Προς το περιεχόμενο

Το Acer Liquid Jade Primo με Windows 10 Mobile και Continuum έρχεται στην Ευρώπη και στα €570


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

προφανώς αλλα μετα την ειδηση της παρουσιασης ουτε που θα το ξανακουσεις ουτε που θα το ξαναδεις. τιμολογηθηκε πολυ ψηλα. παει και καλα να πιασει τον ψαγμενο που θελει win αλλα οχι ms και premium? θυμιζει λιγο htc η φαση. ωραιο αλλα ακριβο...

Ούτε καν, η HTC το έχει πάει σε άλλο επίπεδο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Ωραίο κινητό λίγο ακριβά θα έρθει αλλα ελπίζω να πέσει λίγο η τιμή του γτ δε θα το αγοράσει κανεις. Τώρα βγάζει και η Alcatel one touch με windows 10και θα εχει και την ίριδα. Πάντως από ότι διαβάζω το Lumia 950xl ξεπούλησε σε κάποιες χώρες γερμάνια Αγγλία η amazon λέει ότι εχει ξεπουλήσει όλα τα λευκά Lumia 950 xl

Sent from my RM-1118_15207

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ά-π-α-τ-ο

και στα 300 να ήταν το... pc-like wp

 

Για κοροιδα ψαχουν

 

ακλαυτο...

 

επομενοοοοοοοοςςς....

 

Τσάμπα πράμα!!! Το έχουμε χάση τελείως....

 

Υποθέτω ότι ήσασταν έτοιμοι να το αγοράσετε και κρατηθήκατε τελευταία στιγμή...

Πείτε μου, με το χέρι στην καρδιά, ότι δε σας πειράζει που είναι Windows phone, σας πειράζει η τιμή ή το γεγονός ότι είναι Acer... :-D :-D :-D

Αν σας πειράζει που είναι windows phone, τότε είστε σε λάθος θέμα.

Ontopic: αν υποστηριχθεί σωστά και εισαχθεί στην Ελλάδα με λογική τιμή, τότε θα αποτελέσει μια καλή εναλλακτική στα Lumia.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε με πειράζει που είναι windows phone δε με πειράζει που ειναι acer και για τη τιμή όποιος εχει λεφτά το παίρνει.Η acer ειναι γνωστή και από τα laptop ,μάλιστα εχει βγάλει και windows tablet ,γιατί να μη βγάλει και κινητό !!! Πες μου αν εχει βγάλει η acer κάνα android κινητό που να εχει continuum η να εχει καλύτερα χαρακτηριστικά από άλλες android συσκευές;; εδώ ετοιμάζεται να βγάλει η Alcatel windows phone 10 με hello .ποια ναυαρχίδα εχει βγάλει η Alcatel με android?

Sent from my RM-1118_15207

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το continuum δουλεύει και χωρίς πρόσθετο αξεσουάρ. Ενεργοποιείται και με miracast αλλά και με καλώδιο usb-to-hdmi. Και δεν μιλάω για Mirroring αλλά για Continuum.

Ενδιαφέρον! Γιατί προωθούν τον αντάπτορα τότε και λένε ότι είναι απαραίτητος;! Πολύ μεγαλύτερο κέρδος θα είχαν αν λέγανε ότι δουλεύει και χωρίς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη και η κινηση της αλκατελ να βγαλει ταμπλετακι 8ιντσο με τα w10m. Πιστευω οτι θα περπατησει καλα. Τωρα για το κινητο της acer, αν ειναι πολυ καλη η ποιοτητα της κατασκευης ισως τα αξιζει τα λεφτα του. Πολυς κοσμος δεν εχει θεμα να δωσει 100 - 200 ευρω παραπανω αρκει να μην εχει προβληματα μπαταριας και να μην ψοφαει ο τζιτζικας στους δυο μηνες οπως σε πολλες φθηνες συσκευες και δυστυχως και σε αρκετες ακριβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσουν στα σχόλεια ποτέ αυτοί που κράζουν, αλλά νομίζω οτι τώρα ήρθε η ώρα μου...

