Προς το περιεχόμενο

κινητο γυρω στα 200 ευρω ????


Dafni Pd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους και καλη χρονια σε ολους !

θα ηθελα να ακουσω τις γνωμες σας για καποιο κινητο που θελω να παρω γυρω στα 200 ευρω !

ημουν αναμεσα στο Samsung a3 κ Samsung j5 , προσφατα ομως ειδα οτι υπαρχει το ZTE Blande S6 8πυρηνο και εκει μπερδευτηκα λιγο ...

εχετε καποιο αλλο να μου προτεινετε ? και ποια ειναι η γνωμη σας γι αυτα τα 3 ?

Υπαρχει καποιος που ειναι κατοχος ZTE Blande S6 να μου πει εμπειρικα τη γνωμη του ?

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειδα τα χαρακτηριστικα  , φαινεται πολυ καλο κινητο , αυτο που δεν μου αρεσει ειναι οτι εχει λειτουργικο windows !

Για ποιό από τα 2 είδες τα specs, Lumia ή το Meizu ? Επίσης εσύ, γιατί χρήση το θέλεις το κινητό ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το lumia ειδα , τωρα κοιταξα κ Meizu M2 Note , μου αρεσε πιο πολυ απο το lumia ! πρωτη φορα ομως ακουω αυτη τη μαρκα ! ξερεις προελευση  ?

το θελω κυριως για ιντερνετ ( fb,viber,skype, mail  κλπ ) , φωτογραφιες - βιντεο . αυτα κυριως !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το lumia ειδα , τωρα κοιταξα κ Meizu M2 Note , μου αρεσε πιο πολυ απο το lumia ! πρωτη φορα ομως ακουω αυτη τη μαρκα ! ξερεις προελευση  ?

το θελω κυριως για ιντερνετ ( fb,viber,skype, mail  κλπ ) , φωτογραφιες - βιντεο . αυτα κυριως !

Δες το review στο GSM ARENA.

 

Θα σε καλύψει πολύ καλά ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ ευχαριστω πολυ για το λινκ ..

ειδα με το που μπηκα στο site και ενα αλλο κινεζικο το οποιο δεν εχει κυκλοφορησει καν ulefone η καπως ετσι τελος παντων ! και αυτο μου φανηκε πολυ καλο, αλλα με προβληματιζει το θεμα τους service και οτι εχει βγαλει αλλο ενα κινητο μονο αυτη η μαρκα !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα παρε το Meizu εχεις σερβις (αμα το παρεις απο public τουλαχιστον 100%) αξιζει να δωσεις 20 παραπανω για να μν το ρισκαρεις!
Ειναι αψογο κινητο το ειχα και εγω δν μ κολλησε ποτε μπαταρια αψογη καμερα απλα καλη θα πω και οθοναρα!

Και το lumia 640XL ειναι πολυ καλο αλλα αμα εχεις απαιτησεις σε εφαρμογες και ειδικα παιχνιδια νμζω δν θα ειναι πολυ καλη η συμβιωση μαζι του οποτε κλτρα σου προτινω meizu!

Εκτος και αν θελεις να κρατησεις το κινητο οσο παραπανω γινεται δν σε ενδιαφερουν τοσο πολυ οι εφαρμογες και δινεις παραπανω βαρυτητα σε καμερα και διαρκεια μπαταρια!


Και να πω και κατι αλλο!
Αμα κανεις μια βολτα στο φορουμ υπαρχει 5-6 θεματα με κινητο μεχρι 200 ευρω!
(και σχεδων για καθε κατηγορια τιμης) Γιατι λοιπων να ανοιγουμε ολο νεα θεματα? Διαβαστε αυτα που υπαρχουν πανω κατω ιδια ατομα γραφουν ιδιες αποψεις θα υποθουν! Μην τα περιμενε ΟΛΑ στο πιατο ανοιξτε λιγο τα ματακια σας!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα παρε το Meizu εχεις σερβις (αμα το παρεις απο public τουλαχιστον 100%) αξιζει να δωσεις 20 παραπανω για να μν το ρισκαρεις!

Ειναι αψογο κινητο το ειχα και εγω δν μ κολλησε ποτε μπαταρια αψογη καμερα απλα καλη θα πω και οθοναρα!

 

Και το lumia 640XL ειναι πολυ καλο αλλα αμα εχεις απαιτησεις σε εφαρμογες και ειδικα παιχνιδια νμζω δν θα ειναι πολυ καλη η συμβιωση μαζι του οποτε κλτρα σου προτινω meizu!

 

Εκτος και αν θελεις να κρατησεις το κινητο οσο παραπανω γινεται δν σε ενδιαφερουν τοσο πολυ οι εφαρμογες και δινεις παραπανω βαρυτητα σε καμερα και διαρκεια μπαταρια!

 

 

Και να πω και κατι αλλο!

Αμα κανεις μια βολτα στο φορουμ υπαρχει 5-6 θεματα με κινητο μεχρι 200 ευρω!

(και σχεδων για καθε κατηγορια τιμης) Γιατι λοιπων να ανοιγουμε ολο νεα θεματα? Διαβαστε αυτα που υπαρχουν πανω κατω ιδια ατομα γραφουν ιδιες αποψεις θα υποθουν! Μην τα περιμενε ΟΛΑ στο πιατο ανοιξτε λιγο τα ματακια σας!

 

 

+1 για το Meizu. Και θα συμφωνήσω και στο τελευταίο.: Χρησιμοποιήστε το search, υπάρχουν πολλά παρόμοια θέματα όπως το συγκεκριμένο. Ειδικά για το εύρος τιμής 200€ με 300€, υπάρχουν αρκετά topic και πολλές προτάσεις για αυτές τις τιμές. Μην ανοίγετε συνέχεια καινούργια θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...