Προς το περιεχόμενο

Πρόβλημα με Coolemaster Devastator mouse


geodra

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 
 

Καλησπέρα

 

Αγόρασα τον Μαιο του 2014 νεο Desktop και μαζι αγορασα το σετ mouse-keyboard Devastator της Coolermaster. Γενικά δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένος. Σοβαρό πρόβλημα αντιμετωπίζω κυρίως με το ποντίκι.. missClicks σκαλωματα και άλλα τέτοια. Ζητώ τη βοηθειά σας. Μπορώ να το φτιάξω κάπως ή να αγοράσω καινούργιο; Στη δεύτερη περίπτωση έχετε καμιά πρόταση; Κάτι αξιόπιστο, καλής ποιότητας, ενσύρματο, all purpose( gaming+δουλειά σε σχεδιαστικά προγράμματα κλπ) με μέγιστο ποσό αγοράς 50 έουρος....

 

 Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 
 

Καλησπέρα

 

Αγόρασα τον Μαιο του 2014 νεο Desktop και μαζι αγορασα το σετ mouse-keyboard Devastator της Coolermaster. Γενικά δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένος. Σοβαρό πρόβλημα αντιμετωπίζω κυρίως με το ποντίκι.. missClicks σκαλωματα και άλλα τέτοια. Ζητώ τη βοηθειά σας. Μπορώ να το φτιάξω κάπως ή να αγοράσω καινούργιο; Στη δεύτερη περίπτωση έχετε καμιά πρόταση; Κάτι αξιόπιστο, καλής ποιότητας, ενσύρματο, all purpose( gaming+δουλειά σε σχεδιαστικά προγράμματα κλπ) με μέγιστο ποσό αγοράς 50 έουρος....

 

 Σας ευχαριστώ προκαταβολικά

Γιώργος

 

Ουτε που να το σκεφτεις εκτως αν σου κοψουν πιστωτικο.Τα Coolermaster προιοντα εχουν εγγυηση 2 χρονια τα περισσοτερα αρα εισαι μεσα στην εγγυηση.Πηγαινεις λοιπον στο καταστημα αγορας με το ποντικι και την αποδειξη αγορας ειτε για αλλαγη ειτε για πιστωτικο και μετα βλεπουμε για τα αλλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το εχω και εγω αυτο το σετ και το προβλημα το δικο μου ειναι οτι η ροδέλα το κλιπ το μεσαιο  

 

επίσης τρίζει λίγο..... επίσης το πληκτρολόγιο δεν είναι για πολύ γράψιμο... ειδικάτώρα που γράφω διπλωματική τα χέρια μου πιάνονται μετά από 1 ώρα...

γενικά δεν είναι ότι καλύτερο το συγκεκριμένο σετ απλά όταν πηρα το PC το κόστος είχε ανέβει ήδη αρκετά και προτιμησα να κάνω περικοπές από εκεί...  

Ουτε που να το σκεφτεις εκτως αν σου κοψουν πιστωτικο.Τα Coolermaster προιοντα εχουν εγγυηση 2 χρονια τα περισσοτερα αρα εισαι μεσα στην εγγυηση.Πηγαινεις λοιπον στο καταστημα αγορας με το ποντικι και την αποδειξη αγορας ειτε για αλλαγη ειτε για πιστωτικο και μετα βλεπουμε για τα αλλα :)

 

Λογικά έχεις εγγύηση. Αν ναι, μίλα με την coolermaster. Διαφορετικά δες προς logitech μεριά ( g402, g303)

 

 Σας ευχαριστώ.. από eshop τα ειχα πάρει....Τους έστειλα και μεηλ και μου είπαν να το πάω στο πλησιέστερο κατάστημα να το κοιτάξουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης τρίζει λίγο..... επίσης το πληκτρολόγιο δεν είναι για πολύ γράψιμο... ειδικάτώρα που γράφω διπλωματική τα χέρια μου πιάνονται μετά από 1 ώρα...

γενικά δεν είναι ότι καλύτερο το συγκεκριμένο σετ απλά όταν πηρα το PC το κόστος είχε ανέβει ήδη αρκετά και προτιμησα να κάνω περικοπές από εκεί...  

 

 

 Σας ευχαριστώ.. από eshop τα ειχα πάρει....Τους έστειλα και μεηλ και μου είπαν να το πάω στο πλησιέστερο κατάστημα να το κοιτάξουν...

Ωραία, πίεσε τους για πιστωτικό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα το ποντίκι και οι αθεόφοβοι μου είπαν να τους πάω και το πληκτρολόγιο μαζί επειδή αγοράστηκαν μαζί.... Και καλά,  ποντίκι κατάφερα να καβατζώσω από τη κοπέλα μου αλλά πληκτρολόγιο πού θα βρώ να κάνω τη δουλειά μου.... Τέλοςπάντων, βγάλανε σήμερα προσφορά το 

A4TECH A4-V5A MULTI-CORE GAMING MOUSE GUN3

http://www.eshopspecials.gr

 

 

Να το πάρω να ξεμπερδεύω ή θα τρέχω πάλι σε κάνα χρόνο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εφόσον είναι πακέτο αναγκάστηκα για να γίνει αλλαγή πρέπει να τα πας μαζί πίσω ακόμα και με coolermaster να μιλούσες το ίδιο θα σου έλεγαν απο την στιγμη που εχουν κοινο serial number δυστηχως πρεπει να επιστραφουνε σαν πακετο οπως τα αγορασες (σκεψου πχ αγοραζεις ενα σετ μνημες 4*4GB χαλαει το ενα stick και εκει ολα τα επιστρεφεις)

Επεξ/σία από Inuyasha
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς το devastator, αν και coolermaster είναι από τα χειρότερα combo της αγοράς λόγω του ποντικιού. Μην προβείς σε αγορά νέου πριν σου απαντήσουν από το Eshop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δυστυχώς το devastator, αν και coolermaster είναι από τα χειρότερα combo της αγοράς λόγω του ποντικιού. Μην προβείς σε αγορά νέου πριν σου απαντήσουν από το Eshop.

 

Τα πήγα eshop και μου αντικατέστησαν το προιόν. Μου έβγαλαν και νέα εγγύηση μάλιστα οπότε είμαι καλυμένος για 2 επιπλέον χρόνια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...