Προς το περιεχόμενο

Το iPad Pro πούλησε συνολικά περισσότερο, από όλη την σειρά Surface μαζί!


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 225
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δηλαδή ένας που παίρνει ένα ipad το κάνει για τη "μόδα" ενώ ένας που παίρνει surface το κάνει γιατί ...? :)

Δεν με πιανεις.

 

Το 90% θα πάρει iPad επειδή είναι μοδα το λόγκο στην πλάτη του. Γιατί δεν ξέρει καν τα χαρακτηριστικά του. Απλα πιστεύει πως είναι καλύτερο επειδή λέει Apple, η επειδή η Selena Gomez και ο Bieber έχουν. κλπ κλπ

 

Surface θα πάρει αυτος που θέλει καλυτερα και περισσότερα χαρακτηριστικά, και Windows.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αυξηθούν οι πωλήσεις του τώρα?  :devil:

Ρε συ εχεις φαει τρελο κολλημα τις πωλησεις, και δεν στο λεω αρνητικα. Τουλαχιστον δειχνει σαφεστατα οτι δεν πουλαει παντα η καλυτερη συσκευη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με πιανεις.

 

Το 90% θα πάρει iPad επειδή είναι μοδα το λόγκο στην πλάτη του. Γιατί δεν ξέρει καν τα χαρακτηριστικά του. Απλα πιστεύει πως είναι καλύτερο επειδή λέει Apple, η επειδή η Selena Gomez και ο Bieber έχουν. κλπ κλπ

 

Surface θα πάρει αυτος που θέλει καλυτερα και περισσότερα χαρακτηριστικά, και Windows.

 

 

Ρε συ εχεις φαει τρελο κολλημα τις πωλησεις, και δεν στο λεω αρνητικα. Τουλαχιστον δειχνει σαφεστατα οτι δεν πουλαει παντα η καλυτερη συσκευη

Όταν αναφερόμαστε στο "iPad Pro" όχι το ανερχόμενο με την τιμή του Air στις 9.7", μιλάμε για το τεράστιο 1200€ τάμπλετ με 128gb και όλα τα περιφερειακά, συγνώμη που θα απογοητεύσω μερικούς, λατρεύω τα iPad γιατί είναι κατηγορία από μόνα τους, αλλά το Pro με αυτήν την τιμή και αυτά που προσφέρει είναι αστείο πραγματικά. Με αυτά τα λεφτά αγοράζω απευθείας ένα Macbook Pro και αν το θέλω ελαφρύ αγοράζω ένα Air ή το Macbook. Σιγά μην δώσω 1200 ευρώ για να έχω στα χέρια μου iOS. Χίλιες φορές να τα δώσω για Windows 10 Convertible (Surface, Matebook) και ας μην γουστάρω τα Windows από το να τα δώσω για να τρέχω Mobile OS. Ας σοβαρευτούμε λίγο, ας μου επιτρέψει η Apple να τρέξω Photoshop, xCode και διάφορα παραγωγικά FullOS προγράμματα στο Pro και μετά το συζητάμε, μέχρι τότε θα αρκεστώ στα 9.7" iPad που έχουν και την ανάλογη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ρε συ εχεις φαει τρελο κολλημα τις πωλησεις, και δεν στο λεω αρνητικα. Τουλαχιστον δειχνει σαφεστατα οτι δεν πουλαει παντα η καλυτερη συσκευη

 

Δεν έχω φάει εγώ κόλλημα. Η Microsoft είναι αυτή που δεν χαίρεται πολύ με τις πωλήσεις.

 

Δεν με πιανεις.

 

...

 

Surface θα πάρει αυτος που θέλει καλυτερα και περισσότερα χαρακτηριστικά, και Windows.

 

 

Δεν αρέσουν σε όλους τα windows (και ακόμη και ο Bieber να παίξει με τα windows, πάλι δεν θα τους αρέσουν)

Ένα καλό surface με καλά specs, δεν το λες και φθηνό μιας και πρακτικά αγοράζεις κάτι σε ...ultrabook και όχι tablet.

:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω φάει εγώ κόλλημα. Η Microsoft είναι αυτή που δεν χαίρεται πολύ με τις πωλήσεις.

 

 

 

Δεν αρέσουν σε όλους τα windows (και ακόμη και ο Bieber να παίξει με τα windows, πάλι δεν θα τους αρέσουν)

Ένα καλό surface με καλά specs, δεν το λες και φθηνό μιας και πρακτικά αγοράζεις κάτι σε ...ultrabook και όχι tablet.

:P

Δεν μιλησα ποτε για τιμες.

