Προς το περιεχόμενο

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ utorrent


MIXALHS247

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟ  utorrent ΕΔΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΜΟΛΙΣ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΕΝΑ ΤΟΡΡΕΝΤ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΕΞΙΣ ΜΥΝΗΜΑ..    A newer version of utorrent is allready running.. please shut down and try again..ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΣΤΟ ΝΕΤ.ΘΕΛΩ ΛΙΓΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΑΤΑ ΜΕ ΤΟ PC..ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ Η ΒΟΗΘΕΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΑΠΛΗ ΓΙΝΕΤΑΙ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΟΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το μηνυμα που σου βγαζει σου λεει οτι υπαρχει καινουργια εκδοση του utorrent και θα πρεπει να αναβαθμιστει, αλλα πρωτα πρεπει να το κλεισεις. Κατω δεξια εκει που ειναι η ωρα, διπλα εχει το εικονιδιο του utorrent. Πατα επανω του δεξι κλικ και πατα κλεισιμο η αλλιως εξοδος. Μετα προσπαθησε παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθησε να το απεγκαταστησεις και να το ξανακανεις εγκατασταση. Προσωπικα εχω φυγει απο το utorrent εδω και χρονια. Δοκιμασε αυτο.

 

http://www.fosshub.com/qBittorrent.html

 

πατα εκει που λεει εκδοση windows

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω τι pc έχει, αν δεν είναι πολύ παλιό θα τρέχει καλά!

Αν θέλει ΠΟΛΥ ελαφρύ υπάρχει και ο transmission :P Κακό UI όμως... Μ...ία ειίπα αφού θα χει windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ παιδια....και σενα ALEX.....KAI SENA  PSEUDONUMO.....εβαλα το deluge και παει μια χαρα το αλλο δεν αφηνε να το σβησω...ελεγε πτο δεν εχω τα δικαιοματα.....σας ευχαριστω παντος..ειστε....ΠΡΩΤΟΙ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο το μηνυμα που σου βγαζει σου λεει οτι υπαρχει καινουργια εκδοση του utorrent και θα πρεπει να αναβαθμιστει, αλλα πρωτα πρεπει να το κλεισεις. [...]

 

Λάθος...

Το μήνυμα λέει ότι τρέχει μια νεώτερη έκδοση του utorrent και αν θέλεις να τρέξεις την παλαιότερη θα πρέπει πρώτα να τερματίσεις την νεώτερη.

 

[...] το αλλο δεν αφηνε να το σβησω...ελεγε πτο δεν εχω τα δικαιοματα.....[...]

Από αυτό βγαίνει το συμπέρασμα ότι ο υπολογιστής έχει και άλλον λογαριασμό με μεγαλύτερα δικαιώματα και το utorrent τρέχει από εκείνον τον λογαριασμό.

Είναι δικός σου ο υπολογιστής; Μήπως υπάρχει και άλλος χρήστης;

Δοκίμασες να τρέξεις το revo με δεξί κλικ->Εκτέλεση ως διαχειριστής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος...

Το μήνυμα λέει ότι τρέχει μια νεώτερη έκδοση του utorrent και αν θέλεις να τρέξεις την παλαιότερη θα πρέπει πρώτα να τερματίσεις την νεώτερη.

Ουπς. Σωστος. Ελεγε "is already running". Λαθος μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...