Προς το περιεχόμενο

[Micro SD Card] Samsung 64GB EVO Class 10 Micro (€15.85) [ ΞΑΝΑ ΔΙΑΘΕΣΙΜΗ]


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συμφωνώ μαζί σου αλλά απλά έχω μια διαίσθηση ότι ο συγκεκριμένος πωλητής δεν είναι απάτη.

Εξάλλου οι διαδικασίες έγιναν κανονικά πλήρωσα μέσω paypal και φυσικά έχω την προστασία του ebay.

Θα φανεί στην πορεία αν είναι μουφα. Και στην τελική αν το σκεφτείς λίγο ποιο σφαιρικά για ποιο λόγο να πουλάει το gearbest την 64αρα στα 16 ευρω και ο χ-ψ κινέζος που θέλει να αρχίσει την δική δραστηριότητα που στην Κίνα ειδικά υπάρχει τεράστιος ανταγωνισμός να μην κάνει κάτι αντίστοιχο.

Το καλοκαίρι χτύπησα μια δημοπρασια το galaxy tab s στα 240 συν 40 ευρώ μεταφορικά άπω πωλητή στην Αγγλία με feedback (4).

Μακάρι να παραλάβεις φίλε μου. Πριν 20 μέρες και εγώ την πάτησα με πωλητή του eBay που εξαφανίστηκε. Τελικά μετά από 10 μέρες έκανε Refund όλο το ποσό το PayPal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν έβαλα. Αλλά αυτό που δίνουν όταν στέλνουν την παραγγελία το βάζω σε μια σελίδα και μου βγάζει που βρίσκεται το δέμα. Άρα λειτουργεί σαν tracking.

 

Ποια σελιδα ? Link αν σου ειναι ευκολο ?

Γιατι και γω χωρις τρακινγκ παρηγγειλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια σε ολους!

Εκανα το κολπο για να μπουν χρηματα το balance του paypal αλλα το gearbest δεν με αφηνει να πληρωσω?

Πειτε μου πως μπορω να αγορασω αυτη τη καρτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη χρονια σε ολους!

Εκανα το κολπο για να μπουν χρηματα το balance του paypal αλλα το gearbest δεν με αφηνει να πληρωσω?

Πειτε μου πως μπορω να αγορασω αυτη τη καρτα?

Γιατι δεν σε αφηνει?Με χρηματα στο balance επρεπε να τραβαει κανονικα χρηματα.Μηπως δεν επαρκουν τα χρηματα και προπαθει να τραβηξει κανα ευρω απο την καρτα?Γιατι ετσι δεν θα σε αφησει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παίδες για ρίχτε μια ματιά στο βίντεο όσοι έχουν παραλάβει και πείτε μας αν είναι αυθεντικές οι κάρτες που παραλάβατε

 

 

 

πήγα να αγοράσω αυτή, αλλά δεν τη βρίσκω σε επίσημη ιστοσελίδα της σαμσουνγκ!

http://www.gearbest.com/memory-cards/pp_279746.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω δεν μπορεσα να πληρωσω ουτε με πεηπαλ (οκ νορμαλ αυτο) ουτε με καρτα! Με καρτα την οποια εχω πληρωσει κανονικα σε banggood!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω δεν μπορεσα να πληρωσω ουτε με πεηπαλ (οκ νορμαλ αυτο) ουτε με καρτα! Με καρτα την οποια εχω πληρωσει κανονικα σε banggood!

Με paypal balance γίνεται κανονικά. Με καρτα μέσω PayPal δεν γίνεται. Με σκέτη κάρτα παλι δεν γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...