Προς το περιεχόμενο

Οι προπαραγγελίες για το Oculus Rift ξεκινούν αυτή την Τετάρτη, 6 Ιανουαρίου


Perambulator

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

20 χώρες?

 

Πήραμε τα @@ μας. Θα πρέπει να περιμένω να έρθει amazon.de λοιπόν, εκτός αν γίνει το preorder μέσω amazon.

http://www.borderlinx.com/GR/en/

 

Και εισαι ετοιμος, τα κανουν ολα για σενα, 100% αξιοπιστο και δοκιμασμενο κατα καιρους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει λόγος για parcel forwarding από την στιγμή που μιλάμε για preorders. To forwarding έχει νόημα για κάτι που κυκλοφορεί ήδη και θες να το πάρεις γρήγορα. Για το rift ούτως ή άλλως θα το περιμένεις τουλάχιστον 2 μήνες.

 

Παραγγέλνεις λοιπόν λίγο αργότερα από amazon, δεν χάθηκε και ο κόσμος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.borderlinx.com/GR/en/

 

Και εισαι ετοιμος, τα κανουν ολα για σενα, 100% αξιοπιστο και δοκιμασμενο κατα καιρους.

 

είπαμε δίνω όσα να ναι , αλλά όχι και 200 ευρώ γαμησιάτικα σε τελωνεία :D

 

thanks για το link πάντως ;)

 

 

Δεν υπάρχει λόγος για parcel forwarding από την στιγμή που μιλάμε για preorders. To forwarding έχει νόημα για κάτι που κυκλοφορεί ήδη και θες να το πάρεις γρήγορα. Για το rift ούτως ή άλλως θα το περιμένεις τουλάχιστον 2 μήνες.

 

Παραγγέλνεις λοιπόν λίγο αργότερα από amazon, δεν χάθηκε και ο κόσμος.

 

that too

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι kickstarter backers παίρνουν ΔΩΡΕΑΝ CV1 rift :D

 

https://www.kickstarter.com/projects/1523379957/oculus-rift-step-into-the-game/posts/1458224?ref=backer_project_update

 

Edit: Oculus Rift is shipping to: United States, United Kingdom, Australia, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Iceland, Ireland, Italy, Japan, Netherlands, New Zealand, Norway, Poland, Spain, Sweden, and Taiwan.

Edit2: Ο λόγος που οι χώρες είναι μόνο 20 είναι για το certification, οπότε υπάρχει περίπτωση να προστεθεί και η Ελλάδα σχετικά γρήγορα.

Επεξ/σία από michael92
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή αν θυμάμε καλά θα είναι στα 350€ (τουλάχιστον δεν θα περάσει τα 350€)

​Και εκτός της τρελής τιμής θέλει και το υπερ-pc για να παίξει καλά.

 

Αδιάφορο εντελώς...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τιμή αν θυμάμε καλά θα είναι στα 350€ (τουλάχιστον δεν θα περάσει τα 350€)

​Και εκτός της τρελής τιμής θέλει και το υπερ-pc για να παίξει καλά.

 

Αδιάφορο εντελώς...

Δεν τη λες και τρελή τιμή!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπέρ-pc φίλε μου δεν θεωρόυνται τα μηχανάκια που έχουν 800-1000 ευρά όταν κυκλοφορούν επεξεργαστές στα 1000+ και κάρτες γραφικών άλλα 1000+ καταλαβάινεις... και που να ανεβάσουμε τον πηχη και να πάμε σε 2-3-4 sli εκεί να δεις γλέντια,τώρα θα μου πει κανείς οτί για gaming pc δεν δίνεις 1000 για cpu ναι ok, αλλά να μην λέμε και ότι θέλουμε, ένα ταπεινό καλούτσικο pcaki θέλεις και έχεις VR δεν είναι και λίγο..Μπράβο στα τσακάλια που το φτιάχνουν και μπράβο και για την τιμή 350-400 γιατί θα μπορούσαν να ζητάν τα διπλά και πάλι θα πουλούσαν..

 

p.s η επόμενη κομπιουτερίστικη αγορά μου.. B)  B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως θα πρέπει να είναι κατά πολλύ εξελιγμένο σε σχέση με την developers έκδοση για να λέει κάτι, εγώ το δοκίμασα και δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε (βγάλε την ζαλάδα που είχα για τρεις μέρες μετα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η εμπειρία δεν λέω αλλά είναι γελοίο να δίνεις όσο ένα Ps4 απλά για να κουνάς το κεφάλι σου πέρα δώθε...

Εγώ δεν το βλέπω έτσι. Μιλάμε για κάτι που θα αλλάξει τον τρόπο που παίζουμε παιχνίδια τόσα χρόνια και μας προσφέρεται σε μια πολύ λογική τιμή! Εδώ ένα καλό πληκτρολόγιο κάνει 200€, το rift είναι ακριβό αν κάνει 350;; :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή η εμπειρία δεν λέω αλλά είναι γελοίο να δίνεις όσο ένα Ps4 απλά για να κουνάς το κεφάλι σου πέρα δώθε...

εγω παλι το βλεπω ,οτι αυτο που περιμεναμε ολα αυτα τα χρονια ,θα κοστιζει οσο μια κονσολα μολις.

θα μπορουσε παρα πολυ ανετα να το πλασαρουν στο χιλιαρικο ,δε μιλαμε και για καμια κορεσμενη αγορα ,οι τυποι ειναι πρωτοποροι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...