Προς το περιεχόμενο

Πρώτες επίσημες φωτογραφίες των Galaxy S7 και Galaxy S7 edge


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει το design,αλλά μεγαλύτερη μπαταρία,αδιάβροχο κινητό και sd card αυτά δε ζητούσε ο κόσμος;Άρα να μην λέτε ότι δεν προσπάθησε :P

ΑΛηθεια ειναι ολα αυτα και γι αυτο ειπα μπραβο. Η αδιαβροχοποιηση θα πρεπει να καθιερωθει ως στανταρντ ειδικα στα μεσης και μεγαλης κατηγοριας κινητα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η αδιαβροχοποιηση ειναι σιγουρα πολυ μεγαλο προσον, σιγα σιγα θα πρεπει να εστιασουν και στο να αντεχουν οι συσκευες και στις πτωσεις...δε γινεται συσκευες των 500-700ε με μια χαζοτουμπα να ειναι για πεταμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγάλο λάθος αν είναι όντως αδιάβροχο.

Πρώην κάτοχος αδιαβροχου Sony Xperia z3 compact, αν σπάσει η οθόνη η επισκευή είναι πολύ δύσκολη και το κινητό είναι τελείως για πέταμα μετά.

Εγώ δεν θα ξαναπάρω αδιάβροχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βουλωστε το πια ξερολες Ελληνες. Ελεος. Πολυ εξυπνη ειρωνεια. ουαου. Ετσι ειναι και ειναι μια χαρα. Δεν χρειαζεται απαραιτητα να γινονται ριζοσπαστικοι ανασχεδιασμοι καθε χρονο. Ας παψει η γκρινια. Το πιθανοτερο ειναι οτι εχετε και μηδενικη κατανοηση της διαδιακασιας παραγωγης ενος τετοιου προιοντος. Ξερολιαση

Εσυ τι εισαι, Ιταλος product designer της Samsung??

 

Γενικα μου αρεσει το design των Samsung οπως ---μαλλον--- και εσενα.. Αλλα τι τροπος ειναι αυτος; αν εχεις αγανακτησει απο την Ελλαδα γενικοτερα, να ξεσπασεις με ενα πιο δημιουργικο τροπο. Οπως πχ να βελτιωσεις τον ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Και οχι να βριζεις εναν αγνωστο επειδη δεν σου αρεσει αυτο που γραφει.

 

Φτανει πια με την αμορφωσια και την απαιδευσια. Αποκτηστε λιγη ΕΥΓΕΝΕΙΑ

 

Λες "ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ" ενω ο ιδιος πιο πριν ΓΚΡΙΝΙΑΣΕΣ και ΠΡΟΣΕΒΑΛΛΕΣ εναν αγνωστο που απλα δε συμφωνει ΜΕ ΕΣΕΝΑ.

 

Κλασσικο παραδειγμα ανθρωπου ΥΠΟΚΡΙΤΗ και ΑΓΕΝΗ που οτι λεει ισχυει για ολους τους αλλους και ΟΧΙ για τον εαυτο του.

 

Δε μπορεις να βριζεις ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμφάνιση μια χαρά, υλικά-ποιότητα επίσης, top specs + αδιάβροχο + μεγαλύτερες μπαταρίες + microSD...δηλαδή τι άλλο θέλετε ρε παιδιά??

Εγώ προσωπικά το θέλω με Windows 10 αλλά θα μείνω με την ελπίδα..

ασε τους  ρε φιλε.....οσα δεν φτανει η αλεπου.....τα κραζει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μεγάλος ανταγωνιστής της, πάντως, θα παρουσιάσει ριζικά ανανεωμένο μοντέλο το 2016, οπότε καλά θα κάνει να προσφέρει κάτι πολύ δυνατό αν θέλει να διατηρήσει μερίδια και κέρδη. Αν και τελικά, από αλλού χάνει πελάτες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μεγάλος ανταγωνιστής της, πάντως, θα παρουσιάσει ριζικά ανανεωμένο μοντέλο το 2016, οπότε καλά θα κάνει να προσφέρει κάτι πολύ δυνατό αν θέλει να διατηρήσει μερίδια και κέρδη. Αν και τελικά, από αλλού χάνει πελάτες.

Ποιος ειναι αυτός ο ανταγωνιστής μπρο;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλήθεια, θα είχε ενδιαφέρον να μας δείξουν μια μελέτη με μια κατανομή των αγοραστών της σειράς S, ως προς την χρονική στιγμή της αγοράς της συσκευής συγκριτικά πάντα με τον χρόνο λανσαρίσματός της.

Μπράβο πάντως στην Samsung που έχει προσεγγίσει τον πελάτη με τόσο άμεσο τρόπο, ακούγοντας πρώτα και έπειτα φτιάχνοντας. Κι ας έχει ακόμα πολύ δρόμο μπροστά της, καθώς τα δύσκολα έρχονται.

