Προς το περιεχόμενο

Σύγκριση ηλεκτρονικών τραπεζικών υπηρεσιών εξωτερικού: Revolut - Number26 - LeuPay/LeuPost


Braker1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η μεταφορά χρημάτων απο leupay σε revolut εξακολουθεί να γίνεται άμεσα και δίχως προμήθεια και με διαχειριστή τη Satabank 


http://prntscr.com/9r1im8


 


 Η συναλλαγή έγινε τελικά με την τριτη προσπάθεια.  Μάλλον  έφταιγε το app της revolut γιατι και στις δυο προσπάθειες μου έβγαζε μηνυμα οτι  η συναλλαγή έχει αποκλειστεί απο την Τραπεζα και να επικοινωνήσω μαζί τους  :confused: (μετά και το update της εφαρμογής). Στις 24/12 που είχα κάνει την ίδια μεταφορά δούλεψε με την πρώτη προσπάθεια.


Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην το χαλάμε αλλα καθε 5-6 ποστ πετάγεσαι με την leupay, αν σου δινουν κάτι να βοηθήσουμε και εμείς

οταν βλεπω οτι χρηστες εχουν προβλημα με ενα προιον φυσικα και θα γραψω για ενα καλυτερο που μπορουν να κανουν τη δουλεια τους. οπως και εσυ μπορεις να γραψεις για τη Revolut στο θεμα για τη LeuPay. σκοπος του φορουμ ειναι η δωρεαν ενημερωση και η ανταλλαγη αποψεων

 

υποδειξεις για το που θα γραφει ο καθενας οταν βοηθαει κοσμο και με κοσμιο τροπο...... δεν θα κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μας τα εχει πρηξει με την leupay...

 

Οποιος θελει μπαινει εκει και οποιος θελει μπαινει εδω...

Σοβαρα τωρα ειναι δυο τελειως διαφορετικα προιοντα, σταματα το σπαμμαρισμα ειναι κουραστικοτατο...

 

Προσωπικα ειμαι λογιστης, ηταν να παρω pos απο την leupay, αλλα φιλε μου εχεις κανει τα νευρα κροσια.

Και λεω αν κανουν ετσι διαφημιση φαντασου το προιον πως θα ειναι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μας τα εχει πρηξει με την leupay...

 

Οποιος θελει μπαινει εκει και οποιος θελει μπαινει εδω...

Σοβαρα τωρα ειναι δυο τελειως διαφορετικα προιοντα, σταματα το σπαμμαρισμα ειναι κουραστικοτατο...

 

Προσωπικα ειμαι λογιστης, ηταν να παρω pos απο την leupay, αλλα φιλε μου εχεις κανει τα νευρα κροσια.

Και λεω αν κανουν ετσι διαφημιση φαντασου το προιον πως θα ειναι...

κανενα σπαμαρισμα, αλλα οταν διαβαζω πως παιδευονται με τα εμβασματα στη Revolut δεν γινεται να μη γραψω για τη LeuPost που μεταφερεις χρηματα απο τη μια καρτα στην αλλη αμεσα και χωρις εμβασμα και κανεις αμεσως αγορες απο το εξωτερικο.... ειπαμε σκοπος ειναι η ενημερωση.

 

οσο για το pos μη το παρεις δεν ειναι για σενα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανενα σπαμαρισμα, αλλα οταν διαβαζω πως παιδευονται με τα εμβασματα στη Revolut δεν γινεται να μη γραψω για τη LeuPost που μεταφερεις χρηματα απο τη μια καρτα στην αλλη αμεσα και χωρις εμβασμα και κανεις αμεσως αγορες απο το εξωτερικο.... ειπαμε σκοπος ειναι η ενημερωση.

