Προς το περιεχόμενο

lg g4


chris_g92

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μια χαρα καμερα εχει το Ζ2 για την εποχη του. Πλησιαζει τη καμερα του note 3.

δεν ειπα οτι του εβαλες το μαχαιρι στο λαιμο. Εγω διαφωνω στο οτι οταν καποιος αναφερει ενα κινητο και καποια ερωτηση γυρω απο αυτο λογικο ειναι να του πεις, αν και δε ζητησε εναλλακτικες, κινητα ανταξια του στη συγκεκριμενη περιπτωση αναλογα του g4, τα δυο που ανεφερες δεν εχουν καμια σχεση με το G4. Να ελεγες το p8 πχ ναι ειναι, πιο οικονομικη και οντως, εναλλακτικη του g4.

first μπορει το z2 να ειχε καλη καμερα για την εποχη του ομως σε γενικες γραμμες δεν ειναι και κατι το εντυπωσιακο ειδικα σε βραδινες ληψεις. επίσης όλα καλά παιδιά αράξτε δεν εχω προβλημα να μου λεει καποιος και για την κινεζικη αγορα, εγω δεν θελω να παρω απο κινα γιατι τον τελευταιο καιρο χρειαστηκα το service στο z2 και μου δημιουργησε την φοβια οτι αν χρειαστω με το κινεζικο αντε να βγαλεις ακρη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα καμερα εχει το Ζ2 για την εποχη του. Πλησιαζει τη καμερα του note 3.

δεν ειπα οτι του εβαλες το μαχαιρι στο λαιμο. Εγω διαφωνω στο οτι οταν καποιος αναφερει ενα κινητο και καποια ερωτηση γυρω απο αυτο λογικο ειναι να του πεις, αν και δε ζητησε εναλλακτικες, κινητα ανταξια του στη συγκεκριμενη περιπτωση αναλογα του g4, τα δυο που ανεφερες δεν εχουν καμια σχεση με το G4. Να ελεγες το p8 πχ ναι ειναι, πιο οικονομικη και οντως, εναλλακτικη του g4.

Εε οχι και το P8!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εε οχι και το P8!!!

P8 VS G4 VS S6 είναι οι μόνες συγκρίσεις για αυτά τα κινητά. 

Λοιπον για το G4, που είμαι κάτοχος.

Είναι το τέλειο κινητό με μόνα μείον την μπαταρία, που βγάζει μέρα, αλλά δύσκολα, και το build που θα ήθελα και λίγο μέταλλο. Όλα τα άλλα είναι απλά perfect. Ούτε κόλληματα, ούτε lag, ούτε τίποτα, απλά φυσάει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτην την τιμη θα ελεγα οτι ειναι παραπολυ καλη επιλογη το G4 αλλα η γνωμη μου ειναι να σου πρότεινε ο saruman κανενα κινεζικο γιατι τελευτεα εχουν αλλαξει πολυ τα δεδομενα με τα κινητα τους ειναι υπεροχα και σε χαμηλοτερες τιμες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτην την τιμη θα ελεγα οτι ειναι παραπολυ καλη επιλογη το G4 αλλα η γνωμη μου ειναι να σου πρότεινε ο saruman κανενα κινεζικο γιατι τελευτεα εχουν αλλαξει πολυ τα δεδομενα με τα κινητα τους ειναι υπεροχα και σε χαμηλοτερες τιμες..

Το ρωτησα απο την αρχει αλλα θελει απο Ελλαδα.

Παρε το OnePlus 2(399€)το παιρνεις κατευθειαν απο το site της εταιριας.

Εε μη μου πεις τωρα και με αυτο....

Και απο Vickmall (358€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ρωτησα απο την αρχει αλλα θελει απο Ελλαδα.

Παρε το OnePlus 2(399€)το παιρνεις κατευθειαν απο το site της εταιριας.

Εε μη μου πεις τωρα και με αυτο....

Και απο Vickmall (358€)

Καλή επιλογη το 1+2 αλλά με εγγύηση τι παίζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη επιλογη το one plus 2 στα 400ευρω; Σταματηστε να προτεινετε και να παραπληροφορειτε τον κοσμο αφου δεν το κατεχετε... στα 400 ευρω  G4 η s6 τελος... το 1+2 ειναι ενα υπερεκτιμιμενο κινεζικο που βασίστηκε στο εξαιρετικο 1+1 με τιμη στο θεο... ουτε καν σαν επιλογη επρεπε να το αναφερετε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη επιλογη το one plus 2 στα 400ευρω; Σταματηστε να προτεινετε και να παραπληροφορειτε τον κοσμο αφου δεν το κατεχετε... στα 400 ευρω G4 η s6 τελος... το 1+2 ειναι ενα υπερεκτιμιμενο κινεζικο που βασίστηκε στο εξαιρετικο 1+1 με τιμη στο θεο... ουτε καν σαν επιλογη επρεπε να το αναφερετε...

Φιλε αποψεις και προτασεις κανουμε,δεν βαλαμε το μαχαιρι στο λαιμο σε κανεναν.

Εσυ λες η G4 ή S6 και τελος!

Τι ειναι αυτα τα πραγματα....

Και οσο αν το "κατεχουμε" η οχι καλο θα ηταν να το κρατησεις για τον εαυτο σου.

Ευχαριστω πολυ

Καλη συνεχεια φιλε μου chris_g92 σε οτι και να παρεις.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να δωσεις 379(τοσο το βρισκω εγω στο vicmall το 16gb/3gb) για 1+2 κ να μην εχεις κ εγγυηση πιστευω δεν αξιζει 

Το g4 πιστευω ειναι η η καλυτερη επιλογη σε αυτα τα λεφτα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...