Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτρική σκούπα] Miele C3 Boost Parquet Ecoline @kotsovolos 149€


ilias8513

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ ψάχνομαι για σκούπα(και όχι μόνο) αυτές τις μέρες αλλά 150€ σκούπα για ένα σπίτι 60τμ που διαμένουν 2 άτομα μου φαίνονται πάρα πολλά ρε γαμώτο...

 

Εγώ θα χτυπήσω αυτή την Δευτέρα πιθανότατα. Έχει και 3 χρονάκια εγγύηση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι αστερι η συγκεκριμενη σκουπα, την εχω λιγο καιρο και ειμαι ευχαριστημενος...ρουφαει και ειναι πολυ αθορυβη (σε σχεση φυσικα με αλλες σκουπες που ειχαμε στο παρελθον)..

Λες για την miele ή αυτην που εχω το λινκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις κοίταξα την δικιά μου σκούπα (πενταετή) και είναι 2200w.

Κάπου είχα διαβάσει για οικολογικός σκοπός έχουν κατεβαση τα watt αλλά έχουν την ίδια,και καλύτερη απόδοση.

Κάποιος με καλύτερες πληροφορίες?

Γνωρίζουμε αν σήμερα είναι ανοιχτά για να την δω από κοντα,;

 

Ειναι ενεργειακη κατηγορια Α και παρολο που εχει λιγοτερα watt (800 Watt) εχει ισοδυναμη αποδοση με 1200.

 

κλειστα ειναι σημερα απο Δευτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά της MIELE C3 Complete Ecoline έχει διάφορα μοντέλα που όμως είναι ίδια εξωτερικά, οπότε αν κάποιος θέλει να δει πως είναι η σκούπα μπορει να πάει σήμερα μέχρι τις 8 μμ σε ένα MediaMarkt και να την τσεκάρει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά της MIELE C3 Complete Ecoline έχει διάφορα μοντέλα που όμως είναι ίδια εξωτερικά, οπότε αν κάποιος θέλει να δει πως είναι η σκούπα μπορει να πάει σήμερα μέχρι τις 8 μμ σε ένα MediaMarkt και να την τσεκάρει .

 

Είναι κλειστά σήμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κλειστά σήμερα

Ανοιχτά ένα ναι φιλέ,έχουν στηλει και email...

Να καταλάβω τώρα για τα watt,ή siemens που έχω τώρα είναι 2200w και ή Miele 800 που έχει αποδοση για 1200w.Άρα λογικά μικρότερη δύναμη από την δικιά μου ,έτσι δεν είναι;

Ρωταω γιατί άρχισε να μας κάνει κόλπα ,και είναι σε αναζήτηση καινουργθας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιχτά ένα ναι φιλέ,έχουν στηλει και email...

Να καταλάβω τώρα για τα watt,ή siemens που έχω τώρα είναι 2200w και ή Miele 800 που έχει αποδοση για 1200w.Άρα λογικά μικρότερη δύναμη από την δικιά μου ,έτσι δεν είναι;

Ρωταω γιατί άρχισε να μας κάνει κόλπα ,και είναι σε αναζήτηση καινουργθας.

Αυτή με τα 2200 είναι κλάση d αυτή με τα 800 κλάση A και έχει ισχύ παρόμοια με τη δικιά σου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια miele S5411 από το 2007 και η σκούπα σπέρνει....

 

Σκέφτομαι να αγοράσω αυτή του θέματος για το γκαράζ.

 

Την αγοράζεις μία φορά και ξεγνοιάζεις για πάντα....

 

 

Ωωωπππ... τέλειωσε από τον κώτσο, ας διορθωθεί ο τίτλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια σκουπα 800W ενεργειακης κλασης Α μπορει να ειναι το ιδιο αποδοτικη με μια των 1000W η και των 1200W αν το μοτερ ειναι ανωτερης τεχνολογιας αλλα δεν μπορει να ακουμπισει μια σκουπα των 2000W επειδη απλα ειναι ενεργειακη κλαση D.
Οι ενεργειακες κλασεις εχουν να κανουν με το οτι τραβανε λιγοτερο ρευμα απο αλλες παρομοιες σκουπες και εχουν παρομοια αποδοση, οχι ομως οτι κανουν θαυματα.

Απο εκει και περα θα πω πως οι 2000W+ Miele που ειχα στην ζωη μου ειναι ΣΚΥΛΙΑ (εχω μια στο χωριο κοντα 15 χρονια και δεν εχει βγαλει κιχ), σε θεμα αποδοσης ομως ολα ειναι σχετικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχετε υποψιν επειδη την εχω πατησει,να τσεκαρετε πρωτα αν υπαρχουν σακουλες ανταλλακτικες και μετα να αγοραζετε τις σκουπες...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου ήρθε email από Κωτσοβολο ,με την ίδια σκούπα (νομίζω γιατί το εσβησα πολλοί γρήγορα)στα 199 ευρώ...

Αν αναφέρεται στην ίδια σκούπα μάπα ή τορινη προσφορα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου ήρθε email από Κωτσοβολο ,με την ίδια σκούπα (νομίζω γιατί το εσβησα πολλοί γρήγορα)στα 199 ευρώ...

Αν αναφέρεται στην ίδια σκούπα μάπα ή τορινη προσφορα

Η συγκεκριμένη προσφορά ίσχυε μέχρι τις 2 Ιανουαρίου.

Εγώ παρήγγειλα 2 συσκευές δώρο, μία στην κόρη και μια στο γιο, στα 149 ευρώ η μια και απόψε πήρα sms από Dixon, ότι αύριο μεταξύ 13.00 και 15.00 έχω παράδοση στο σπίτι.

Οπότε νομίζω ότι δεν υπήρχε κάτι περίεργο στη συγκεκριμένη προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα χθες την σκούπα του θέματος στα 129€,(είχα δωροεπιταγη 20€ απο προηγούμενη αγορα), νομιζω τιμή χώμα για το εργαλείο που είδα μόλις άνοιξα το κουτι... Και μου έστειλαν και αλλη μια δωροεπιταγη 5€ για επόμενη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...