Προς το περιεχόμενο

Οι αλλαγές που φέρνουν τα Windows 10 Mobile σε νέους και παλιούς κατόχους Lumia συσκευών


insomnia.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να μην παρεξηγηθώ είμαι κάτοχος λουμια 830 και πραγματικά γουστάρω πολύ. Αλλα τα μεγαλα μείον τον w10m τουλάχιστον στο δικό μου τηλέφωνο είναι η διάρκεια της μπαταρίας και ο edge που μαγκώνει συνέχεια... Πάντα σε σχέση μετα 8.1....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην παρεξηγηθώ είμαι κάτοχος λουμια 830 και πραγματικά γουστάρω πολύ. Αλλα τα μεγαλα μείον τον w10m τουλάχιστον στο δικό μου τηλέφωνο είναι η διάρκεια της μπαταρίας και ο edge που μαγκώνει συνέχεια... Πάντα σε σχέση μετα 8.1....

 

Βγάλε τον Edge από το Background running και ίσως διορθωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή επικρατεί ένας χαμος ασχετοσύνης στο φόρουμ, εκτως απ την εκάστοτε build που κυκλοφορεί αποκλειστικά κ μονο σε insider και οχι επισήμως για τις παλιότερες wp 8.1 συσκευές προς το παρον οποτε προβλέπετε και δικαιολογουνται τυχον bugs, κωλύματα κ αλλα κουλά, ταυτόχρονα με την αναβάθμιση θα γινει παράλληλη αναβάθμιση κ σε επίπεδο firmware συσκευων, κατι που προς το παρόν δεν υπάρχει. Στις συσκευές μας έχουμε μονο το build κ τίποτε περισσότερο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά σε όλους. να κάνω μια ερώτηση?

windows 10 σε κινητό, tablet, pc, μπορείς να έχεις παντού τα ίδια sms και κλήσεις όπως γίνεται στο ios?

αν όχι υπάρχει πρόβλεψη να γίνει κάτι τέτοιο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας και καλή χρονιά σε όλους. να κάνω μια ερώτηση?

windows 10 σε κινητό, tablet, pc, μπορείς να έχεις παντού τα ίδια sms και κλήσεις όπως γίνεται στο ios?

αν όχι υπάρχει πρόβλεψη να γίνει κάτι τέτοιο??

Με τα μηνύματα ναι.

Και το ίδιο ισχύει αν δεν κάνω λαθος και με τις κλήσεις

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τα μηνύματα ναι.

Και το ίδιο ισχύει αν δεν κάνω λαθος και με τις κλήσεις

Όχι μόνο ισχύει, αλλά μιλάς και skype κατευθείαν από τα μηνύματα χωρίς την εφαρμογή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγες μέρες που είχα δοκιμάσει τις τελευταίες Insider σε κινητό και σταθερό με άρεσε πάρα πολύ ο συγχρονισμός που είχαν και τα 2.Αναπάντητες από το κινητό,τις έδειχνε στον σταθερό και μπορούσες μέσω sms να απαντήσεις από τον σταθερό υπολογιστή κτλ...Περιμένουμε πολλά ακόμα από την MS.
Μου άρεσε επίσης και η προσθήκη κέρσορα στο πληκτρολόγιο του κινητού.
Επειδής λόγω διαφόρων προβλημάτων,την έβγαλα,αλλά είχα την εντύπωση ότι η μπαταρία πήγαινε καλύτερα σε Insider  παρά σε 8.1
Πάντως κάνανε καλή δουλειά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν θες να παει κατι καλα το διαθετεις με σωστο τροπο.οταν ανακοινωνεις συσκευη και εχουν περασει τρεις μηνες και ενοψη s7 και αντροντι 6 εσυ πετας αετο ειναι λογικο να πας πατο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως και πως περιμένουμε όλοι αυτό το official wp10 update! Μπορεί να αργεί, αλλα κρίνοντας από το insider, πιστευω πως θα μας δικαιώσει. Αμάν πια όμως με αυτή την έχθρα ανάμεσα σε Androidάδες και WPάδες! Αλλά και αυτοί όμως μη δούν post με νέα για WP, αμέσως να μπουνε να κράξουνε! Και εγώ πρώην απογοητευμένος χρηστης android ειμαι κ έχω 2 χρόνια στο WP και full ικανοποιημένος, αλλα δε μπαίνω σε οποιο post δω για android να βγάλω τη χολή μου!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...