Προς το περιεχόμενο

root και εγγυηση


orestisomegas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αυτό φοβάμαι κι εγώ...

 

μα δεν το πηρα από Γερμανό! τώρα να πάω στο kaiser να βγαλω άκρη... γελούν και οι πέτρες

Ξερεις ποσα κινητα εχω παει στο ΓΕΡΜΑΝΟ!!!και δεν τα εχω παρει απο εκει.....και ομως με εξυπηρετησανε
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερεις ποσα κινητα εχω παει στο ΓΕΡΜΑΝΟ!!!και δεν τα εχω παρει απο εκει.....και ομως με εξυπηρετησανε

ωχ, αλήθεια? και τι να τους πω? το πήρα από αλλού αλλά θα εκτιμούσα την βοήθεια σας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωχ, αλήθεια? και τι να τους πω? το πήρα από αλλού αλλά θα εκτιμούσα την βοήθεια σας?

Οχι βρε!!!

Κανε unroot και παρε την εγγυηση μαζι σου και πεστους οτι εχεις προβλημα στην οθονη,ετσι ξαφνικα(και καλα)σιγα μην τους πεις και την ιστορια της ζωης σου... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι βρε!!!

Κανε unroot και παρε την εγγυηση μαζι σου και πεστους οτι εχεις προβλημα στην οθονη,ετσι ξαφνικα(και καλα)σιγα μην τους πεις και την ιστορια της ζωης σου... :-D

φίλε, έχω ένα lg g3 το οποίο έχει πρόβλημα με το proximiity sensor και την κάμερα από την πρώτη μέρα(μη ρωτήσετε γιατί και πως και τέτοια, μεγάλη ιστορία), αγορασμένο από Γερμανό Τρίπολης. Αν το πάω σε έναν οποιονδήποτε Γερμανό θα μου το στείλουν στην LG για service?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε, έχω ένα lg g3 το οποίο έχει πρόβλημα με το proximiity sensor και την κάμερα από την πρώτη μέρα(μη ρωτήσετε γιατί και πως και τέτοια, μεγάλη ιστορία), αγορασμένο από Γερμανό Τρίπολης. Αν το πάω σε έναν οποιονδήποτε Γερμανό θα μου το στείλουν στην LG για service?

Δεν ξερω,γιατι εκτος απο την εγγυηση σου ζητανε και ταυτοτητα και στα βγαζουν φωτοτυπια.

Καλητερα απο τον Γερμανο της πολης ή της γειτονιας σου.

Μετα αυτοι το στελνουν στην LG.

Εγω που ειχα Samsung και τα ειχα παρει απο σκρουτζαδικα τα πηγαινα στον Γερμανο της γειτονιας μου.

Τα εστελναν στη Samsung και περιμενα 15 μερες ακριβως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω,γιατι εκτος απο την εγγυηση σου ζητανε και ταυτοτητα και στα βγαζουν φωτοτυπια.

Καλητερα απο τον Γερμανο της πολης ή της γειτονιας σου.

Μετα αυτοι το στελνουν στην LG.

Εγω που ειχα Samsung και τα ειχα παρει απο σκρουτζαδικα τα πηγαινα στον Γερμανο της γειτονιας μου.

Τα εστελναν στη Samsung και περιμενα 15 μερες ακριβως.

Από τη στιγμή που μου λες ότι κινητό που έχεις πάρει από σκρουτζομάγαζο και το έχεις πάει στο Γερμανό, έστω της γειτονιάς σου, τότε τι σημασία έχει σε ποια γειτονιά είσαι. Συνεπώς κι εγώ μπορώ να το πάω σε όποιο κατάστημα Γερμανός με βολεύει..

Ευχαριστώ όπως και να έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη στιγμή που μου λες ότι κινητό που έχεις πάρει από σκρουτζομάγαζο και το έχεις πάει στο Γερμανό, έστω της γειτονιάς σου, τότε τι σημασία έχει σε ποια γειτονιά είσαι. Συνεπώς κι εγώ μπορώ να το πάω σε όποιο κατάστημα Γερμανός με βολεύει..

Ευχαριστώ όπως και να έχει.

Οκ αφου καταλαβες τη ειπα.... :-P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έβγαλαν την συσκευή εκτός εγγυήσης πλέον είναι αργά για unroot κτλ

εισαι σιγουρος? δηλαδη οπου κι αν το παω τωρα θα εχει κρατηθει το serial number αρα τον ηπια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι σιγουρος? δηλαδη οπου κι αν το παω τωρα θα εχει κρατηθει το serial number αρα τον ηπια?

Δεν ηπιες τιποτα.

Κανε αυτο που σου ειπα.

Οσο αν θες να πιεις κατι πηγαινε για καφε..... :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως ειχα παει το κινητο στην Procordia μονο με επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων την πρωτη φορα και μου το εφτιαξαν κανονικοτατα. Τωρα δεν ξερω αν το κοιταξαν για ρουταρισμα ή οχι. Αλλαγη πλακετας ειχε γινει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έβγαλαν την συσκευή εκτός εγγυήσης πλέον είναι αργά για unroot κτλ

Ρε άνθρωπε έλεος τι του λες του ανθρώπου. Ρε φιλέ Άκου τον saruman ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΚΑΛΟ UNROOT (βρες κάναν επαγγελματία αν δεν μπορείς εσύ) και ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΥΤΕ ΛΙΣΤΕΣ ΟΥΤΕ ΣΙΝΤΛΕΡ ΟΥΤΕ ΝΑΖΙ. Μια χαρά θα το φτιάξουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η LG έχει τις καλύτερες υπηρεσίες service στην Ελλάδα κι εσείς αναφέρετε τον Γερμανό και μάλιστα για κινητό που αγοράστηκε εκτός των καταστημάτων του...;;;

 

Τα πράματα είναι πολύ απλά για την LG. Ή παίρνεις στο 801 11 200 900, ή τους στέλνεις email, ή χρησιμοποιείς το live chat στην σελίδα τους για να κλείσεις ραντεβού και να έρθει η ΕΛΤΑ σπίτι σου τζάμπα να παραλάβει το κινητό σου, να το στείλει τζάμπα στην procordia, το οποίο θα επιστρέψει πάλι με την ΕΛΤΑ τζάμπα σπίτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...