Προς το περιεχόμενο

Δακρύβρεχτες ιστορίες στο facebook


Flaoutistas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο FB δεν θα έκανα add τον εργοδότη μου αλλά ούτε και κάποιον συνάδελφο.Αν με ρωτήσουν απλά θα τους πω οτι δεν έχω FB.Για διάφορους λόγους, κυρίως για να μην γνωρίζουν οτι μπαίνω στο internet την ώρα της δουλειάς γιατί δεν το επιτρέπουν.Μην βγάζουμε τα μάτια μας μόνοι μας.

 

ΥΓ:Αφεντικό έχουν οι σκύλοι, όχι οι άνθρωποι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

όταν τον έχουν και οι συνάδελφοι λίγο δύσκολο αυτό

 

Ε και? ο Α συνάδελφος μπορει πχ να γλειφει πρεπει να το κανω και εγω? ο καθενας την τακτικη του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε και? ο Α συνάδελφος μπορει πχ να γλειφει πρεπει να το κανω και εγω? ο καθενας την τακτικη του.

Δε σημαίνει ότι τον γλύφεις επειδή τον έχεις στο fb σου.. στο μεταπτυχιακό ένας καθηγητής μας έχει όλους στο fb και έχουμε φτιάξει ομάδα εκεί που μιλάμε λέμε απορίες για το μάθημα και τα λοιπά.. δεν είναι μόνο για να κάνεις like το fb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που άρχισε να μου την σπάει απίστευτα με το fb και έγινε ξαφνικά μια φορά, είναι που αν κάποιος φίλος σου σχολιάσει κάτι σε προφιλ άλλου ατόμου που εσύ δεν το έχεις add, εμφανίζονται όλα στην δική μου αρχική σελίδα. Έτσι κατάντησα να βλέπω διαλόγους και παρλαπίπες από άλλα άτομα που δεν τα ήξερα.

 

Αν συμβαίνει λοιπόν αυτό το φαινόμενο ή αν γενικά σας τσαντίζουν μερικά άτομα από δικές τους αναρτήσεις, επιλέξτε να μην βλέπετε τίποτα από αυτά που δημοσιεύουν χωρίς να τους διαγράψετε από φίλους.

 

Εγώ αυτό άρχισα να κάνω με δυο χρυσαυγητες που μου πέταγαν κάτι μουφοblogs με post του στυλ "είδηση σοκ ελληνίδα μοναχή υψώνει την ελληνική σημαία δάκρυα συγκίνησης - Έρχεται παγκόσμιο σοκ τρέμει ο πλανήτης τα αντίποινα Πούτιν στην Τουρκία". Άρχισα να το εφαρμόζω και σε άλλους που έχουν μια εμμονή με συγκεκριμένη δραστηριότητα και καταντάνε να σου πρίζουν τα @@ κάθε φορά που τους βλέπεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε σημαίνει ότι τον γλύφεις επειδή τον έχεις στο fb σου.. στο μεταπτυχιακό ένας καθηγητής μας έχει όλους στο fb και έχουμε φτιάξει ομάδα εκεί που μιλάμε λέμε απορίες για το μάθημα και τα λοιπά.. δεν είναι μόνο για να κάνεις like το fb

 

Βασικα εσυ κάθεσαι και ασχολεισαι με ενα καρο μλκιες αντι να μας πεις για την πιτσιρικα που λες οτι έριξες. Τελικα οντως ή σε πιστολιασε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα τωρα τελευταια μου έρχονται κατι ποστς απο ενα γκρουπ που λεγεται ελληνοφωνοι γραικυλοι :S

 

ΟΛΟ μλκιες ρε γμτο αντι να ερχοταν απο κανενα ΕΛΛΗνοφωνες μιλφάρες. :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα εσυ κάθεσαι και ασχολεισαι με ενα καρο μλκιες αντι να μας πεις για την πιτσιρικα που λες οτι έριξες. Τελικα οντως ή σε πιστολιασε?

Άμα δεις το ποστ με θέμα πως θα περάσετε την πρωτοχρονιά, έγραψα σπίτι με την κοπέλα μου. Νομίζω σου απάντησα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που άρχισε να μου την σπάει απίστευτα με το fb και έγινε ξαφνικά μια φορά, είναι που αν κάποιος φίλος σου σχολιάσει κάτι σε προφιλ άλλου ατόμου που εσύ δεν το έχεις add, εμφανίζονται όλα στην δική μου αρχική σελίδα. Έτσι κατάντησα να βλέπω διαλόγους και παρλαπίπες από άλλα άτομα που δεν τα ήξερα.

 

και να βλέπεις φώτο απο κανά άσχετο αλλά καλό μωρό πάει και έρχεται, αυτό που δεν παλεύεται είναι όταν βλέπεις κάτι τέτοιο:

 

 

tammy_607_341_577_324.jpg

και απο κάτω να γράφουν "κούκλα είσαι"

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να βλέπεις φώτο απο κανά άσχετο αλλά καλό μωρό πάει και έρχεται, αυτό που δεν παλεύεται είναι όταν βλέπεις κάτι τέτοιο:

 

 

tammy_607_341_577_324.jpg

και απο κάτω να γράφουν "κούκλα είσαι"

 

 

Το καλυτερο ειναι κάτι αλλα που τους λένε οι φιλες τους "Πωπω ποσο ταιριαζετε..." σε κατι φωτο απο κατω με τον γκομενο και να ξέρεις οτι η ιδια την παροτρυνε κρυφα απο το γκομενο της να κάνουν παρτουζα με κάποιον χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλυτερο ειναι κάτι αλλα που τους λένε οι φιλες τους "Πωπω ποσο ταιριαζετε..." σε κατι φωτο απο κατω με τον γκομενο και να ξέρεις οτι η ιδια την παροτρυνε κρυφα απο το γκομενο της να κάνουν παρτουζα με κάποιον χαχαχα

 

Στείλε μου το fb της.Αυτής που τη παρότρυνε βασικά και αλλά και της άλλης αν πήγε

Να δω πως είναι θέλω μόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε μου το fb της.Αυτής που τη παρότρυνε βασικά και αλλά και της άλλης αν πήγε

Να δω πως είναι θέλω μόνο

 

Δεν γινεται για ευνοητους λογους. Παντως πηγε κανονικα η άλλη φασωθηκε αλλα δεν το ολοκληρωσε! :P

 

Δεν ειναι άσχημες αλλα ουτε και θεες. Μεγαλες κουτσομπολες γενικοτερα σαν ανθρωποι ωστοσο εμενα δεν με εχουν ενοχλησει ποτέ. Οποτε δεν έχω κατι μαζι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να βλέπεις φώτο απο κανά άσχετο αλλά καλό μωρό πάει και έρχεται, αυτό που δεν παλεύεται είναι όταν βλέπεις κάτι τέτοιο:

 

 

tammy_607_341_577_324.jpg

και απο κάτω να γράφουν "κούκλα είσαι"

 

 

Πίστεψέ με έχω δει άπειρες από άτομο που δουλεύει σερβιτόρος σε καφετέριες μπαράκια και κέντρα διασκέδασης, έχει 1000 άτομα φίλους και κάνει like σε γκόμενες οτι να ναι χορεύτριες στριπτιτζούδες, απλά βαρέθηκα ρε φίλε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...