Προς το περιεχόμενο

Πως αντιμετωπίζεται η ζήλια;


LifeAndHope

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ρωτας ποτε την ηλικια μιας κυριας .... :/

Ρωτάω του ζευγαριού.   :-D

Επισηςκαι στα milf ρωταω ηλικιες και μετα τους λεω: ασε ρε, σε εκανα 8 χρονια μικροτερη"

Χαμογελάνε και με κοιτάνε μετα σαν σκυλος που τους εδωσα ψαρονέφρι! :P

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 142
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε νομίζω ότι θεραπεύεται η ζήλια. Το καλύτερο που μπορείς να πετύχεις είναι να μη το δείχνεις πολύ, αλλά πάλι μέσα σου θα ζηλεύεις.

 

DDevil, εντάξει δεν είσαι και σπάταλος, το ελέγχεις! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

bedazzled γυρισα φουλ κεφάτος και με ορεξη .... και σκεψου με το που ηρθα έκατσε σκηνικο με τύπισσα καινουργια φάση οποτε θα προτεινω για κανα καφεδάκι μπορει και με happy ending μετα :D

 

Τις τανες.... πως μυριζονται την αυτοπεποιθηση.... σκανάρουν σε ακτινα χιλιομετρων!

 

Λαγωνικά, όχι αστεία! Δεν μπορείς να κρυφτείς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα σε παρατήσει για άλλον, εκτός αν διακρίνει ανασφάλεια. Μόνος σου θα βγάλεις τα ματάκια σου όπως κάνεις.

 

Μονος του θα βάλει το αβατάρ του αρη1986 :/

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια και μιλησαμε για ανασφάλεια .... να δώσω εναν καλο ορισμο και δεν βγαινω αλλο οφφτοπικ επειδη το έχω ζησει. Ανασφάλεια ειναι να πληρώνεις 50αρικα σε στριπομάγαζα για να έχεις διπλα σου το κατα τα αλλα τρομερής εμφανισης μωρο και να έχετε πιάσει την πάρλα.... για να έχεις τη ψευδαισθηση οτι μπορεις να κυκλοφορησεις ΄τετοιες γυναικες εκτος. Ένας τυπας ειχε πληρώσει 250 ευρω μέσα σε ενα βράδυ για να πιάσει πάρλα και να έχει οπαλάκια το μωρο απο ... Βουλγαρία. Και τι να πεις μαζι της? μλκιες. Οι γυναικες αυτες δεν ειναι για ... πάρλες. Ουτε για γκομενες εκτος στριπομάγαζου.

 

2-3 χορους ενα ποτάκι απολογισμος έως 30-40 ευρω και την κοπανας απο εκει μέσα. Σορρυ για το οφφτοπικ και αν εθιξα κάποιους προσωπικά. Για καλο τους ειναι.


Kαι την λιγουριά μυρίζονται οι γυναίκες...

Με ραντάρ!

 

Αμα ο άλλος ξηγηθει ωραιο πέσιμο ειναι μέσα στη φυση του ... αμα τον κακοχαρακτηρισει η άλλη μπορει να ειναι καμια ανέραστη που το φυλάει για τον άγιο πέτρο μη μασάτε.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Αμα ο άλλος ξηγηθει ωραιο πέσιμο ειναι μέσα στη φυση του ... αμα τον κακοχαρακτηρισει η άλλη μπορει να ειναι καμια ανέραστη που το φυλάει για τον άγιο πέτρο μη μασάτε.

Και χωρίς πέσιμο, μόνο που θα σε δει να την κοιτάξεις, την αύρα σου δεν ξέρω εγώ τι το έχει καταλάβει... Και φυσικά τρως μπλοκ...

Είναι γάτες οι γυναίκες τα πιάνουν με την μία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oσο πιο ανασφαλης εισαι, τοσο πιο γρηγορα θα την χασεις παει αναλογικα ακουσε με.

Ηλικια που εχετε και οι 2 σας αν επιτρεπεται;

23 (εγώ) και 20,απορώ βασικά τι μου βρήκε.

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας πραγματικά αλλά τα λόγια για τη χαμηλή αυτοεκτίμηση τα θεωρώ άσκοπα.Αν είχατε την εμφάνιση και το οικονομικο/μορφωτικό μου επίπεδο τα ίδια θα λέγατε.

Δε βαριέσαι όσο κρατήσει,ίσως και αυτή να έχει χαμήλα στάνταρς και για αυτό να είναι μαζί μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ και μονο εσυ καθοριζεις το ποσο θα κρατησει...

 

Δεν τον βλέπω ικανό να το κάνει , εκτος και αν αφήσει τις μλκιες και κοιτάξει να ικανοποιεί καλα την γυναικα που έχει διπλα του σεξουαλικα / συναισθηματικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βαριέσαι όσο κρατήσει,ίσως και αυτή να έχει χαμήλα στάνταρς και για αυτό να είναι μαζί μου.

Από την ανασφάλεια τη δική σου, κατέληξες στο οτι μπορεί να "φταίει" εκείνη που σε διάλεξε? Ρε ts, όποιος θεωρεί πως είναι κατώτερος από τον άνθρωπο που μάλιστα έχει επιλέξει ο ίδιος να είναι δίπλα του..

Είσαι πολύ περήφανος να το παραδεχτείς και εθελοτυφλείς πιστεύω. Αλλιώς δε θα έγραφες τα παραπάνω. Ανασφαλής μπορεί να είναι κάποιος πχ του δημοτικού αλλά και αυτοί με phD, είτε όμορφοι είτε μπάζα.

 

Άσε την κοπέλα να βρει κάποιον ο οποίος θα ξέρει τι του γίνεται.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 (εγώ) και 20,απορώ βασικά τι μου βρήκε.

 

Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας πραγματικά αλλά τα λόγια για τη χαμηλή αυτοεκτίμηση τα θεωρώ άσκοπα.Αν είχατε την εμφάνιση και το οικονομικο/μορφωτικό μου επίπεδο τα ίδια θα λέγατε.

 

Δε βαριέσαι όσο κρατήσει,ίσως και αυτή να έχει χαμήλα στάνταρς και για αυτό να είναι μαζί μου.

Ισως βρηκε πραγματα που η χαμηλη σου αυτοεκτιμηση δεν σε αφηνει να τα δεις.. για καποιους λογους η κοπελα ειναι μαζι σου και προφανως ωπος λες δεν ειναι η οικονομικη σου ανεση , ουτε επειδη μοιαζεις στον παπακαλιατη. Δλδ οσοι δεν εχουν μορφωτικο επιπεδο ομορφια , λεφτα κτλπ να μην βρουν κοπελα ποτε.. προσπαθησε να δειαχιριζεσαι τα συναισθηματα σου γιατι θα της διωξεις μονος σου.. και θα κλαιγεσαι μετα οτι σε παρατησε. Να ξερεις οτι εσυ τα δημιουργεις αυτα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...