Προς το περιεχόμενο

Ο Zuckerberg επιθυμεί να φτιάξει ένα σύστημα τεχνητής νοημοσύνης σαν το Jarvis του Iron Man


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΟΧΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

 

αυτη την ιδεα την εχω στο μυαλο μου χρονια!!!!

το παλιοτσουτσεκη θα μου καταστρεψει το ονειρο.

 

 

Τι εννοείς;

 

Να την υλοποιήσει θέλει όχι να την καταστρέψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 47
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λογικά θα μπορεί να κάνει και like σε ξεκwλοφωτογραφίες αυτή η νοημοσύνη... :P

 

Εγώ πάντως θα επικεντρωνόμουν στο να φτιάξω μια στολή iron-man αντί για τον Jarvis που αν δυσλειτουργίσει σου καίει το Σπίτι στο δευτερόλεπτο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και όταν κατανοήσει την ύπαρξη του το πρώτο πράγμα που θα κάνει θα είναι να καταστρέψει τον άνθρωπο γιατί αυτός είναι που μολύνει-διαφθείρει-καταστρέφει την φύση ακόμα και τον συνανθρωπό του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδες μηπως ξερει κανεις πως να αλλαξω τις προεπιλογες στην κορτανα ωστε να παιζει τα κομματια με δαφορετικο προγραμμα απο το Groove music? Πηγα στο choose default app by file type αλλα μου εχει να επιλεξω μονο μεταξυ Groove και Windows media player για τα αρχεια wpl. Αν γνωριζει καποιος κατι ας τον ακουσουμε, ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μόνος του δεν θα σκεφτεί κάτι ποτέ του?? Καμιά πρωτότυπη ιδέα βρε αδερφέ??...

Πάντως είναι μανούλα στο να παίρνει (κλέβει) πάσες και να βάζει θεαματικά γκολ ο μικρός..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε ζακ γαργαλα μας πια ελεος δλδ... δν φτανει που εχει κανει τοσα ατομο ζομπι μην πω τπτ αλλο θες να τα διαλεισεις και ολα οσα εχουν απομεινει δλδ...τι να πω.... no words...

Αυτός αναγκάζει τον κόσμο να φτιαξουν fb?

 

 

Δηλαδη, ο Eminem φταίει που τα πιτσιρίκια στην Αμερική βρίζουν. Δεν φταίνε οι γονεις τους που τους αφήνουν να αγοράσουν οτι σιντι γουστάρουν;

 

Ωραία λογική μαν. Θα πας μπροστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω μπορει να θελω να φτιαξω το μαραφετι που πεταει τον ιστο του σπαειντερ μαν και να κολαω πραγματα σε τοιχους αλλα δεν το βγαζω σε διεθνη μεσα ενημερωσης

 

:D

 

Η διαφορά είναι ότι εσύ απλά θέλεις, αυτός μπορεί κιόλας! :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από μόνος του δεν θα σκεφτεί κάτι ποτέ του?? Καμιά πρωτότυπη ιδέα βρε αδερφέ??...

Πάντως είναι μανούλα στο να παίρνει (κλέβει) πάσες και να βάζει θεαματικά γκολ ο μικρός..

Θα έπρεπε να γίνει CEO στην apple τότε, γιατί ακολουθεί την ίδια λογική :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε με κάτι πράγματα που ασχολείται το άτομο... ρε μεγάλε αν εισαι ο Zuckerberg έχεις και καθε βράδυ άλλο ... κοριτσι..

Αν θες να γίνει κάποιος ή εισαι κάποιος οι γκομενες δεν είναι το παν. Δεν σου φέρνουν την την απόλυτη ευχαρίστηση. Απλα σε διασκεδάζουν για ενα βράδυ. Το παν είναι αυτό που κανεις να σε καυ...νει οσο οι γκομενες ;)
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τη ψωνισε ο Μαρκ

Εδώ την ψωνιζουν άτομα με υπερβολικά χαμηλό IQ, που ψωμολυσσάνε, ο Mark σε πείραξε που εβγαλε πιτσιρικας όσα δεν θα βγάλουμε μέχρι τα 70 μας;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mark αγόρι μου, δεν έχεις φτιάξει ποτέ σου ΤΠΤ!!! γτ πιστεύεις ότι θα τα καταφέρεις τώρα... απλά ήσουν ξύπνιος και πονηρούλης, σαν το άλλο το αλάνι τον μπιλάκο της μικρομαλακής, και κλεψες το φατσοβιβλίο απ' τους άλλους. μαγκιά σου δεν λέω, αλλά μην μας το παίζεις και genius programmer γτ απλά ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...