Προς το περιεχόμενο

Samsung 850 evo 120gb 52€ (με μεταφορικά) απο amazon.de [ΤΕΛΟΣ]


ascow

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ούτε εγώ εχώ παραλάβει...και δεν τίθεται και θέμα κλοπής στο γραμματοκιβώτιο, για να έχω αμφιβολίες. Μήπως υπάρχει καθυστέρηση με τους αποκλεισμούς των δρόμων από την αγροτιά;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ την κλοπή τη φοβάμαι καθώς δεν μ άφησαν ποτέ κάτι στο γραμματοκιβωτιο μ! τα παρατανε όλα μαζί,δεν έχω παραλάβει ακόμη αλλά θα περιμένω 2-3 μέρες ακομη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ούτε εγώ έχω παραλάβει ακόμα.Παρ´όλα αυτά επειδή γνωρίζω προσωπικά τον ταχυδρόμο,μου είπε οτι δεν έχει έρθει κάτι μέχρι στιγμής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα μολις τωρα.

Να πω 2 πραγματακια για το αμαζον.

Την Δευτερα στελνω εμαιλ και τους λεω οτι δεν εχει ερθει ο δισκος.

Σε 5 λεπτα χτυπαει το κινητο μου.Το νουμερο ηταν ενα περιεργο και δεν απαντησα.

Στο καπακι μου ερχεται εμαιλ απο αμαζον και μου γραφει οτι εγινε προσπαθεια εποικοινωνας στο τηλεφωνο που μας εχετε δωσει.

Μου ζητανε συγνωμη για την καθυστερηση, και αν δεν εχει ερθει ο δισκος μεχρι τις 22 του μηνα να τους ενημερωσω παλι.

Σημερα ηρθε ο δισκος.

Respect Amazon.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις παρέλαβα με εκτιμώμενη ημερομηνία παραλαβής 18/2. Ευτυχώς ο ταχυδρόμος μου χτύπησε το κουδούνι. Πάνω στο πακέτο γράφει personal computer item και την αξία του (γύρω στα 100€)… οπότε εύκολα μπορεί να κάνει φτερά! Πάλι καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ παρέλαβα χθες με απλό ταχυδρομείο..

Απορώ με το άμαζον.Ακόμη δεν έχουν βάλει μυαλό;

Τόσα λεφτά έχουν χάσει απο την απατεωνιά των Ελλήνων και στέλνουν ακόμη χωρίς συστημένο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι.
Καποια στιγμη πρεπει να ειναι ξεκαθαρο οτι θα ερθει συστημενο, ας εχει τουλαχιστον επιλογη στον αγοραστη, στο κατω-κατω εβαλαν που εβαλαν τα εξτρα μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα σημερα. Ο Θεος να το κανει "παρελαβα" βεβαια. Πεταμενο πανω απο τα γραμματοκιβωτια, τα οποια βρισκονται εξωτερικα της πολυκατοικιας, γιατι δεν χωρουσε προφανως στο γραμματοκιβωτιο μου. Με λιγα λογια κωλοφαρδος που τον βρηκα. Η δε συσκευασια της πλακας. Ενα λεπτο χαρτονακι που ισα-ισα  εφαρμοζε στη συσκευασια. Πρωτη φορα αγορα απο αμαζον γερμανιας και μαλλον η τελευταια. Οι προηγουμενες εμπειριες μου απο αμαζον Αγγλιας καμια σχεση, απειρως καλυτερη απο καθε αποψη (συσκευασια και ειδοποιηση παραλαβης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...