Προς το περιεχόμενο

Η AMD εργάζεται πάνω σε δύο νέες “Polaris” GPUs


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

ελπιζω να μην ειναι παλι αποτυχια σαν την τωρινη σειρα. Οχι μονο πρεπει να ξεπερασουν σε επιδοσεις την titan x αλλα και τις Pascal και μαλιστα κατα πολυ διοτι ειναι ηδη πολυ χαμηλα στο market share...αμα βαλουν μυαλο τα fan boys χαθηκανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλο πεντι το raja boy. raja boy βοηντισει νεα apu 

δεν ξερω ποιος ειναι μεγαλυτερος μην πω. εσυ που γραφεις τα φασιστικά σου σκατα ή οι κρετινοι που σου κάνουν like?

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να είναι και αυτός ένας λόγος που οι αμερικάνικες εταιρίες είναι από τις μεγαλύτερες στους τομείς τους, δεν κρίνουν τις ικανότητες των άλλων από την εμφάνιση τους, σαν τους Ελληνάρες.

 

:-)

μην το ψαχνεις. αν έβλεπε την παολα θα ενέκρινε...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα πως ειναι ετσι η σαυρα;;

 

242exc3.jpg

 

------

για να δουμε τι θα δουμε και απο τις δυο μεριες, cpu-gpu

εκπιζω να τα παει καλα, απο οτι διαβασα ο μαγος των cpu σχεδιασε τους zen. αν δεν απατώμαι

ελα να ανεβουμε λιγο να παρουμε καμια νεα gpu

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους κοροιδευουν τους Ινδους, να ξερουν οτι ειναι εξαιρετικα μυαλα και με μεγαλη φημη σαν επιστημονες σε πολλους τομεις. Το οτι επιπλεον ειναι πολυ εργατικοι τους κανει περιζήτητους.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποιος ειναι μεγαλυτερος μην πω. εσυ που γραφεις τα φασιστικά σου σκατα ή οι κρετινοι που σου κάνουν like?

φιλε μου δεν ειμαι ρατσιστης και δε με χαλανε καθολου οι ινδοι απλα εχουν αστεια προφορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποιος ειναι μεγαλυτερος μην πω. εσυ που γραφεις τα φασιστικά σου σκατα ή οι κρετινοι που σου κάνουν like?

εσυ που τον λογοκρίνεις τι εισαι?

1 αστειο σχολιο εκανε ο ανθρωπος.

κατά τα αλλα το big bang theory είναι αστειο όταν βλέπεις τον ινδο να μιλαει,η μηπως εχει φτιαχτει από ''ρατσιστες'' κ το βλεπουν κρετινοι??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δυο νεες?

Η υπολοιπη σειρα θα ειναι rebrand?

Τωρά το λένε refresh οχι rebrand :P Ακόμα και ο jay2cent refresh είπε την 3χχ σειρά... Παρόλο που η 380 είναι η 285 με 4GB VRAM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετα ρε παιδια με τον μυθο των Ινδων, δειτε λιγο σε μεγαλες εταιριες τι γινεται. Κλικα ειναι τα παιδια οποιος δουλεψει με αυτους θα καταλαβει. Αλλα να μου πεις εδω υπαρχει ο μυθος ποσες δεκαετιες τωρα των σκληρα εργαζομενων Γερμανων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ινδοι, Κινέζοι είναι μεγάλοι πληθυσμοι σε "φτωχες" χώρες.Ο μόνος τρόπος να ανταπεξελθουν στον ανταγωνισμό για καλύτερη ποιότητα ζωής είναι μέσω της τεχνολογίας/επίστημης. Σε πολλά μεγάλα πανεπιστημια υπάρχουν πολλοι Ινδοι. Νομίζω είναι απο τους πιο σοβαρους επιστήμονες και εξάγουν μυαλά σα χώρα, οπότε μόνο εντύπωση δε μου κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.se7ensins.com/forums/threads/nvidia-once-again-cheating-benchmarks.1353515/

παιδες , nvidia = kατωτερο hardware κατωτερη εικονα.. ειχα και πολλες nvidia μεχρι την 770 .. αλλα και τωρα εχω στησει 2 συστηματα με 980 σε φιλους .. οταν ερχεται καινουργιο μοντελο και προχωρουν τα driver φαινεται ακομα πιο καθαρα ποσο καλυτερες ειναι οι ατι .. οι παλιες ατι παιζουν πολυ καλυτερα απο τις παλιες nvidia οι οποιες οταν ηταν βεβαια στο καιρο τους ως ως δια μαγειας κερδιζαν στα μπεντς .. δειτε το παραπανω αρθρο να καταλαβετε πως ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...