Προς το περιεχόμενο

Αγορα απο vickmall!


k33L

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 217
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αυτό είναι ναι.

δηλαδη τωρα δεν υπαρχει καποιος τροπος να παρακολουθω την εξελιξη της παραγγελιας ? πηγα και στο site Της SG πατουσα το tracking number αλλα δεν το εβρικσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη τωρα δεν υπαρχει καποιος τροπος να παρακολουθω την εξελιξη της παραγγελιας ? πηγα και στο site Της SG πατουσα το tracking number αλλα δεν το εβρικσε

Πάλι άχρηστο είναι το προφίλ,μετά αφού φύγει. Θα περιμένεις 5-7 ημέρες και μετά θα βάλεις το tracking number να δεις που είναι στον κόσμο η παραγγελία σου
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάλι άχρηστο είναι το προφίλ,μετά αφού φύγει. Θα περιμένεις 5-7 ημέρες και μετά θα βάλεις το tracking number να δεις που είναι στον κόσμο η παραγγελία σου

Ok ευχαριστω για τις πληροφοριες καλο βραδυ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη, πόσο είναι το ανώτερο που πρέπει να περιμένω ? έχουν περάσει 25 μέρες και στο site των ελτα δεν φαίνεται ότι έχει φτάσει καν Ελλάδα..σε μια παραγγελία έβαλα 2 κινητά (in stock και τα 2), το ένα ήρθε από τις 20 του μήνα, το άλλο όχι ακόμα..η παραγγελία έγινε 30/3 στο vickmall

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα εβαλα παραγγελία το note 3 pro με SG post γιατι μου ειπαν ειναι πιο ασφαλής. Τους ειχα στείλει mail για το πως το θελω το κινητό μου απάντησαν αμεσα και οτι θα μου στειλουν δώρο θηκη και ζελατίνα. Να δούμε.... Αναμονή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι. Το κινητό μόλις έφτασε Ελλάδα. Οι παραγγελίες από vickmall για κάποιο λόγο εχουν κολλήσει τις τελευταίεςημέρες. Και άλλοι έχουν το ίδιο πρόβλημα δίπλα

 

βασικά οι παραγγελίες γενικά κόλλησαν (sg post κυρίως) και μάλιστα συγκεκριμένες παρτίδες (εγώ π.χ. ήμουν τυχερός και παρέλαβα , άλλοι που είχαν παραγγείλει 20 μέρες πιο πριν από μένα όχι)

 

μην "θάβουμε" το μαγαζί χωρίς λόγο (και αρχίσουν τα "σχετικά" ποστ διάφοροι), δεν έχει σχέση το μαγαζί με το πακέτο που βολοδέρνει κάπου στο αεροδρόμιο της Αθήνας

 

είναι πολλοί που περιμένουν 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316&page=926

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανα νέο ρε παιδιά, ήρθε σε κανέναν ? Να κάνω dispute στο paypal ή να περιμένω κι άλλο ?

Επικοινωνησα με το Vickmall και μου ειπε να περιμενω. Πεσανε ολες οι αργιες και καθυστερησε πολυ. Μετα τις 45 + μερες θα το κανω refund. Παντος παιζει να εγεινε μεγαλη βλακεια ( σπασμενα δεματα, βρεγμενα, η και χαμενα ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία, εγώ προτίθεμαι να περιμένω..έτσι κι αλλιώς καλύτερα λίγο υπομονή ακόμα παρά νέα παραγγελία και "φτου κι απ' την αρχή"..το θέμα είναι τώρα που έκανα dispute (δίχως claim), μπορώ να το ακυρώσω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...