(κάτοχος iPhone 6s)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω καποιους εδω μεσα.

Ηθελαν καλα υλικα , Τελικα εβαλαν γυαλλι και αλουμινιο, Ηθελαν αδιάβροχο... το εκαναν, ηθελαν μεγαλη μπαταρια το εκαναν, ηθελαν λεπτο, ηθελαν το ενα ηθελαν το αλλο , τα εκαναν ολα  και παλη γκρινιαζουν .......

Δεν με ενδιαφέρουν οι  μάρκες το μονο που με νοιάζει είναι η πρόοδος . Εχουν περασει αρκετα κινητα από τα χερια μου, το S6 Με ξενερωσε η μπαταρια και το ότι δεν είναι αδιαβροχο , εφόσον το εφτιαξαν μπραβο τους,

 

Αν κάποια άλλη εταιρία , Βγαζει ένα κινητο τοσο ελαφρυ τοσο λεπτο με τετοια οθονη με καλο επεξεργαστη  αδιαβροχο με Sd και όχι πλαστικουρα .....κτλ κτλ

 

ΕΔΩ είμαι περίμενω πολύ ευχαρίστως να μου πείτε πιο είναι να δω τα χαρακτηριστικά βαρος , μέγεθος κτλ να το παρω και ας είναι και μαρκα  KIA ουτε που με νοιαζει.

 

Αν όμως δεν υπαρχει άλλο κινητο  με ιδια χαρακτηριστικα , τοτε η κλίστε το στομα σας η απλα ανοιχτέ ένα εργοστασιο και φτιαχτε το εσεις εφόσον είναι τοσο ευκολο.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαίρομαι για το μαύρο ακουστικό στη σκούρα έκδοση. Κατά τα άλλα δε περίμενα κάτι διαφορετικό από τη Sammy μια χαρά δείχνει αν ακολουθήσει τα χνάρια του s6 στη ποιότητα κατασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το S6 ειμαι αρχοντας ακομα οποτε θα το χτυπησω κανα 5μηνο αφου κυκλοφορησει.

Βεβαια εχω χρονο να δω και τις προτασεις των αλλων εταιρειων...

Αν και παλι σε samsung το βλεπω να καταληγω... Ειδικα τωρα που θα εχει και καρτα sd.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ τι εισαι, Ιταλος product designer της Samsung??

 

Γενικα μου αρεσει το design των Samsung οπως ---μαλλον--- και εσενα.. Αλλα τι τροπος ειναι αυτος; αν εχεις αγανακτησει απο την Ελλαδα γενικοτερα, να ξεσπασεις με ενα πιο δημιουργικο τροπο. Οπως πχ να βελτιωσεις τον ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Και οχι να βριζεις εναν αγνωστο επειδη δεν σου αρεσει αυτο που γραφει.

 

Φτανει πια με την αμορφωσια και την απαιδευσια. Αποκτηστε λιγη ΕΥΓΕΝΕΙΑ

 

Λες "ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ" ενω ο ιδιος πιο πριν ΓΚΡΙΝΙΑΣΕΣ και ΠΡΟΣΕΒΑΛΛΕΣ εναν αγνωστο που απλα δε συμφωνει ΜΕ ΕΣΕΝΑ.

 

Κλασσικο παραδειγμα ανθρωπου ΥΠΟΚΡΙΤΗ και ΑΓΕΝΗ που οτι λεει ισχυει για ολους τους αλλους και ΟΧΙ για τον εαυτο του.

 

Δε μπορεις να βριζεις ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.

 

Δεν ειναι ολες οι συμπεριφορες ιδιες για να κρινονται με τα ιδια κριτηρια. Η αποφυγη της γκρινιας δεν ειναι αυτοσκοπος. Μαλιστα η γκρινια ειναι επιβεβλημενη οταν υπαρχουν λογοι που την δικαιολογουν. Αυτον τον αγνωστο τον βριζω, επειδη αποδομει με τον πιο χυδαιο και ανεγκεφαλο τροπο την εργασια που εγινε για την παραγωγη ενος τετιοιου προιοντος.   Αν ειναι τοσο ιδιοφυια, δεν μας φτιαχνει και μια ελληνικη εκδοχη smartphone ικανη να ανταγωνιστει αλλα κινητα. Και ναι οντως μπορει να φαινεται αδικο. Αλλα κουραστηκα να διαβαζω για καθε-καθε νεο προιον γκρινια απο κατω και οικονομικες ή τεχνικες αναλυσεις νηπιαγωγειου. Οποιος δεν ξερει, οφειλει να εκφραζεται ως εκει που καταλαβαινει.

 

Και ναι η γκρινια μου ειναι γκρινια για τον αρνητισμο πολλων. Προφανως δεν σου αρκουν τα λογια μου για να πειστεις, αλλα προσπαθω να ειμαι πολυ θετικος και ευγενικος στην ζωη μου. Την μιζερα δεν αντεχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...