Προς το περιεχόμενο

τα παπούτσια rebook ειναι καλα;


redhotstef

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε σχέση με Nike adidas puma ίδιας περίπου τιμής. Πολύ διαφήμιση έπεσε φέτος από του τίτλου εταιρία..

Παντα είχα στο μυαλό μου τα rebook ότι ανήκουν στην κατηγορία admiral kappa και λοιπών παπουτσιών.

Ψάχνω να βρω αθλητικά παπούτσια να πάρω και δεν θέλω να δώσω πολλά χρήματα, καθώς θα τα φοράω μόνο στο γυμναστήριο, στο οποίο δεν θα περιλαμβάνει πολύ τρέξιμο καθώς ήδη ειμαϊ αρκετά αδύνατος. Στα rebook μου αρέσουν κάποια σχέδια αλλά τα φοβάμαι ως προς την ποιότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καμια σχεση με admiral/kappa.

Επισης εχει εξαγοραστει απ την adidas πλεον.

Σαν ποιοτητα δεν μπορω να πω γτ παιζει ρολο το παπουτσι.Εχω αγορασει puma π.χ(cell) που μου κρατησε 2χρονια ενω αλλα puma παλι στο εξαμηνο ηταν χωμα.Επισης τα τελευταια reebok που πηρα κρατησαν αρκετα(κοντα χρονο) παροτι με αρκετα μαλακη σολα.

 

R-ebook λεγεται επισης,διορθωσε τον τιτλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο αλλα θυμηθηκα εκεινα τα reebok με την αεροσολα με εκεινο το δηθεν "κουμπακι" στην "γλωσσα" του παπουτσιου που το πιεζαμε και το φουσκωναμε και καλα :P καποτε..

Τα fila ειναι πολυ καλα και αγαπημενα!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο αλλα θυμηθηκα εκεινα τα reebok με την αεροσολα με εκεινο το δηθεν "κουμπακι" στην "γλωσσα" του παπουτσιου που το πιεζαμε και το φουσκωναμε και καλα :P καποτε..

Τα fila ειναι πολυ καλα και αγαπημενα!

Εχουν ξαναβγει αυτα, pump το ονομα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια σχεση με admiral/kappa.

Επισης εχει εξαγοραστει απ την adidas πλεον.

 

R-ebook λεγεται επισης,διορθωσε τον τιτλο.

Απ την adidas ε; Σαν να λέμε τι αμστελ τι χαινεκεν , η ίδια αθηναϊκή Ζυθοποιία παράγει και τις δύο. Για ποιο λόγο ο ανταγωνισμός όμως μεταξύ αντιντας και ριμπουκ, αφού βγάζουν και οι δύο ίδιου τύπου αθλητικά παπουτσια και μη.

 

Όσο για το όνομα δεν το θυμόμουν πως γράφεται, και ειμαι από κινητό για να αλλάξω τίτλο.

 

Σας αρέσει να έχουν άσπρη σόλα τα παπούτσια από κάτω; Δεν βρομιζει εύκολα; Τα περισσότερα της τιμής που κοιτάζω τέτοια έχουν και μου κακοφαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασχετο αλλα θυμηθηκα εκεινα τα reebok με την αεροσολα με εκεινο το δηθεν "κουμπακι" στην "γλωσσα" του παπουτσιου που το πιεζαμε και το φουσκωναμε και καλα :P καποτε..

Τα fila ειναι πολυ καλα και αγαπημενα!

Για το retroθέμα είναι αυτό κανονικά! Νομίζαμε ότι φουσκώνει η σόλα του παπουτσιού, στην πραγματικότητα απλά έσφιγγε καλύτερα το παπούτσι στο πόδι σου. :)

 

reebok-pump-omni-zone-2.jpg

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το retroθέμα είναι αυτό κανονικά! Νομίζαμε ότι φουσκώνει η σόλα του παπουτσιού, στην πραγματικότητα απλά έσφιγγε καλύτερα το παπούτσι στο πόδι σου. :)

 

reebok-pump-omni-zone-2.jpg

Ουσιαστικα φουσκωναμε τα μυαλα μας και να'ναι καλα η φαντασια μας!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαζει ακομα παπουτσια η fila;;;

Εγω τα τελευταια χρονια μονο asics (μου τα δινουν τζαμπε) αν ηταν να πληρωσω μονο nike 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι παρτα άφοβα

εγω πήρα αυτα και ειναι μπόμπα και πολυ ελαφριά

https://www.skroutz.gr/s/5873543/Reebok-Zquick-Dash-10-M45687.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε maus αυτα που ποσταρες θα τα προτεινες σε  καποιον που εχει προβλημα στα γονατα για τρεξιμο/περπατημα γιατι τα asics noosa που εχω δεν τα εχω σε πολυ εκτιμηση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...