Προς το περιεχόμενο

The Witcher 2: Assassins of Kings ΔΩΡΕΑΝ ΓΙΑ ΧΒΟΧ360/ΧΒΟΧ ΟΝΕ(Digital)


greengr21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεχρι 5 Φλεβαρη,δε χρειαζεται gold

 

http://marketplace.xbox.com/en-GB/Product/The-Witcher-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024e4d0855?purchase=1&purchaseid=66acd000-77fe-1000-9115-d8024e4d0855

 

Το παιχνιδι ειναι free μονο σε US,UK,Germany και France,αλλα με το παραπανω link που ειναι UK,με ελληνικο account το κατεβασα κανονικα.Σημερα το καναν Backwards Compatible για Xbox One.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι 5 του μηνα ειναι η προσφορα να το κατεβασεις,μετα το εχεις δικο σου για πανταααααααααααα(η μεχρι να ριξουν τους servers λολ).

 

To παιχνιδι δε μπορεις να το κατεβασεις απο xbox one,μονο απο το link που εδωσα,πρεπει να εχεις πιστωτικη/χρεωστικη στο  account σου για να γινει.Επισης λογικα θα πρεπει να γινεται απο το 360 αν εχεις account απο US,UK,GE και France.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε εμένα γιατί μου βγάζει:

Sorry

This offer is not valid in your region.
 
 
Edit:Τελικά το κατέβασα απο το αμερικάνικο και το δέχτηκε.
 
Επεξ/σία από weaponlord
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεχρι 5 Φλεβαρη,δε χρειαζεται gold

 

http://marketplace.xbox.com/en-GB/Product/The-Witcher-2/66acd000-77fe-1000-9115-d8024e4d0855?purchase=1&purchaseid=66acd000-77fe-1000-9115-d8024e4d0855

 

Το παιχνιδι ειναι free μονο σε US,UK,Germany και France,αλλα με το παραπανω link που ειναι UK,με ελληνικο account το κατεβασα κανονικα.Σημερα το καναν Backwards Compatible για Xbox One.

 

Και εγώ ανοιξα το link από pc και το κατέβασα στο 360. Να είσαι καλά φίλε μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως ακριβώς είναι η διαδικασία για να το αγοράσεις; Μετέφερα το region του account σε US και ενώ έβαλα paypal όταν πάω να αγοράσω το παιχνίδι μου βγάζει "You have no valid payment options on file."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...