Προς το περιεχόμενο

Microsoft Lumia 950 & 950 XL Review


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πιο άθλιο service απο τη ΖΤΕ δε θα βρεις, συνάδελφος περιμένει ήδη 1+ μήνα για ανταλλακτικό... Θα μπορούσα να γράψω βιβλίο με αυτά που έχει περάσει... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δε ξέρω τι λέτε εδώ μέσα (βρμ να τα διαβάζω ολα) αλλά οποίος δεν έχει πάρει wp μην διανοηθεί να πάρει απλός καρκίνος :D

εχουν περάσει και τα τρία λειτουργικά από τα χέρια μ

εχω φτάσει σε σημείο να εχω τρεις διαφορετικές συσκευές ενα iPhone 6 Plus ενα nexus 5 και το lumia 735.

τα 2 πρώτα χρυσά αγάπη ανεκτίμητη το τρίτο απλά για τα σκουπίδια ετσι έξω απο τα δόντια ,πέρα ότι δεν υπάρχει τπτ αξιόλογο στα Windows και τπτ που να μπορούν να κάνουν Κλτρ απο τα αλλά λειτουργικά (εκτός φωτογραφικής).

Για οποιαδήποτε λειτουργία πρέπει να κανείς αλλά 1000 πράγματα ,ούτε υπότιτλους δε ειναι εύκολο να βάλεις :D

 

ευτυχώς πηρα ενα μεγάλο μάθημα απο αυτήν την εμπειρία και θέλω να το πω σε αυτούς που δεν εχουν δοκιμάσει ακόμα όχι τα wp fans μην κάνουν το λάθος....αυτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξέρω τι λέτε εδώ μέσα (βρμ να τα διαβάζω ολα) αλλά οποίος δεν έχει πάρει wp μην διανοηθεί να πάρει απλός καρκίνος :D

εχουν περάσει και τα τρία λειτουργικά από τα χέρια μ

εχω φτάσει σε σημείο να εχω τρεις διαφορετικές συσκευές ενα iPhone 6 Plus ενα nexus 5 και το lumia 735.

τα 2 πρώτα χρυσά αγάπη ανεκτίμητη το τρίτο απλά για τα σκουπίδια ετσι έξω απο τα δόντια ,πέρα ότι δεν υπάρχει τπτ αξιόλογο στα Windows και τπτ που να μπορούν να κάνουν Κλτρ απο τα αλλά λειτουργικά (εκτός φωτογραφικής).

Για οποιαδήποτε λειτουργία πρέπει να κανείς αλλά 1000 πράγματα ,ούτε υπότιτλους δε ειναι εύκολο να βάλεις :D

 

ευτυχώς πηρα ενα μεγάλο μάθημα απο αυτήν την εμπειρία και θέλω να το πω σε αυτούς που δεν εχουν δοκιμάσει ακόμα όχι τα wp fans μην κάνουν το λάθος....αυτα

 

Διαβάζω το παραπάνω, κοιτάζω το δικό μου και λέω: τι στον κόρακα? Μάλλον είχε άλλο λειτουργικό και μπερδεύεται.

Ειδικά εκεί που διάβασα ότι θέλεις 1000 πράγματα να κάνεις κάτι και ταυτόχρονα έχει μήλο, έπεσα από την καρέκλα. Έχω βλέπεις και το 6αρι και ξέρω. ΠΧ όταν αποφάσισα να του περάσω 6gb μουσικής mp3 που είχα στο pc....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω ίσως να ήταν και η δυσκολία να βρω τα σωστά αππς; εδώ κατέβαζε ταινίες και δε μπορούσα να της βρω στους player

με μουσική δεν ασχολήθηκα ειχα το Spotify

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω ίσως να ήταν και η δυσκολία να βρω τα σωστά αππς; εδώ κατέβαζε ταινίες και δε μπορούσα να της βρω στους player

με μουσική δεν ασχολήθηκα ειχα το Spotify

χαχα

 

Τί σημαίνει ρε φίλε 'να τις βρεις στους players' ;

Στην εξερεύνηση αρχείων δεν μπήκες να τις βρεις;

 

iPhone user... lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχα

 

Τί σημαίνει ρε φίλε 'να τις βρεις στους players' ;

Στην εξερεύνηση αρχείων δεν μπήκες να τις βρεις;

 

iPhone user... lol

βρε πες με όπως θες αλλά μείνε με αυτή τη σαπίλα λογισμικό

ναι φίλε μ έκανα εξερεύνηση μια χαρά τα εύρησκα,μονο που οι σάπιοι οι player δε τα έβρισκαν

μονο με τον μαμά.

