λέω, αλλά μην ξεχναμε οτι αντεγραψε το σεναριο του Dune (απο την αρχη ως το τελος)</p>

Επειδή το Dune το έχω δει ταινίες, το έχω παίξει σε παιχνίδια ( Westwood) , και γενικά το γνωρίζω σαν universe , σε τι ακριβώς σου θύμισε Dune το Avatar?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

<p>To avatar το είδα στο σινεμά το πρώτο Σαββατοκύριακο που παίχτηκε σε κανονική έκδοση και το επόμενο μαζί με τον ανηψιό μου σε 3D , επειδή ήτανε πολύ φρέσκο στην μνήμη μου μπορώ να πω ότι έμοιαζε με άλλη ταινία, εκπληκτικό το 3D.</p> <p>Πολύ καλή υπόθεση με ... πολλές προεκτάσεις κυρίως για την επεκτατική πολιτική των ΗΠΑ.</p> <p>Πραγματικά μαζί με τα alien είναι για μένα οι πιο πολύ αναμενόμενες ταινίες.</p>

Θα πρότεινα το Alien γενικά να μη το μπλεκουμε στη κουβέντα. Με αποκορύφωμα το 2, και αν εξαιρέσεις τη κακοποίηση που δέχτηκε το σενάριο ΚΑΤ εξακολούθηση, αποφάσισαν τα Ζα να γυρίσουν μια ταινία που θα συνεχίζει από το 2 και δεν θα λογαριάζει τις μαλακιες 3, 4 και δεν θυμάμαι ποσά αλλα. Μέχρι και σε έναν που γύριζε βίντεο κλιπ είχαν δώσει Alien. Ότι να ναι!!

 

Περιμένω λοιπόν τη συνέχεια στο Alien και ελπίζω στο δέσιμο των σεναρίων με το Προμηθεας 2 και μετά οργασμος μικροι μου , οργασμος !!

 

Δεν λέω συμπαθέστατο το Avatar αλλά πολύ "λιγο" το Καστ πολυ προβλέψιμο το σενάριο και γενικά ποιος χεστηκε ...

 

Ότι λάμπει δεν είναι χρυσός , και το συγκεκριμένο Πιο λαμπερό πεθαίνεις

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι αγαπημένες ταινίες σίγουρα θα έχουν συνέχεια όπως το Προμηθέας και οι σειρές από τα κόμικ της μάρβελ και dc. ΜΆΛΛΟΝ οι ταινίες αν και φανταστικές μας εισάγουν σε ένα διαφορετικό συμπαντικό κόσμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτρωμα το Star Wars δεν  το λες ακομα και αν δεν εισαι sci fi fan

 

Αντε να δουμε το πρώτο μου αρεσε πολυ... Αλλαααα μετα την βλακια μ@λ@κι@ τσαμπα λεφτά που εδωσα για το έκτρωμα που λέγεται Star Wars κρατάω μικρό καλάθι απο χθες....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...