Προς το περιεχόμενο

Όταν κάποιοι πουλάνε αέρα…


lavrentish

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια και με αντικαταβολη να το παρει αν το συνδεσει μετα και ειναι χαλασμενο τι γινεται?

Παντα τα μεταχειρισμενα απο αποσταση εχουν ρισκο.Το καλυτερο ειναι χερι με χερι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια και με αντικαταβολη να το παρει αν το συνδεσει μετα και ειναι χαλασμενο τι γινεται?

Παντα τα μεταχειρισμενα απο αποσταση εχουν ρισκο.Το καλυτερο ειναι χερι με χερι.

Συμφωνούμε, απλώς δεν ζούμε όλοι στην Αθήνα (ή Θεσσαλονίκη).

 

Με προβληματιζει το γεγονος ομως των καλων κριτικων. Εκτος του διπλου λογαριασμου η ολη συμπεριφορα δεν ηταν σωστη για τετοιες κριτικες.

Πως κανω αναφορα για δπλο λογαριασμο;

Οι κριτικές του ήταν ως επί το πλείστον με την υποσημείωση "για μια παλαιότερη συναλλαγή" σε κάποιες πρόσφατες αλλά απενεργοποιημένες αγγελίες. Τότε δεν έδωσα σημασία. Τώρα όλα δένουν.

 

Επισης να μας πεις το ονομα του να υπαρχει.

 

Τελος μη ξεχνας οτι αυτο δεν ειναι προβλημα του insomnia, αγγελιες παντου υπαρχουν, όπως και απατεώνες, απλα οι αξιολογήσεις είναι ενα συν. Βεβαια αν βρεις αλλους να τον εχουν αξιολογησει ολο και καποιος μπορει να εχει τα στοιχεια του.

Το όνομά του για την ιστορία είναι XXXXXXXXXXXX.

 

Το username του το έχω εντοπίσει αλλά το έχω στείλει σε moderator για επιβεβαίωση και ακόμα περιμένω απάντηση για να το κοινοποιήσω.

 

Επίσης, εννοείται πως δεν είναι πρόβλημα του insomnia αυτό. Ίσα ίσα που με κάθε τρόπο διαμηνύουν τους εν λόγω κινδύνους.

 

Τέλος σε ευχαριστώ για την κατατοπιστικότατη απάντηση. Θα προσπαθήσω να δω τι θα βγει.

Επεξ/σία από parsifal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια και με αντικαταβολη να το παρει αν το συνδεσει μετα και ειναι χαλασμενο τι γινεται?

Παντα τα μεταχειρισμενα απο αποσταση εχουν ρισκο.Το καλυτερο ειναι χερι με χερι.

 

Εκει μπορεις να του πεις να πει στην εταιρεια κουριερ οτι ο παραληπτης μπορει να ανοιξει το δεμα να τσεκαρει την συσκευη και μετα δινεις τα χρηματα. Αν στο τελος δεν ισχυσει αυτο ή δεν ειναι κομπλε η συσκευη απλα δεν πληρωνεις. 

 

Συμφωνούμε, απλώς δεν ζούμε όλοι στην Αθήνα (ή Θεσσαλονίκη).

 

Οι κριτικές του ήταν ως επί το πλείστον με την υποσημείωση "για μια παλαιότερη συναλλαγή" σε κάποιες πρόσφατες αλλά απενεργοποιημένες αγγελίες. Τότε δεν έδωσα σημασία. Τώρα όλα δένουν.

 

Το όνομά του για την ιστορία είναι XXXXXXXXXXXX.

 

Το username του το έχω εντοπίσει αλλά το έχω στείλει σε moderator για επιβεβαίωση και ακόμα περιμένω απάντηση για να το κοινοποιήσω.

 

Επίσης, εννοείται πως δεν είναι πρόβλημα του insomnia αυτό. Ίσα ίσα που με κάθε τρόπο διαμηνύουν τους εν λόγω κινδύνους.

 

Τέλος σε ευχαριστώ για την κατατοπιστικότατη απάντηση. Θα προσπαθήσω να δω τι θα βγει.

 

Καταλαβα απλα αυτο για τις κριτικες το ειπα για την περιπτωση μου κυριως :)

Επεξ/σία από parsifal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...