Προς το περιεχόμενο

[Micro SD Card] Samsung 64GB EVO Class 10 Micro (€15.85) [ ΞΑΝΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ]


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως στο link το αρχικό, 25.80 τη δείχνει ακόμα

 

EDIT: Μήπως λέτε για την 32 gb;

Η 64gb είναι.. Δοκίμασε να μπεις από κινητο για να την βάλεις στο καλάθι σε περίπτωση που δεν βλέπεις την σωστή τιμή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Η 64gb είναι.. Δοκίμασε να μπεις από κινητο για να την βάλεις στο καλάθι σε περίπτωση που δεν βλέπεις την σωστή τιμή.

 

LOL. Όντως από κινητό τη δείχνει σε προσφορά.

Gearbest FTW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τσιμπησα και εγώ μια. Έστειλα 20 ευρώ στο balance του paypal με send money με κράτησε 1.03 ευρώ και στην μετατροπή μου βγήκε 16.15 ευρώ η κάρτα μιας και άλλη ισοτιμία έχει το PayPal. Οπότε βγήκε στα 17 ευρώ. Not bad μιας και Ελλάδα έχει 33 ευρώ συν μεταφορικά θα έβγαινε 37.

 

Τώρα να δούμε αν έρθει χωρίς tracking και πότε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά τσιμπησα και εγώ μια. Έστειλα 20 ευρώ στο balance του paypal με send money με κράτησε 1.03 ευρώ και στην μετατροπή μου βγήκε 16.15 ευρώ η κάρτα μιας και άλλη ισοτιμία έχει το PayPal. Οπότε βγήκε στα 17 ευρώ. Not bad μιας και Ελλάδα έχει 33 ευρώ συν μεταφορικά θα έβγαινε 37.

 

Τώρα να δούμε αν έρθει χωρίς tracking και πότε.

Στο eshop την έχει 25.90 € (newsletter). Επίσης καλύτερα να έβαζες με tracking γιατί πραγματικά δεν μας τα λέει καλά το Gearbest τώρα τελευταία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο eshop την έχει 25.90 € (newsletter). Επίσης καλύτερα να έβαζες με tracking γιατί πραγματικά δεν μας τα λέει καλά το Gearbest τώρα τελευταία.

44.90 μου τι δείχνει. Βάλε και 5 ευρώ μεταφορικα πάει 50αρικο η 31 με την προσφορά.

 

2 φορές που ξανά πήρα από το gearbest μου έδειξαν και τα δέματα που έστειλαν με το όνομα διεύθυνση μου επάνω. Ε δεν νομίζω να φταίνε αυτοί αν αργουνε να φτάσουν σε μας. Αλλού κολλάει το θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο eshop την έχει 25.90 € (newsletter). Επίσης καλύτερα να έβαζες με tracking γιατί πραγματικά δεν μας τα λέει καλά το Gearbest τώρα τελευταία.

 

http://www.e-shop.gr/offer.phtml?id=1512187z5re7x6l3i5798de42o&o=51700

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 δηλαδή συν μεταφορικά βγαίνει 32.40. Διπλάσια τιμή. Θα μου πεις ότι σε 3 μέρες θα την έχω αλλά εντάξει δεν τη βιάζομαι αρκεί να έρθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...