Προς το περιεχόμενο

Ονομαστικές εορτές και ευχές


V for Vagelis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λες ενα ευχαριστω πολυ και καθαρισες. Πριν καμια 15αρια χρονια που δεν ειχαμε facebookia κτλ ολες τις ευχες μας τις εστελναν σε sms η μας επαιρναν τηλεφωνο. Τοτε ελεγες οτι με θυμηθηκε ο ταδε και αυτο σου εφτανε. Τωρα σου στελνει στο fb ο καθε καημενος επειδη καθησε στο pc και δεν ειχε τι να κανει. Ειδικα στα γεννεθλια που τα βγαζει σαν ειδοποιηση, 3 φορες να αλλαξεις την ημερομινια σου. 3 φορες θα σου πουν χρονια πολλα οι περισσοτεροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 92
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

(από τα σχόλια)

"I've seen happier faces on guys before getting lethal injections"

 

"He should try and trick her into her sister's funeral."   :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή πεταμα...

 

Το να λες στον αλλο δεν το θελω το δωρο σου δεν υπαρχει στις επιλογες.... Ειναι απο καθε μερια τραγικοτατο (ο πιο επιεικης χαρακτηρισμος που σκεφτηκα by the way...)

 

Το πέταμα είναι τραγικότατο για μένα. Λυπάμαι τα λεφτά και τον κόπο του άλλου για να το πάρω και να το πετάξω. Ασε που θα του δώσει θάρρος και θα φέρει κι άλλα. Εδώ δεν τα παίρνω και συνεχίζει να φέρνει, όσες φορές έκανα το λάθος να πάρω μετά υπήρξε μπαράζ επιθέσεων με πολλαπλάσια τερατουργήματα.

 

Crom, δεν έχεις γνωρίσει τέτοια άτομα μάλλον. Γιατί μέχρι και τα κοντινά τους πρόσωπα κυριολεκτικά τους φωνάζουν να πάρουν πίσω ο,τι έφεραν, τσακώνονται και οι δωρητές επιμένουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πέταμα είναι τραγικότατο για μένα. Λυπάμαι τα λεφτά και τον κόπο του άλλου για να το πάρω και να το πετάξω. Ασε που θα του δώσει θάρρος και θα φέρει κι άλλα. Εδώ δεν τα παίρνω και συνεχίζει να φέρνει, όσες φορές έκανα το λάθος να πάρω μετά υπήρξε μπαράζ επιθέσεων με πολλαπλάσια τερατουργήματα.

 

Crom, δεν έχεις γνωρίσει τέτοια άτομα μάλλον. Γιατί μέχρι και τα κοντινά τους πρόσωπα κυριολεκτικά τους φωνάζουν να πάρουν πίσω ο,τι έφεραν, τσακώνονται και οι δωρητές επιμένουν.

Που έχεις πέσει ρε συ;! :D Επίτηδες το κάνουν;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω είναι πάθηση γιατί παράλληλα είναι και hoarders και εθισμένοι στο να ψωνίζουν συνεχεια. Συνδύασέ το με κακό γούστο και το αποτέλεσμα είναι αυτό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σαν αθεος οχι δεν πρεπει να λες χρονια πολλα σε καποιον ο οποιος δεν πιστευει. Εμενα οταν μου λενε τους λεω οτι δεν γιορταζω. Και πριν πεις καποιος οχι δεν γιορταζω ουτε χριστουγεννα ουτε πασχα και δεν παιρνω δωρα για αυτες τις γιορτες!

συμφωνώ απόλυτα ...επίσης αν ρωτήσεις τον κόσμο,τους Χ Ο γιατί γιορτάζουν τα Χριστούγεννα ,θα σου πουν σαν σημερα γεννήθηκε ο Χριστος ...για τόσο άσχετους μιλάμε ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως εμένα δεν μου εχει τύχει ποτε,  ούτε σε φιλο μου , ουτε σε γνωστό,  ούτε το εχω ξανα ακούσει να γυρίζει κάποιος  ενα δώρο πισω και να λεει  παρτο δεν το θέλω έχω απο αυτό !  τι να πω , εδώ το διάβασα και αυτό !!

πάντως αν σε κάποιον κανουν συνέχεια   δώρα  οδοντογλυφίδες και χαρτοπετσέτες απο τα τζάμπο , ας ψαχτεί  λιγακι τι δώρα κάνει και αυτος ..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παρεξηγησιάρη Μαους, για το αρχείο να πω ότι ποτέ δεν έκανα δώρο στο παιδί κανενός κάτι τέτοιο:

 

 

 

21taxXN3wEL.jpg

 

 

Το έλαβα όμως και το δέχτηκα κιόλας γιατί αφ ενός δεν μπορούσα να πω πως ήδη έχω παιχνίδι σκύλου για το μωρό αλλά και επειδή δεν ήταν το χειρότερο από αυτά που έχουν προσπαθήσει να μου δώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε εσυ μην παρεξηγηθείς,  εγω δεν παρεξηγιέμαι απλά ειλικρινά  μου φαίνεται απίστευτο να πει κάποιος παρε το δωρο πισω δεν το θελω  -  για τον οποιονδήποτε λογο ! -

οκ καταλαβαίνω να μην σ αρέσει , και μενα μπορεί μνα μου κάνουν την μεγαλύτερη μαλακία , θα χαμογελάσω ομως και θα πω ευχαριστώ πολύ , το παρτο πίσω δεν το θέλω,  σορυ αλλα δεν το καταλαβαίνω !

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παρεξηγησιάρη Μαους, για το αρχείο να πω ότι ποτέ δεν έκανα δώρο στο παιδί κανενός κάτι τέτοιο:

 

 

 

21taxXN3wEL.jpg

 

 

Το έλαβα όμως και το δέχτηκα κιόλας γιατί αφ ενός δεν μπορούσα να πω πως ήδη έχω παιχνίδι σκύλου για το μωρό αλλά και επειδή δεν ήταν το χειρότερο από αυτά που έχουν προσπαθήσει να μου δώσουν.

Ιδιαίτερο δωράκι! Το μωρό πως το πήρε;; :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα που μου έκανε η θεία μου δώρο εικόνες της παναγίας στα γενέθλια μου όταν ήμουν μικρός ενώ μέχρι και οι γονείς μου μου έπρεναν μοντέλα αυτοκινήτων;;;;;; Ή το άλλο μια οικογενειακή φίλη μου έφερε εικόνα της παναγίας όταν ήρθε στο καινούριο σπίτι. Μου τη δίνει που δεν δέχονται ότι ΔΕΝ πιστεύω τις μαλακίες τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την περίοδο έχω χάσει τις μέρες, οπότε όταν μου έστειλαν 00:01 για χρόνια πολλά καθόμουν και τους έλεγα "για ποιο πράγμα". Γενικότερα δέχομαι ευχές, απλά θέλω να φύγει γρήγορα η συγκεκριμένη μέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...