Προς το περιεχόμενο

Πως αντιμετωπίζεται η ζήλια;


LifeAndHope

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι τέτοια με νευριαζαν οταν ειχα δει και ενα σαιτ το σε ειδα τελεια τζιαρ νομιζω που μπαινανε και γραφανε "σε ειδα εκει τυπε μ αρεσες αλλα δεν σε κοιταζα επειδη ντρεπομουν μονο μολις εστριβες το βλέμμα.Και τωρα σε ψάχνω στο ιντερνετ" με τρελαινουν αυτα τα δηθενιλικια. Παραπλανούν τον άλλον και δεν ξέρει τι να κάνει....

 

Looool ζουν ακόμα αυτά τα sites?

 

Μπαίναμε όταν ήμασταν φοιτητές και κάναμε πλάκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 142
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Looool ζουν ακόμα αυτά τα sites?

 

Μπαίναμε όταν ήμασταν φοιτητές και κάναμε πλάκες.

 

Οσο υπάρχουν τυποι και τυπισσες που δεν ειναι εξωστρεφεις θα υπάρχουνε ναι και μάντεψε θα βάζουνε και συνδρομες. Ενω ειναι πολυ απλο το φλέρτ ειδικα αμα σε γουστάρει η άλλη (ειμαι της γνωμης οποια δεν γουστάρει μην πας να της μιλήσεις καν) γεια τι κανεις πως σε λενε λιγο χιουμοράκι και ριχνεις και την προταση "θελεις να πάμε για καφε?" και αυτο ειναι.

Ρε συ DDevil το είπες και πριν 1-2 μήνες ότι η μεγαλύτερη σχέση σου κράτησε 1 μήνα και ότι πλέον, από άποψη, βολεύεσαι με πληρωμένο σεξ. Τι θες και μπλέκεσαι σε όλα τα θέματα των σχέσεων. Αφού δεν ξέρεις.

 

Που έγραψα εγω οτι η μεγαλυτερη μου σχέση ηταν 1-2 μηνες? Η μεγαλυτερη μου σχέση ηταν 1.5 χρονο οταν ημουν 21 απο τοτε ειμαι σινγκλ και έχω περιστασιακές σχέσεις χωρις κάτι μονιμο. Δεν εγραψα πουθενα οτι βολεύομαι μονο με πληρωμένο σεξ. Πας καλα? που τα ειδες αυτα? σε προκαλω να τα παραθέσεις τωρα αλλιως θα ζητησεις συγγνωμη για τη συκοφαντια.Το μηνυμα σου ειναι συκοφαντικο θα το διορθώσεις.

 

Μαλλον θα εννοεις την πλάκα που κάναμε εδω μεσα για τα μασαζ και τα στριπτιτζαδικα με τον bed.... ναι εχω πάει και πηγαινω κιολας οποτε γουστάρω ποιο ειναι το προβλημα? αφου ειμαι ελευθερος? για ληστεια πάω? ποιος θα με κρινει? αυτος που απατησε την γκομενα του? που της πούλησε παραμυθια και μολις την βαρεθηκε εξαφανιστηκε? ή ενας παντρεμενος που έχει παραλληλες σχέσεις ατιμοντας τον γάμο του?

 

παραλληλα ομως δεν βολευομαι μονο με αυτα επειδη δεν ειμαι κανας χάλιας κάνω το καμακι μου οποτε βλεπω έδαφος και εχω και απο εκει επιτυχιες.... και εχω και μεγάλη εμπειρια επειδη ολα αυτα τα χρονια έχω γνωρισει πολλες κοπελες και έχω κοψει συμπεριφορές ακριβως επειδη ημουν ελευθερος και εκανα παντα το κομμάτι μου. Το ποτε θα σοβαρευτω και θα παντρευτω ειναι δικο μου θεμα.

 

Και να εισαι σιγουρος οτι ακομα και αυτοι που βολευονται μονο με αυτο οπως λες παιζει να εχουν πολυ μεγαλυτερη εμπειρια απο άλλους ... αυτοι αλλαζουν γυναικες συνεχεια έχουν δει ενα καρο διαφορετικές συμπεριφορές ειναι δυνατον να μην εχουν εμπειρια? γιατι επειδη δεν ειχα σταθερη σχέση? αμα δεν ξέρεις εναν τομέα καλυτερα να μην τον σχολιάζεις εγω δεν μπηκα να το παιξω ειδημων στις μακροχρονιες σχέσεις γιατι οντως δεν εχω εμπειρια αλλα οχι οτι δεν εχω γενικα στις σχέσεις.Και το σεξ σχέση θεωρειται σεξουαλικη ομως και ή θα γινει μονιμη ή θα ειναι περιστασιακο. Τι θα πει δεν ξέρεις απο σχέσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ανάγετε ένα ανούσιο θέμα σε ολόκληρη επιστήμη.

