Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά ακριβό το xiaomi... 50.000mah με 12€ εδώ:

http://www.ebay.com/itm/50000mAh-LCD-Battery-Charger-Dual-USB-LED-Power-Bank-Pack-For-Cell-Phone-Mobile-/151902294948?hash=item235e1513a4:g:G1AAAOSwEK9W~fD-

(Ελπίζω να είναι αυτονόητο οτι κάνω πλάκα  :-D )

 

Έχω κοντά 1μιση μήνα το xiaomi στα 10.000mah, και μπορώ να πω είμαι πολύ ικανοποιημένος! Αρκετά μικρό, χωράει εύκολα και στην τσέπη, με πολύ καλή χωρητικότητα για την τιμή!Οτι πρέπει τώρα για τις διακοπές!

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω στην πιο χαμηλή τώρα?Θέλω να πάρω 2-3 για φίλους αλλά βλέπω έχει ανέβει το ασημί στα 17$.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ακριβό το xiaomi... 50.000mah με 12€ εδώ:

http://www.ebay.com/itm/50000mAh-LCD-Battery-Charger-Dual-USB-LED-Power-Bank-Pack-For-Cell-Phone-Mobile-/151902294948?hash=item235e1513a4:g:G1AAAOSwEK9W~fD-

(Ελπίζω να είναι αυτονόητο οτι κάνω πλάκα  :-D )

 

Έχω κοντά 1μιση μήνα το xiaomi στα 10.000mah, και μπορώ να πω είμαι πολύ ικανοποιημένος! Αρκετά μικρό, χωράει εύκολα και στην τσέπη, με πολύ καλή χωρητικότητα για την τιμή!Οτι πρέπει τώρα για τις διακοπές!

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω στην πιο χαμηλή τώρα?Θέλω να πάρω 2-3 για φίλους αλλά βλέπω έχει ανέβει το ασημί στα 17$.

Εχω παρει ενα τετοιο απο το Ebay,η πλακα ειναι οτι χρησιμοποιώ περισσότερο για φακό(αν και δεν φοτιζει αρκετα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ακριβό το xiaomi... 50.000mah με 12€ εδώ:

http://www.ebay.com/itm/50000mAh-LCD-Battery-Charger-Dual-USB-LED-Power-Bank-Pack-For-Cell-Phone-Mobile-/151902294948?hash=item235e1513a4:g:G1AAAOSwEK9W~fD-

(Ελπίζω να είναι αυτονόητο οτι κάνω πλάκα :-D )

 

Έχω κοντά 1μιση μήνα το xiaomi στα 10.000mah, και μπορώ να πω είμαι πολύ ικανοποιημένος! Αρκετά μικρό, χωράει εύκολα και στην τσέπη, με πολύ καλή χωρητικότητα για την τιμή!Οτι πρέπει τώρα για τις διακοπές!

 

Ξέρει κανείς που μπορώ να το βρω στην πιο χαμηλή τώρα?Θέλω να πάρω 2-3 για φίλους αλλά βλέπω έχει ανέβει το ασημί στα 17$.

Κουπόνι στο banggood 314a5e

Το κατεβάζει στα 13.99 dollars

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εγω σημερα συμπληρωνω 2 μηνες και δεν εχει ερθει...τριτη μπορω να ζητησω refund μου ειπαν,αλλα θελω resend...δεν ξερω ομως, κανουν resend ?

Εγω σε μια καρτα μνημης που χαλασε σε 2 μηνες μου ειπαν οτι θα την ξαναστειλουν περασε ενας μηνας και βαλε παπαλα αλλα τελικα μου εβαλαν τα λεφτα στο wallet μου και με καποιους ποντους πξρα και εγω ενα tablet για τα παιδια dual boot.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και εμένα ένα δεύτερο που παρήγγειλα για φίλο και είχε κολλημένο πάνω στο δέμα ένα αυτοκόλλητο που έλεγε "αυτό το δέμα δεν τηρεί πρότυπα του άρθρου τάδε και τάδε" στα αγγλικά. Βέβαια όλα καλά και το εσωτερικό και στο ταχυδρομείο δεν είπαν κάτι. Ξέρει κανείς τι παίζει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε και εμένα ένα δεύτερο που παρήγγειλα για φίλο και είχε κολλημένο πάνω στο δέμα ένα αυτοκόλλητο που έλεγε "αυτό το δέμα δεν τηρεί πρότυπα του άρθρου τάδε και τάδε" στα αγγλικά. Βέβαια όλα καλά και το εσωτερικό και στο ταχυδρομείο δεν είπαν κάτι. Ξέρει κανείς τι παίζει? 

 

πάρα πολλά  πράγματα μου έχουν έρθει με  αυτό το αυτοκόλλητο πάνω. Κάποιος κανονισμός της ΕΕ θα είναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν περνάει από ταχυδρομείο Ευρωπαϊκής χώρας ενώ έχει προορισμό τρίτη Ευρωπαϊκή χώρα είναι υποχρεωμένοι να το βάζουν ώστε να φαίνεται ότι δεν είναι "διακίνηση εντός Ευρώπης" αλλά πιθανά υπόκειται σε δασμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεε καλά με το gearbest περιμένεεεε και περίμενεεεε

Δεν έχει και την καλύτερη φήμη αν διαβάσεις σε forum κτλπ

(Εγώ σε όσες παραγγελίες έχω κάνει σχεδόν στις μισές ειχα πρόβλημα,ειτε τεραστια αργοπορία,ειτε λάθος προϊόντα μ εστελναν, πλέον το σκέφτομαι πολύ πριν πάρω από gearbest.βεβαια μπορεί μόνο σε εμένα ν συμβαίνει αλλά δεν νομίζω. Βέβαια άλλοι θα σ πουν ότι όλα οκ με τις παραγγελίες τους οπότε μπορει να "έτυχε")

 

Ή θα καθυστερήσει παρά πολύ ή μπορεί να σου πουνε δεν έχουμε απόθεμα και περιμέναμε παραλαβή και τα γνωστά τους.

 

 

Καλού κακού στείλε μαιλ να σου πουν τι γίνεται!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά. Το banggood δυστυχώς μόνο για promotion και click το εχει πλεον καθως το κουπονι έχει εξαντληθεί. Το βρήκε κανείς άλλος σε χαμηλή τιμή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...