Προς το περιεχόμενο

[Ηλεκτρική σκούπα] Miele C3 Boost Parquet Ecoline @kotsovolos 149€


ilias8513

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη οι γυναικες ειναι μυστηριες, τσεκαρετε μαζι τους πριν αγορασετε

 

ειχα παρει μια karcher υπερ-εργαλειο 300 ευρωπουλα αλλα την κυρα την ενοχλουσε ο θορυβος και το..χρωμα

 

τελικα μετα απο πολλη γκρινια αγορασαμε αυτη

http://www.mediamarkt.gr/el/product/_aeg-usenergy-ultrasilencer-1160299.html

 

η οποια μαγκες ειναι α-θο-ρυ-βη . μπορω να βαλω στις 2 το βραδυ η το μεσημερι χωρις να καταλαβει κανεις τιποτα. και μιλαμε ρουφαει, βεντουζωνει στο πατωμα. συνισταται ανεπιφυλακτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα χθες την σκούπα του θέματος στα 129€,(είχα δωροεπιταγη 20€ απο προηγούμενη αγορα), νομιζω τιμή χώμα για το εργαλείο που είδα μόλις άνοιξα το κουτι... Και μου έστειλαν και αλλη μια δωροεπιταγη 5€ για επόμενη.

Nick, ή δώροεπιταγή σου ήρθε ξεχωριστά ή ήταν μέσα στη συσκευασία;;;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Nick, ή δώροεπιταγή σου ήρθε ξεχωριστά ή ήταν μέσα στη συσκευασία;;;

 

Και να συμπληρωσω οτι δινεται για αγορα ανω των 40 ευρω μεχρι σημερα και η εξαργυρωση της πρεπει να γινει μεχρι 10-1 σε επομενη αγορα πανω απο 40 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να συμπληρωσω οτι δινεται για αγορα ανω των 40 ευρω μεχρι σημερα και η εξαργυρωση της πρεπει να γινει μεχρι 10-1 σε επομενη αγορα πανω απο 40 ευρω.

η δωροεπιταγη μου ήρθε με μήνυμα στο κινητό, και την δίνουν μονο αν παραλάβεις την αγορά σου απο το καταστημα, και ισχυει έως 10/1 αλλά για επομενες αγορες άνω των 20€ και όχι 40€ που έγραψε ο matrixx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες, ενώ παρέλαβα σήμερα 2 σκούπες, δεν μου έχει έρθει το sms με τις δώροεπιταγες...

Τι να κάνω;;;

Αν δεν έχεις δηλώσει τον αριθμό του κινητού σου τηλεφώνου στον λογαριασμό μου έχεις στο site του Κωτσο, δεν μπορείς να κάνεις τίποτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τηλεφωνική επικοινωνία που είχα, μου είπαν ότι ή δώροεπιταγή έρχεται με sms την επόμενη της παράδοσης.

Αλλά το πιο κουφό είναι ότι είναι 5 ευρώ ανά ηλεκτρονική παραγγελία, όχι ανά συσκευή...

Αν είχα βάλει ξεχωριστή παραγγελία για κάθε σκούπα, θα έπαιρνα 10 ευρώ.

Τώρα που έβαλα 2 τεμάχια σε 1 παραγγελία, θα πάρω 5 ευρώ.

Ότι νάναι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

η δωροεπιταγη μου ήρθε με μήνυμα στο κινητό, και την δίνουν μονο αν παραλάβεις την αγορά σου απο το καταστημα, και ισχυει έως 10/1 αλλά για επομενες αγορες άνω των 20€ και όχι 40€ που έγραψε ο matrixx

 

 

kotsovolos.gr

 

post-83099-0-82836700-1452012796_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή εχω το sms μπροστά μου γράφει 5€ για αγορες άνω των 20€ έως 10/1. Και επίσης την προηγούμενη εβδομαδα χρησιμοποιησα μια ίδια επιταγη των 5€ για αγορά 22€. Ίσως είναι λαθος αυτό που γραφουν η' είναι για αλλη δωροεπιταγη δεν ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ειναι για αλλη, μιλαμε εδω και 121345 ποστς για την 5αρα δωροεπιταγη για παραλαβη απο καταστημα. Μπες στο σαιτ να το δεις, ειναι κατω δεξια, οπως ειναι εδω και κανεναν μηνα. Κανοντας κλικ πανω του, ανοιγουν οι λεπτομερειες που κοπιαρα.

Προφανως τοτε το γραφουν λαθος στο σαιτ τους, ή εσυ πηρες αλλη δωροεπιταγη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...