Πλάκα μας κάνετε έτσι?

 

Από τιτάνιο να είναι φτιαγμένο, 570€ για Windows Phone (και πριν με κράξετε, έχω Lumia 640XL...) ΔΕΝ δίνεις!

και Acer???!!! (και πάλι μη με σταυρώσετε είχα Μ900 και ήταν τηλεφωνάρα στην εποχή του, αλλά με 250€...)

 

Νομίζω οτι σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις καλό είναι να κράζουμε και ας ελπίσουμε οτι θα το δούνε άτομα της εταιρίας (έστω της ελληνικής αντιπρ.) και δεν θα κάνουν καμιά μ@λ@κία να στοκάρουνε σε αυτή την τιμή... γιατί όπως γράφουνε και αρκετοί πιο πάνω θα πάει άκλαυτο!

 

Μιλάμε για κάτω από 300€ και υπό προυποθέσεις, κανένα super promotion μέσω παρόχου κλπ κλπ αλλιώς αφήστε το καλύτερα...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να δινει κανείς 570 για windows phone είναι εξίσου μαμακία με το να τα δίνει για android. όχι οτι το iphone τα αξίζει αλλά δεν σου δίνει φτηνές εναλλακτικές. όντως το εχει μαμακίσει πολύ το θέμα η Microsoft. και όσο αφορά στην acer, μία εταιρία με μετριότατα λαπτοπ είναι σε καμία περίπτωση δεν αξίζει να πάρεις τόσο ακριβά ένα κινητό της. για design δε μιλάμε, επιεικώς φρίκη. και πριν με κράξουν για apple fanboy ας κοιταξουν το άβαταρ μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά στα specs του ποιότητα κατασκευής που δεν συζητιέται (λόγω acer) αλλά τα χάλασε όλα στην τιμή, υπερτιμημένο κατά τουλάχιστον 250-300e.

Όταν υπάρχει το asus zenfone 2 (πλέον κάτω ή περίπου στα 200e) με android βέβαια που έχει ξεπουλήσει ,

τι να πω για τέτοια επιλογή? 

Μερικές φορές οι κατασκευαστές smartphones βγάζουν επιλογές με windows mobile που μοιάζουν με αγγαρεία ή σαν να ξεπληρώνουν υποχρεώσεις προς την microsoft.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά στα specs του ποιότητα κατασκευής που δεν συζητιέται (λόγω acer) αλλά τα χάλασε όλα στην τιμή, υπερτιμημένο κατά τουλάχιστον 250-300e.

Όταν υπάρχει το asus zenfone 2 (πλέον κάτω ή περίπου στα 200e) με android βέβαια που έχει ξεπουλήσει ,

τι να πω για τέτοια επιλογή? 

Μερικές φορές οι κατασκευαστές smartphones βγάζουν επιλογές με windows mobile που μοιάζουν με αγγαρεία ή σαν να ξεπληρώνουν υποχρεώσεις προς την microsoft.

Για καλό ή για κακό το λες το λόγω acer; :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάστορα οταν παίρνεις το μηλαρακι κοντά στο χιλιάρικο που δεν κάνει ούτε τα μισα απο αυτο γτ δεν κράζει κανένας???

Εγω δεν εχω μηλαρακι ....αυτο θα το έλεγα για καθε τηλ που ξεπερνά τα 300 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το να δινει κανείς 570 για windows phone είναι εξίσου μαμακία με το να τα δίνει για android. .

Μα γιατί να τα δώσεις αμέσως τα φράγκα;

Περιμενεις ενα 2μηνο και θα έχει πέσει στα 300€ και θα έχεις και continuum. (ενώ το Lumia 950/950 xl θα είναι ακομα ακριβότερο λογικά)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα πειτε μου ποια συσκευη πρεπει να εχει στο ονομα της +"jade"+"liquid"+"primo"...?

Σαν να μην μπορουσαν να διαλεξουν ποιο απο τα 3 θελανε και καποιος πεταχτηκε κ ειπε

-f@ck it,ας βαλουμε και τα τρια...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...