Προς το περιεχόμενο

what's up - 2Gb Internet έως 31/1 #pare_data


MontzOlee

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσφορά της cosmote παιδιά έως τις 31/1 δωρεάν 2GB internet με απαραίτητη προϋπόθεση να εχει γίνει ανανέωση τις τελευταίας 60 μέρες απο την εφαρμογή του what's up!

 

Not bad..;-)

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

 

Μπαίνετε στην εφαρμογή του what's up, πατάτε υπηρεσίες και υπάρχει επιλογή πάνω πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε :)

Ξέρουμε μήπως για πόσο καιρό θα μπορεί κάποιος να χρησιμοποιεί τα 2GB; προσωπικά δεν θα ήθελα να εγκαταστήσω την εφαρμογή αλλά τα 2gb είναι 2gb...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31/1 λήγουν τα MB.

 

Μπορείς να βάλεις την εφαρμογή για να πάρεις τα MB και στη συνέχεια τη βγάζεις αν δεν την θες για κάποιο λόγο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι τι πρέπει να κάνουμε?

Κατεβαζεις την εφαρμογη και στην κατηγορια Υπηρεσιες πανω πανω σου εχει το δωρακι η Cosmote.

 

Ευχαριστούμε :)

Ξέρουμε μήπως για πόσο καιρό θα μπορεί κάποιος να χρησιμοποιεί τα 2GB; προσωπικά δεν θα ήθελα να εγκαταστήσω την εφαρμογή αλλά τα 2gb είναι 2gb...

Ειναι μεχρι τις 31 του μηνα οποτε οσο πιο γρηγορα το βαλεις τοσο καλυτερα, δεν ειναι για 1 μηνα ξερω γω αλλα ΜΕΧΡΙ τις 31!

 

Μήπως ο τίτλος να άλλαζε από Cosmote σε What's Up;

Ο τιτλος στο τελος λεει : What's Up φιλε μου :)

 

 

Σορρυ για το topic αν δεν ηταν ''ξεκαθαρο'' στο τι πρεπει να κανετε κτλ αλλα το ειδα κ το εγραψα προχειρα γιατι επρεπε να φυγω και δεν ειχα Ιντερνετ :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας το βγάζει και σε iPhone;

Εγω προσωπικα απο Iphone 6 το εκανα φιλε μου χωρις καμια ενημερωση της εφαρμογης , οπως ακριβως ηταν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα καραγκιοζιλικια μόνο εδώ στην Ελλάδα γίνονται..

Εταιρία που σου κοστολογεί τα 500mb 5€ για ένα μήνα ως το best deal που μπορεί να σου προσφερει, σου δίνει 2gb για 5 μέρες!

Αφού δεν μας τα δώσε και για το σ/κ πάλι καλά..

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα , ότι και καλά "ξύπνησε" κάποιος μια μέρα εκεί στην εταιρία και μας έκανε δώρο 20€ στην ουσία ...
Καλοδεχούμενο μεν ,άκυρο το όλο σκεπτικό τους με τα € για 500mb δε...

 

Off topic , αλλά έχει γίνει πανάκριβο το what's up κατα την γνώμη μου.
Δεν γίνεται να χρεώνεις τα προγράμματα 5-7€ κ να δίνεις το ίδιο σε φοιτητικό πακέτο κάρτας 1 και 3 €!
Η κοπέλα μου συγκεκριμένα βάζει 300+300 sms με 1€ κ βγάζει μήνα .. Με 5€ 1200 λεπτά προς όλους κ πάει λέγοντας..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπερδευεται το φορουμ με την εξυπηρετση πελατων. Ο ts εβαλε εδω την προσφορα, οτι αποριες εχετε μπορειτε να παρετε τηλ στην εξυπηρετηση της cosmote. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις BlackBerry ή   :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad:  :mad: Windows...........δεν παίρνεις δηλαδη?  :mad:

Εμάς με Windows φίλε μου στα τάρταρα μας έχει η Cosmote. Ρε λες να τους κάναμε κάτι και δεν το καταλάβαμε..?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ απόλυτα , ότι και καλά "ξύπνησε" κάποιος μια μέρα εκεί στην εταιρία και μας έκανε δώρο 20€ στην ουσία ...

Καλοδεχούμενο μεν ,άκυρο το όλο σκεπτικό τους με τα € για 500mb δε...

 

Off topic , αλλά έχει γίνει πανάκριβο το what's up κατα την γνώμη μου.

Δεν γίνεται να χρεώνεις τα προγράμματα 5-7€ κ να δίνεις το ίδιο σε φοιτητικό πακέτο κάρτας 1 και 3 €!

Η κοπέλα μου συγκεκριμένα βάζει 300+300 sms με 1€ κ βγάζει μήνα .. Με 5€ 1200 λεπτά προς όλους κ πάει λέγοντας..

 

Καποιου ειδους stress testing παιζει να κανουν για να δινουν τοσα data σε τοσο περιορισμενο χρονικο διαστημα, αλλιως δεν μπορω να το εξηγησω με ορους μαρκετινγκ.

 

Γενικοτερα για το whats up θα συμφωνησω. Ο κολλητος μου εχει ακομη το φοιτητικο πακετο και μπροστα του μοιαζω ζητιανος με τα 500mb απ'το standard...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...