 

οσο για το pos μη το παρεις δεν ειναι για σενα

Φαντάζομαι ότι τους ενημερώνεις κιόλας ότι η "leubraker" έχει χειρότερη ισοτιμία από revolut. Η να μπαίνουμε Εμείς να το αναφέρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκοπος ειναι η ενημερωση διαβασε το παρακτω

http://resources.alibaba.com/topic/801275067/IPAY_EU_BULGARIA_UKRAINE_FRAUD_WARNING.htm

 

Το αλι μπαμπα δεν νομιζω ειναι μεροληπτικο απεναντι στην προηγουμενη εταιρεια της ipay international που εχει και την leupay

 

Shortly after opening an account with IPAY.EU, the victims are approached to order a debit Mastercard, which requires them to submit a copy of their passport, Identity card or Drivers License. This information is then used for identity theft and to make fraudulent debits on their bank or credit card accounts without their knowledge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σκοπος ειναι η ενημερωση διαβασε το παρακτω

http://resources.alibaba.com/topic/801275067/IPAY_EU_BULGARIA_UKRAINE_FRAUD_WARNING.htm

 

Το αλι μπαμπα δεν νομιζω ειναι μεροληπτικο απεναντι στην προηγουμενη εταιρεια της ipay international που εχει και την leupay

 

Shortly after opening an account with IPAY.EU, the victims are approached to order a debit Mastercard, which requires them to submit a copy of their passport, Identity card or Drivers License. This information is then used for identity theft and to make fraudulent debits on their bank or credit card accounts without their knowledge

ελα τωρα που ανακαλυψες την αμερικη.... αυτα εχουν απαντηθει.... και τα πραγματα εχουν αλλαξει παρα πολυ απο τοτε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου απαξ και το allibaba (μεγαλυτερο σχεδον απο το αμαζον http://www.forbes.com/sites/greatspeculations/2015/10/09/a-comparative-look-at-the-valuation-of-amazon-alibaba-and-ebay/#2715e4857a0b4605403747e1) λεει οτι εισαι κλεφτης, εισαι κλεφτης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου απαξ και το allibaba (μεγαλυτερο σχεδον απο το αμαζον http://www.forbes.com/sites/greatspeculations/2015/10/09/a-comparative-look-at-the-valuation-of-amazon-alibaba-and-ebay/#2715e4857a0b4605403747e1) λεει οτι εισαι κλεφτης, εισαι κλεφτης...

οτι πεις... ρωτα και τους εδω χρηστες που κανουν χρηση των υπηρεσιων να σου που ποσα φραγκα εχασαν...... κλαιω... LOL

 

ΥΓ: και οτι σου λεει ο Αλεξης να τα πιστευεις... ναι ;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας.Σκεφτομουνα να παρω μια revolut καρτα αλλα αυτο που με ενδιαφερει κυριως ειναι: εχω στο Paypal λεφτα σε δολαρια.Αν συνδεσω την revolut στο Paypal μπορω να στελνω χρηματα ( withdraw ) στην καρτα χωρις προμηθειες ( 3 Ε οπως κραταει στης τραπεζας τη μεταφορα ) και χωρις να χανω σε ισοτιμιες?Επισης ποια καρτα συνδεεις την εικονικη ή την φυσικη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας.Σκεφτομουνα να παρω μια revolut καρτα αλλα αυτο που με ενδιαφερει κυριως ειναι: εχω στο Paypal λεφτα σε δολαρια.Αν συνδεσω την revolut στο Paypal μπορω να στελνω χρηματα ( withdraw ) στην καρτα χωρις προμηθειες ( 3 Ε οπως κραταει στης τραπεζας τη μεταφορα ) και χωρις να χανω σε ισοτιμιες?

υπαρχει αλλη υπηρεσια γιαυτο που θελεις να κανεις. δες υπογραφη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θελω να κανω top up.Withdraw θελω να κανω απο το paypal balance στην καρτα.Ναι ξερω την υπηρεσια αλλα χρεωνει προμηθεια για αναληψη απο ΑΤΜ οποτε δε συμφερει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θελω να κανω top up.Withdraw θελω να κανω απο το paypal balance στην καρτα.Ναι ξερω την υπηρεσια αλλα χρεωνει προμηθεια για αναληψη απο ΑΤΜ οποτε δε συμφερει...

μπορεις να κανεις withdraw τα χρηματα απο PayPal στη LeuPay και απο εκει να τα περασεις στη Revolut και με τη Revolut καρτα να κανεις αναληψη απο ΑΤΜ χωρις χρεωση.

 

για ολα υπαρχουν λυσεις ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...