Προς το περιεχόμενο

Πρώτες επίσημες φωτογραφίες των Galaxy S7 και Galaxy S7 edge


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εσυ τι εισαι, Ιταλος product designer της Samsung??

 

Γενικα μου αρεσει το design των Samsung οπως ---μαλλον--- και εσενα.. Αλλα τι τροπος ειναι αυτος; αν εχεις αγανακτησει απο την Ελλαδα γενικοτερα, να ξεσπασεις με ενα πιο δημιουργικο τροπο. Οπως πχ να βελτιωσεις τον ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Και οχι να βριζεις εναν αγνωστο επειδη δεν σου αρεσει αυτο που γραφει.

 

Φτανει πια με την αμορφωσια και την απαιδευσια. Αποκτηστε λιγη ΕΥΓΕΝΕΙΑ

 

Λες "ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ Η ΓΚΡΙΝΙΑ" ενω ο ιδιος πιο πριν ΓΚΡΙΝΙΑΣΕΣ και ΠΡΟΣΕΒΑΛΛΕΣ εναν αγνωστο που απλα δε συμφωνει ΜΕ ΕΣΕΝΑ.

 

Κλασσικο παραδειγμα ανθρωπου ΥΠΟΚΡΙΤΗ και ΑΓΕΝΗ που οτι λεει ισχυει για ολους τους αλλους και ΟΧΙ για τον εαυτο του.

 

Δε μπορεις να βριζεις ΟΠΟΙΟΝ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΟΥ. ΕΙΣΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ.

Με ανάγκασες βρε άτιμε να κάνω login για να κάνω like στο σχόλιο σου...

Στο θεμα μας...

Καταπληκτικο κινητο, αχρηστο για το 95% των χρηστων διοτι στην καθημερινοτητα τους δεν προκειτε να χρησιμοποιησουν τις δυνατοτητες του ποτε κατα την αποψη μου που να δικαιολογουν την δαπανη των 800+ ευρω...

Το θεωρω εργαλειο και πρεπει κατα την αποψη μου να το παρουν οσοι θα το χρησιμοποιησουν σαν ενα εργαλειο...

Εαν καποιος φυσικα διαθετει και τα χρηματα ετσι ωστε με ανεση να το αποκτησει μονο και μονο γιατι μπορει τοτε καλως...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ανάγκασες βρε άτιμε να κάνω login για να κάνω like στο σχόλιο σου...

Στο θεμα μας...

Καταπληκτικο κινητο, αχρηστο για το 95% των χρηστων διοτι στην καθημερινοτητα τους δεν προκειτε να χρησιμοποιησουν τις δυνατοτητες του ποτε κατα την αποψη μου που να δικαιολογουν την δαπανη των 800+ ευρω...

Το θεωρω εργαλειο και πρεπει κατα την αποψη μου να το παρουν οσοι θα το χρεισημοποιησουν σαν ενα εργαλειο...

Εαν καποιος φυσικα διαθετει και τα χρηματα ετσι ωστε με ανεση να το αποκτησει μονο και μονο γιατι μπορει τοτε καλως...

Καθημερινα ολοι μας κανουμε αχρηστες αγορες. Αν σε καποιον αρεσει το s7 επειδη ειναι ομορφο και εχει να τα δωσει δεν μας πεφτει λογος..

Αλλωστε την δουλεια μας ολοι μας την κανουμε και με 200€.Αλλα καποιοι κοιταμε κι αλλα περα απο αυτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι πλέον το target group των Galaxy S, αλλά δεν μπορώ να μην παραδεχτώ ότι η Samsung άκουσε τα παράπονα και, από ό,τι φαίνεται, θα παρουσιάσει μία εξαιρετικά ολοκληρωμένη συσκευή. Μπορεί να μην κάνει πουθενά την έκπληξη, αλλά μοιάζει εξαιρετικά ολοκληρωμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα πλάκα μας κάνει η Samsung πραγματικά , πάντα βγαίνουν τα rumours λίγο πριν το τέλος της χρονιάς για επαναστατικές διαφορές κτλ και εν τέλη καταλίγουμε στον ίδιο εν τελός σχεδιασμό (με προηγούμενα μοντέλα) με κάποιες διαφορές στο hardware και περισσότερο ram .

 

Πείτε με ανίδεο αλλά σίγουρα θα περιμένω κάτι πρωτοπορικό από τον Αμερικανοκύπριο Pano Panay και το Surface Phone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεις ρε γατάκια που χλευάζετε το ντιζάιν σε μια συσκευή χειρός όπως είναι το κινητό που χαρακτηρίζεται από περιορισμένες διαστάσεις σαν τι καινοτόμο θα θέλατε δηλαδή?

Το κινητό σιδηρογροθιά?

Το κινητό αρχιδογαργαλιστη?

Το κινητό τριαξονικη νταλίκα με συρόμενο?

Ή το κινητό ξαπλώστρα με ενσωματωμένη ομπρέλα?

Μάλλον εκτός από περιορισμένες διαστάσεις στα κινητά έχουμε να κάνουμε κ ελληναράδες πεφωτισμενους με ειδίκευση στην περιορισμένη ευφυΐα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σε όποιον δεν αρέσει να πάρει iphone  ...που ειναι πρωτοποριακό και θα τον βλέπουν οι άλλοι και θα λενε....βρε τον μπαγασα ειναι κάποιος σπουδαίος !!! μπορεί να βγάλει και καμια γομενα ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...