Προς το περιεχόμενο

Το thread του τρεξίματος


al3xis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, naimore είπε

Ευχαριστω! Απο καλτσες εχεις να προτεινεις τιποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

χμμμ σε quarters ειχα παρει κατι nike dry fit,

αυτες φοραω αυτες τις μερες, πιο πολυ γιατι μου.. ξεμειναν απο προηγουμενη φορα (ειχα καιρο να βγω),

anyway, σε χειμωνιατικες ειχα παρει απ τα καλαθια της intersport πριν απο χρονια,

καλες βγηκαν μπορω να πω, δεν εχω θεμα επισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 27/11/2019 στις 9:42 ΠΜ, giorgos pliakos είπε

Kαλημερα

Σε συγγρου ξερω μονο τον καλοκαιρινο του νιαρχου. 3 χρονια που τρεχω δεν εχω ακουσει για τετοιον αγωνα ? θες να μας πεις λεπτομερειες ? ποτε εγινε κτλ  , οχι τιποτα αλλο αλαλ θα  ειναι και διπλα σε δουλεια μου

Στο άλσος Συγγρού στο Μαρούσι που διοργανώνεται κάθε χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια διοργανωση και ωραιος αγωνας σημερα στην πετρουπολη. Ετρεξα το 10αρι και μου βγηκε και σε πολυ καλο χρονο για τα δεδομενα μου και για τις ανηφορες που ειχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, Jorvik είπε

Ωραια διοργανωση και ωραιος αγωνας σημερα στην πετρουπολη. Ετρεξα το 10αρι και μου βγηκε και σε πολυ καλο χρονο για τα δεδομενα μου και για τις ανηφορες που ειχε.

Ωραιος 

 

Ειχε ξεκουραση για μενα αυτο το σκ θα τα πουμε θησειο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, giorgos pliakos είπε

Jorvik

Exω φαει το κοσμο να βρω αποτελεσματα απο πετρουπολη για ενα φιλο ,δεν εχει τιποτα στα γνωστα sites αν βρεις καπου πες το

Βιαζεσαι,χθες εγινε ο αγωνας,λιγο υπομονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει κανείς να προτείνει κλειστό γήπεδο ή χώρο ανοιχτό στο κοινό, κοντά στο μπαρουτάδικο στο Αιγάλεω; Πάμε με ένα φιλαράκι στο ανοιχτό γήπεδο μέσα στο πάρκο αλλά τις μέρες που βρέχει δεν λέει να το χάνουμε λόγω καιρού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, opera είπε

Βιαζεσαι,χθες εγινε ο αγωνας,λιγο υπομονη.

αυτο δεν λεει κατι. εξαρταται απο την εταιρια. Αλλες το κανουν την ιδια μερα. Αν μπεις σε γνωστα τρεξιμοσαιτ θα δεις ηδη αναρτημενα αποτελεσματα απο αγωνες που εγιναν αυτη την κυριακη. Η συγκεκριμενη εταιρια που ηταν στην πετρουπολη συνηθως κανει 3-4 μερες να τα αναρτησει. 

Γιωργο θα σε ενημερωσω αμεσα οταν τα βρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Jorvik είπε

αυτο δεν λεει κατι. εξαρταται απο την εταιρια. Αλλες το κανουν την ιδια μερα. Αν μπεις σε γνωστα τρεξιμοσαιτ θα δεις ηδη αναρτημενα αποτελεσματα απο αγωνες που εγιναν αυτη την κυριακη. Η συγκεκριμενη εταιρια που ηταν στην πετρουπολη συνηθως κανει 3-4 μερες να τα αναρτησει. 

Γιωργο θα σε ενημερωσω αμεσα οταν τα βρω.

Για το συγκεκριμένο αγώνα το έγραψα.

2 ώρες πριν, Dinos_12345 είπε

Έχει κανείς να προτείνει κλειστό γήπεδο ή χώρο ανοιχτό στο κοινό, κοντά στο μπαρουτάδικο στο Αιγάλεω; Πάμε με ένα φιλαράκι στο ανοιχτό γήπεδο μέσα στο πάρκο αλλά τις μέρες που βρέχει δεν λέει να το χάνουμε λόγω καιρού.

Επειδή με προβλημάτισε το θέμα της βροχής πέρυσι το σκέφτηκα και κατέληξα ότι τις ελάχιστες βροχερές μέρες που θα θέλω να προπονηθώ θα πηγαίνω για ημερήσια προπόνηση σε γυμναστήριο.

Δε πήγα περισσότερες από 3 φορές τελικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, opera είπε

Για το συγκεκριμένο αγώνα το έγραψα.

Επειδή με προβλημάτισε το θέμα της βροχής πέρυσι το σκέφτηκα και κατέληξα ότι τις ελάχιστες βροχερές μέρες που θα θέλω να προπονηθώ θα πηγαίνω για ημερήσια προπόνηση σε γυμναστήριο.

Δε πήγα περισσότερες από 3 φορές τελικά.

Ε δεν λέει το γυμναστήριο, εμένα με κουράζει απίστευτα. Γυρίζω από το σημερινό τρέξιμο στο γήπεδο, πολύ ωραία φάση με κρύο τελικά :)

Τις βροχερές θα μένουμε εκτός αν δεν βρούμε κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

25.56 το 5αρι σημερα η ιδια διαδρομη που πριν 25 μερες εκανα σε 32 λεπτα. 9 βαθμους εξωτερικη θερμοκρασια. 

Screenshot-1.png

 

Επεξ/σία από Arkin
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Dinos_12345 είπε

Ε δεν λέει το γυμναστήριο, εμένα με κουράζει απίστευτα. Γυρίζω από το σημερινό τρέξιμο στο γήπεδο, πολύ ωραία φάση με κρύο τελικά :)

Τις βροχερές θα μένουμε εκτός αν δεν βρούμε κάτι

Αν τρέχεις χωρίς να έχεις κάποιο αγώνα στόχο συμφωνώ αλλά αν ετοιμάζεσαι για αγώνα και πρέπει να γράφεις χιλιόμετρα τότε από το ολότελα καλός είναι και ο διάδρομος και η ενδυνάμωση με βάρη.

Αυτό φυσικά μετά τη πρωτοχρονιά που θα ξεκινήσει η προετοιμασία για ανοιξιάτικους αγώνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, giorgos pliakos είπε

Jorvik

Exω φαει το κοσμο να βρω αποτελεσματα απο πετρουπολη για ενα φιλο ,δεν εχει τιποτα στα γνωστα sites αν βρεις καπου πες το

http://www.runningnews.gr/item.php?id=44066

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το  καθιερωμένο 10άρι γύρος της πόλης πήγε καλά εφέτος αν και τσίμπησα 2 κιλάκια από το Μαραθώνιο,ο χρόνος στο 10ρι δείχνει ότι αν είχε καλύτερες συνθήκες το Νοέμβριο θα είχα πετύχει καλύτερη επίδοση Μαραθωνίου.

spacer.png

αυτό το Garmin πάντα κλέβει μέτρα

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...