 

πες με iPhone user ok μια χαρά ξέρω να κάνω και root και τα παντα :D και μια χαρά βλέπω και της ταινιουλες μ στον android ούτε πεδεμα ούτε τπτ ξεκάθαρα πράγματα.

 

Τωρα πραγματικά συμφωνώ με αυτούς που λένε για τους σάπιους φαν των wp που μονο παραπληροφορούν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε πες με όπως θες αλλά μείνε με αυτή τη σαπίλα λογισμικό

ναι φίλε μ έκανα εξερεύνηση μια χαρά τα εύρησκα,μονο που οι σάπιοι οι player δε τα έβρισκαν

μονο με τον μαμά.

 

πες με iPhone user ok μια χαρά ξέρω να κάνω και root και τα παντα :D και μια χαρά βλέπω και της ταινιουλες μ στον android ούτε πεδεμα ούτε τπτ ξεκάθαρα πράγματα.

 

Τωρα πραγματικά συμφωνώ με αυτούς που λένε για τους σάπιους φαν των wp που μονο παραπληροφορούν :)

Δες τι γραφω στο θεμα με το τελος των λυμια να δεις αν ειμαι αντικειμενικος ή οχι..

Πραγματικα εχεις περασει τα 10 ρια στο 735 και ειδες αυτα που λες? Περα απο την μαμα εφαρμογη που παιζει και mkv με υποτιτλους υπαρχουν και ποσες αλλες και δωρεαν εφαρμογες οπως η flv, cc player και μια εξαιρετικη ενος Ελληνα η best player..που παιζουν τα παντα και με υποτιτλους και με αντιστοιχες λειτουργιες οπως το vlc και ο mx player του android..

Εχεις να πεις κατι αλλο αρνητικο? Γιατι απο τον τροπο που απαντας δειχνεις πως δεν εχεις τις καταλληλες γνωσεις πανω στα 10ρια ωστε να λες αυτα που λες.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω ισως όντως δεν εχω της γνώσεις

 

τον cc player ειχα και εγω

Κοιτα κατι, μεταξυ μας..ή δεν εχεις τις γνωσεις πανω στα 10 αρια ή δεν ασχοληθηκες καθολου με αυτα..γιατι αν θες να πεις κατι αρνητικο πες το να το συζητησουμε αλλα οχι οτι δεν παιζουν ταινιες ευκολα γρηγορα και με υποτιτλους..ετσι?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

βρε πες με όπως θες αλλά μείνε με αυτή τη σαπίλα λογισμικό

ναι φίλε μ έκανα εξερεύνηση μια χαρά τα εύρησκα,μονο που οι σάπιοι οι player δε τα έβρισκαν

μονο με τον μαμά.

 

πες με iPhone user ok μια χαρά ξέρω να κάνω και root και τα παντα :D και μια χαρά βλέπω και της ταινιουλες μ στον android ούτε πεδεμα ούτε τπτ ξεκάθαρα πράγματα.

 

Τωρα πραγματικά συμφωνώ με αυτούς που λένε για τους σάπιους φαν των wp που μονο παραπληροφορούν :)

Κοίτα να δεις που ήμουν έτοιμος να σου πω τα ίδια και κρατήθηκα.

 

Windows Phone δεν έχω πια αλλά ξέρω καλά πόσο άκυρος ήσουν

στο σχόλιο που παρίστανες τον παντογνώστη.

 

Πες λοιπόν ό,τι θες

αλλά σαπίλα είναι ο τρόπος που σε έχει μάθει να σκέφτεσαι το iPhone.

Και από ό,τι καταλαβαίνω, σαπίλα είναι ο τρόπος σου γενικώς.

Επεξ/σία από giorpa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αλήθεια ειναι πως παραφερθηκα

και θέλω να ζητήσω και συγνώμη στο παιδί :)

 

θα ήθελα να σου κάνω μια ερώτηση

τι σε κράτησε σε αυτό το λογισμικό ;

Γιατι ειναι η ερώτηση που δεν βρήκα την απάντηση όσο το ειχα ίσως και για αυτό να μην μ άφησε και την Κλτρ εντύπωση ;

Μπορεί επειδή ειναι καινουργιο λογισμικό να μην τα έχει ολα,αλλά και με αυτα που λέγονται πως δε θα συνεχίσει τι σε κρατάει πιο πολυ απο το android σε αυτό ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...