Προς το περιεχόμενο

Corsair 900D Owners


alldaynews

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 χρόνο αργότερα...

Μετά απο 2 χρόνια κατοχής του και αφού ήρθε η ώρα της μετακόμισης σκέφτομαι να το αντικαταστήσω με κάτι πιο μικρό και πιο «φυσιολογικό»

Το θέμα είναι τι να το κάνω το θηρίο αυτό...Να το πουλήσω; δεν μπορώ απλώς να το πετάξω...3μιση κατοστάρικα πήγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
Στις 11/1/2016 στις 6:30 ΜΜ, AnonymousHD είπε

Να λοιπον και το δικο μου... ειμαι σε φαση αλλαγων...(περιμενω καρτα γραφικων εκτο; απο το 4πλο πανω θα μπει και 3πλο μπροστα το οποιο εχω παρει ηδη και πολλες αλλαγες στο αισθητικο κομματι)

B0qsATWa.jpg h4ZJ5V9E.jpg 9fsNhSZK.jpg 57Z55oWR.jpg K0ybwqTE.jpg lIBOcyDe.jpg s6xuKpw7.jpg u3B9SlUu.jpg

sorry αλλα οι φωτο ειναι απο το κινητο... στο pc φαινονται καλα... αλλα οταν τις ανεβασα οσες τις τραβηξα landscape φαινονται πλαγια.

Specs: Asus maximus vii formula, 4790K @4.7 ~1.245Volt , 16Gb Ram 2400  το τετραπλο πανω ειναι Hardwarelabs το τριπλο EKWB  pump/res photon170+D5

Το reservoir πως το στηρηξες εχω το ιδιο κουτι εχω παραγγειλει d5 next oump , d5 photon 270 , και ekwb 480 xe  εχω ενα 240  xe  τονπουλαω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...
Στις 24/1/2019 στις 9:54 ΜΜ, kfilop είπε

Το reservoir πως το στηρηξες εχω το ιδιο κουτι εχω παραγγειλει d5 next oump , d5 photon 270 , και ekwb 480 xe  εχω ενα 240  xe  τονπουλαω

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 6 μήνες μετά...
  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

IMG-20200314-123839.jpg

IMG-20200314-132013.jpg

IMG-20200314-132019.jpg

IMG-20200314-133144.jpg

Έγινε το λύσιμο στα απαραίτητα πράγματα πήγα και σε ένα μαγαζί εδώ στην Πάτρα και έχουν ακριβώς το ίδιο χρώμα σε πλεξιγκλάς οπότε τώρα περιμένω να μου κόψουν τα κομμάτια για να ντυθεί το κουτί

Επεξ/σία από birel-motosport
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θέλει δουλίτσα ακόμη.Παρέλαβα σήμερα αλλο εναν petg σωληνα που μου έλειπε οπότε θα μπεί και αυτός..Οι σωλήνες βαμμένοι από εμένα.Επίσης έχω και χαλκοσωλήνες και δεν ξέρω αν βάλω αυτούς η ολοι petg.

 

 

Επεξ/σία από alldaynews
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...