Προς το περιεχόμενο

Δακρύβρεχτες ιστορίες στο facebook


Flaoutistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποια η γνώμη σας για κάτι posts που κυκλοφορούν που δείχνουν συνήθως ένα παιδί ή ένα ζώο σε πολύ άσχημη κατάσταση και από κάτω κάτι του style
1 share=1 prayer και κάτι άλλες αηδίες; Και γιατί το κάνουν share οι άνρθωποι ενώ κάνουν μπαμ ότι ειναι ψεύτικα; Και αυτοί που τις γράφουν τι κερδίζουν; Τόση ανάγκη έχουν να κάνουν κάποιον να συγκινηθεί; Επίσης όλα αυτά τα μελώ που κυκλοφορούν με αγγέλους και "αποφθεύγματα ψυχής".. 'ελεος.. έχω βαρεθεί να τα βλέπω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Πώς ακριβώς σχετίζονται οι συμβάσεις για συγκεκριμένες οικονομικές πολιτικές με το τι κάνει ο κάθε τυχαίος πολίτης σε μια διαδικτυακή εφαρμογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ελεγα πως ειναι ενας καλος τροπος να κανες διαφημιση τη σελιδα σου και να δειξεις το οτι "νοιαζεσαι" για τον συνανθρωπο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άν δω κάτι τέτοιο πέφτει unfriend.

 

Simple

Δεν μπορείς να τους κάνεις όλους εύκολα unfriend.. ειδικά άμα είναι καμία θεία σου η κανένα αφεντικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλιότερα μου είχε στείλει ένας και καλά φίλος στο fb ενα τέτοιο ποστ και του απάντησα στέλνοντας μια φωτο με ένα strap on και με μια πιπεράτη φραση και μετά καπάκι διαγραφή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορείς να τους κάνεις όλους εύκολα unfriend.. ειδικά άμα είναι καμία θεία σου η κανένα αφεντικό

Είναι πολύ εύκολο. Πόσο μάλλον να κάνω friend το αφεντικό μου στο fb, LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο μεταξυ να ξεκινησουμε απο το απλο "Γιατι να κάνεις φιλο το αφεντικο σου στο φβ?" μπορει μια μέρα να θες να μπεις στο φβ και να γραψεις "ΑΝΤΕ ΠΝΙΞΟΥ επιτελους κωλοδουλεια με έχεις φαει..." γιατι να εχεις το αγχος μηπως το δει?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Όταν βλέπεις να γίνονται share τέτοια post, καταλαβαίνεις ότι 3 μνημόνια είναι λίγα...

Αν εσύ γουστάρεις μνημόνια να πληρώνεις ΕΝΦΙΑ μόνος σου δεν θα πάρεις και εμάς στο λαιμό σου
Και στο κάτω κάτω το post σου είναι άσχετο με το τι συζητάμε

 

 

 

 

Στο θέμα μας:

23151829.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα με έχει κάνει ο ίδιος

 

Στην αναμονή. :P

 

Αμα δεν ασχολεισαι με το φβ και δεν γράφεις οκ αλλα αμα ασχολεισαι και γραφεις ειναι λιγο επικινδυνο να έχεις ατομα της δουλειάς σου μεσα εκει. Ειδικα αφεντικα κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...