Προς το περιεχόμενο

LG G3 Android Marshmallow update


dimi5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα το κατεβάσεις στον υπολογιστή και θα συνδέσεις το κινητό. Δεν βγαίνει ειδοποιηση στο κινητό

να σε καλα. το κατεβασα αυτο αλλα παλι δεν υπαρχει νεα αναβαθμηση λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα έχει κυκλοφορήσει σε όλες τις αγορές. Υπάρχει η εναλλακτική να την Flashαρεις που λέγαν τα παιδιά λίγες σελίδες πριν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα έχει κυκλοφορήσει σε όλες τις αγορές. Υπάρχει η εναλλακτική να την Flashαρεις που λέγαν τα παιδιά λίγες σελίδες πριν..

οχι δικο μου λα8ος το εκανα αναβα8μηση αλλα εχω ενα προβλημα εχω βαλει pin και τα νουμερα φαινονται μεσα σε ενα ασπρο κουτι το οποιο ειναι απαισιο  για μενα το εχεις προσεξει και εσυ ειναι bug? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πατήσεις τον κωδικό. Ναι σε όλα έτσι είναι και στο G4 το δικό μου. Εγώ το έχω να ανοίγει για να βάλεις κωδικό Αφού αγγίξεις την οθονη. Μέσα από τις ρυθμίσεις που βάζεις κωδικό κάπου είναι.

 

Ρυθμίσεις Κλείδωμα οθόνης Πεδίο PIN.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ενα προβλημα οταν κλεισω την οθονη του κινιτου μετα την αναβαθμηση το wifi κλεινει απο μονο του και οταν το ανοιγο το κινητο το wifi επανερχετε γιατι αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ενα προβλημα οταν κλεισω την οθονη του κινιτου μετα την αναβαθμηση το wifi κλεινει απο μονο του και οταν το ανοιγο το κινητο το wifi επανερχετε γιατι αυτο?

Ισως για εξοικονόμηση ενεργειας!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια εχω ενα προβλημα οταν κλεισω την οθονη του κινιτου μετα την αναβαθμηση το wifi κλεινει απο μονο του και οταν το ανοιγο το κινητο το wifi επανερχετε γιατι αυτο?

πηγαινε στο wifi πατα τις 3 κουκιδες πανω δεξια, επελεγε για προχωριμενους,--->Διατηρηστε ενεργοποιημενο το wifi κατα την κατασταση αδρανειας-->παντα. Στα samsung ετσι ειναι. λογικα και στο g3 θα ειναι το ιδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως ειναι θεμα της rom και οχι θεμα ενεργοποιησης?

δεν ξερω παιδια αλλα ειναι πολυ ενοχλιτικο...

 

πηγαινε στο wifi πατα τις 3 κουκιδες πανω δεξια, επελεγε για προχωριμενους,--->Διατηρηστε ενεργοποιημενο το wifi κατα την κατασταση αδρανειας-->παντα. Στα samsung ετσι ειναι. λογικα και στο g3 θα ειναι το ιδιο.

 

φιλε μου το ελεξα τωρα ειναι παντα ειλικρινα...

Κάπου στις ρυθμίσεις μπαταρίας είναι. Και στο δικό μου το G4 το εκανε αλλά κάπως το ειχα απενεργοποιήσει..

φιλε μου μπηκα και εκει αλλα δεν εχει κατι για αυτο ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, μιας και έχει πέσει στα 200 ευρώ καινούριο πλέον το κινητό, αξίζει λέτε να δώσω το Z3 Compact μου για να πάρω αυτό;;

 

Με το Marshmallow πηγαίνει αρκετά γρήγορα (σαν το Z3C μου δηλαδή) ή κολλάει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, μιας και έχει πέσει στα 200 ευρώ καινούριο πλέον το κινητό, αξίζει λέτε να δώσω το Z3 Compact μου για να πάρω αυτό;;

 

Με το Marshmallow πηγαίνει αρκετά γρήγορα (σαν το Z3C μου δηλαδή) ή κολλάει;;

Δεν είχα ποτέ κάποια εμπειρία είτε με κινητό της sony είτε με το συγκεκριμένο που αναφέρεις, αλλά σου λέω ότι στα 200 ευρώ το g3 είναι ότι καλύτερο, δεν θα σε απογοητεύσει. Με την MM το κινητό απλά πετάει, κανένα κόλλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...