Σε μια κοινωνία που το χρήμα κυβερνάει τα πάντα για ποια ζήλια και παπαριές μου μιλάτε;

Με 300+ δις ευρώ αυτή την στιγμή αγοράζω την χώρα και έχω από κάτω 10 εκατομμύρια Ελλήνων να με προσκυνάνε για θεό.

Τι μακακίες μου λέτε τώρα;

Απο την στιγμή που το χρήμα ρέει άφθονο καμιά γυναίκα δεν σε εγκαταλείπει γιατί δεν είναι ηλίθια να πετάξει το μέλι
που έχει στα δαχτυλά της.


Ζήλια=ανασφάλεια=ελλειψη χρημάτων- υλικών πόρων-υλικών απολαύσεων.

Άρα η ζήλεια είναι προιόν ανασφάλειας η οποία απορρεέι από την έλλειψη υλικών πόρων.

 

 

Γράψτε στα αποτέτοια σας την ύλη,δηλώστε κατηγορηματικά στο "αρπακτικό" ότι δεν πρόκειται να σας φάει ούτε cent και τότε δεν έχετε να φοβηθείτε τίποτα.

Ή το "αρπακτικό" θα εξαφανιστεί οπότε θα γλυτώσετε το "αιματορούφηγμα" ΄ή θα μείνει μαζί σας οπότε θα σας φύγει κάθε ανασφάλεια-ζήλεια από την έλλειψη χρημάτων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά ρε μαν χαλάρωσε πρέπει να σε μπερδεύω με άλλον, είχα ανοίξει ένα θεμα όταν πρωτογράφτηκα,μου το έσβησε η διαχείριση αλλά είχαν γραφτεί σημεία και τέρατα εκεί μέσα, νόμιζα ότι ήσουν εσύ εκείνος που τα έλεγε. Μη μου κάνεις και μήνυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά ρε μαν χαλάρωσε πρέπει να σε μπερδεύω με άλλον, είχα ανοίξει ένα θεμα όταν πρωτογράφτηκα,μου το έσβησε η διαχείριση αλλά είχαν γραφτεί σημεία και τέρατα εκεί μέσα, νόμιζα ότι ήσουν εσύ εκείνος που τα έλεγε. Μη μου κάνεις και μήνυση.

 

Φιλε μου μηνυση δεν θα σου κάνω αλλα να ξέρεις οτι πριν κατηγορησεις κάποιον θα πρέπει να έχεις ακριβη στοιχεια ειδαλλως ειναι συκοφαντια. Και δεν έχω να χαλαρώσω οταν με κατηγορουν χωρις λογο υπερασπιζομαι τον εαυτο μου μέχρι τέλους και απο εδω μεσα και πολυ περισσοτερο εκτος ιντερνετ οσοι με ξέρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ανάγετε ένα ανούσιο θέμα σε ολόκληρη επιστήμη.

 

Σε μια κοινωνία που το χρήμα κυβερνάει τα πάντα για ποια ζήλια και παπαριές μου μιλάτε;

 

Με 300+ δις ευρώ αυτή την στιγμή αγοράζω την χώρα και έχω από κάτω 10 εκατομμύρια Ελλήνων να με προσκυνάνε για θεό.

 

Τι μακακίες μου λέτε τώρα;

 

Απο την στιγμή που το χρήμα ρέει άφθονο καμιά γυναίκα δεν σε εγκαταλείπει γιατί δεν είναι ηλίθια να πετάξει το μέλι

που έχει στα δαχτυλά της.

 

 

Ζήλια=ανασφάλεια=ελλειψη χρημάτων- υλικών πόρων-υλικών απολαύσεων.

 

Άρα η ζήλεια είναι προιόν ανασφάλειας η οποία απορρεέι από την έλλειψη υλικών πόρων.

 

 

Γράψτε στα αποτέτοια σας την ύλη,δηλώστε κατηγορηματικά στο "αρπακτικό" ότι δεν πρόκειται να σας φάει ούτε cent και τότε δεν έχετε να φοβηθείτε τίποτα.

 

Ή το "αρπακτικό" θα εξαφανιστεί οπότε θα γλυτώσετε το "αιματορούφηγμα" ΄ή θα μείνει μαζί σας οπότε θα σας φύγει κάθε ανασφάλεια-ζήλεια από την έλλειψη χρημάτων

Αυτό πιο εύκολα το λες παρά το κάνεις :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...