 

Είπα για το ποιο ειναι μοδα και ποιο οχι

 

Είπα για το ποιο βγήκε ταμπλετ τις χρονιας.

 

Εσύ το γυρισες στις πωλήσεις.

 

Οχι τόσο φανμπουλικι ρε μπρο. Παρα εισαι φανερός :ρ

 

Anyway :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μιλησα ποτε για τιμες.

 

Είπα για το ποιο ειναι μοδα και ποιο οχι

 

Είπα για το ποιο βγήκε ταμπλετ τις χρονιας.

 

Εσύ το γυρισες στις πωλήσεις.

 

Οχι τόσο φανμπουλικι ρε μπρο. Παρα εισαι φανερός :ρ

 

Anyway :)

Ενώ εσύ δεν είσαι φανερός καθόλου όταν έχει να κάνει με Φανμπουλίκι. ;) Επίσης ποιος το ονόμασε τάμπλετ της χρονιάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενώ εσύ δεν είσαι φανερός καθόλου όταν έχει να κάνει με Φανμπουλίκι. ;) Επίσης ποιος το ονόμασε τάμπλετ της χρονιάς;

Το MWC σου κάνει;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το MWC σου κάνει;

Οι ίδιοι που έβγαλαν Smartphone της χρονιάς του 2015 το Galaxy S6 και ήταν τέτοια επιτυχία σαν συσκευή γιαυτό η Samsung έτρεξε να προλάβει να το ανανεώσει με το S7. Καλύτερο Tablet της χρονιάς δεν θα το ονόμαζα, αντίθετα θα ονόμαζα αυτό της Huawei το Matebook τάμπλετ της χρονιάς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ίδιοι που έβγαλαν Smartphone της χρονιάς του 2015 το Galaxy S6 και ήταν τέτοια επιτυχία σαν συσκευή γιαυτό η Samsung έτρεξε να προλάβει να το ανανεώσει με το S7. Καλύτερο Tablet της χρονιάς δεν θα το ονόμαζα, αντίθετα θα ονόμαζα αυτό της Huawei το Matebook τάμπλετ της χρονιάς.

Σημασία έχει ότι ο Leonardo DiCaprio πηρε Oscar. Όλα τα αλλα ειναι δευτερεύοντα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Σημασία έχει ότι ο Leonardo DiCaprio πηρε Oscar. Όλα τα αλλα ειναι δευτερεύοντα

Φαντάσου πως ακόμη και σε αυτο διαφωνούμε! :P

 

Πάντως σοβαρά τώρα, δεν είναι κακό να παραδεχτείς πως έχεις κι εσυ ένα κόλλημα αντίστοιχο με το δικό μας. Join us! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάσου πως ακόμη και σε αυτο διαφωνούμε! :P

 

Πάντως σοβαρά τώρα, δεν είναι κακό να παραδεχτείς πως έχεις κι εσυ ένα κόλλημα αντίστοιχο με το δικό μας. Join us! :)

Φυσικα και έχω. ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ! Απλα νομιζα πως οι αντμινς έπρεπε να δείχνουν ουδετερότητα ή κατι τέτοιο
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Φυσικα και έχω. ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ! Απλα νομιζα πως οι αντμινς έπρεπε να δείχνουν ουδετερότητα ή κατι τέτοιο

 

 

Ουδετερότητα έχει η wikipedia! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω φάει εγώ κόλλημα. Η Microsoft είναι αυτή που δεν χαίρεται πολύ με τις πωλήσεις.

 

 

H Microsoft λογικο ειναι να εχει φαει κολλημα με τις πωλησεις, αφου στην τσεπη της πανε. Εσυ γιατι ασχολεισαι δεν κατανοω, και μαλιστα σε βαθμο που να υποβαθμιζεις  μια συσκευη επειδη δεν πουλησε καλα.

 

Οποτε ναι, εχεις δικιο, το οτι βγηκε συσκευη της χρονια δεν θα αυξησει τις πωλησεις, αντιστοιχα το οτι δεν πουλησε καλα δεν θα την κανει χειροτερη συσκευη. Τι απτα 2 ομως επελεξες να σχολιασεις....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μια περίοδο που οι κατασκευαστές Android εγκαταλείπουν τα tablet (δεν παρουσιάζουν μοντέλα με το κιλό όπως έκαναν παλαιότερα) ή τα δίνουν 2 σε 1 δώρο με Smartphone γιατί πάνε ΑΠΑΤΑ, η Apple συνεχίζει να κατασκευάζει τα καλύτερα tablet.

 

ZDNet: The best tablet I've ever used

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...