Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Redmi Note 2 16GB - 107€ @ geekbuying


panos2171

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε το κουπόνι BLFAOMCZ πάει στα 119$, λίγο πάνω από τα 107€ δηλαδή. Τίμια πρόταση για ένα τέτοιο κινητό.

 

 

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-Redmi-Note-2-Standard-4G-Smartphone-5-5-Inch-FHD-Screen-2GB-16GB-64bit-Helio-X10-Octa-Core-3060mAh-13-0MP---Gray-354975.html

Επεξ/σία από panos2171
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη τιμη αλλα με κολλαει οτι η αγορα θα γινει απο geekbuing + οτι εχουν γιορτες εκει οποτε ποτε λες να μας ερθει;;; (αν μας ερθει και δεν κανουν τα σπαστικα τους οπως μ κανει καθε φορα το geekbuying)

 

(4 παραγγελιες η μια ηρθε σε 15 εργασιμες κομπλε.οι αλλες 3 μ εριξαν ακυρο με καθυστεριση 6 ημερων+με εγραφαν παρ ολα τα μαιλ που εστελνα,οποτε τίθεται και ενα θεμα αξιοπιστίας με το εν λογω μαγαζι τουλάχιστον απο εμενα)

 

 

Αν ηταν banggood η vickmall θα ειχε φυγει 2πλη παραγγελια επιτοπου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά τιμούλα. Και το κινητό αξίζει με τα 1000 αν εξαιρέσουμε την αυτονομία της μπαταρίας που βγάζει γύρω στις 5 ώρες χρήσης.

δηλαδη ποσες πρεπει να εβγαζε για να μην αποτελει εξαιρεση;;;;;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι το ψάχνω το κινητό τον τελευταίο καιρό για έναν φίλο. Για το κατάστημα έχουμε πληροφορίες/εμπειρίες από άλλους χρήστες; Γιατί όσο ρώτησα, ως πιο αξιόπιστο οι περισσότεροι προτείνουν το Vickmall..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι οι γιορτές τους τελειώνουν στις 14 του μήνα μαζί με άλλες 2-7 μέρες που λένε για αποστολή το κόβω για τέλη του μήνα να αρχίσουν να στέλνουν. Aπό το geekbuying έχω ξαναψωνίσει χωρίς κανένα θέμα. Τελευταία παραγγελία τέλη του 15 ένα teclast x98 air που ήρθε στον προβλεπόμενο χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ειναι και οι γιορτες τους + τον χρονο αποστολης παμε για τελος του μηνα με αρχες μαρτιου γιατι υπολογιστε οτι εχουν κανει και αλλοι χιλιαδες παραγγελιες και θα μαζευτουν ολες μαζι.οποτε ενας ψιλοχαμος οποτε καθυστεριση στις αποστολες των παραγγελιων μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη ποσες πρεπει να εβγαζε για να μην αποτελει εξαιρεση;;;;;;

 

Το αναφέρω γιατί το Redmi Note 3 έχει πολύ καλύτερη αυτονομία και αν κάποιον τον ενδιαφέρει πολύ ίσως έπρεπε να στραφεί προς τα κει. Επίσης άλλοι ανταγωνιστές όπως το Meizu M2 Note τα πηγαίνει καλύτερα επίσης στην αυτονομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εριξα και γω μια το πρωί, από geek, για φιλο

Βγήκε 113€ και κάτι ψιλά

Το κινητό φσαει, το έχω πάρει για τον πατέρα μου από βικμαλ πριν 20 μέρες και είναι αψογοτατο

Επειδή έχω και το rn3, έχω να πω ότι στην χρήση δεν βλέπεις καμμία διάφορα και για μια- μιάμιση ώρα παραπάνω χρήση αγοραζεις ένα powerbank ή δεύτερη μπαταρια και κανείς δουλιτσα χαλαρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη τιμη αλλα με κολλαει οτι η αγορα θα γινει απο geekbuing + οτι εχουν γιορτες εκει οποτε ποτε λες να μας ερθει;;; (αν μας ερθει και δεν κανουν τα σπαστικα τους οπως μ κανει καθε φορα το geekbuying)

 

(4 παραγγελιες η μια ηρθε σε 15 εργασιμες κομπλε.οι αλλες 3 μ εριξαν ακυρο με καθυστεριση 6 ημερων+με εγραφαν παρ ολα τα μαιλ που εστελνα,οποτε τίθεται και ενα θεμα αξιοπιστίας με το εν λογω μαγαζι τουλάχιστον απο εμενα)

 

 

Αν ηταν banggood η vickmall θα ειχε φυγει 2πλη παραγγελια επιτοπου.

Το geekbuying είναι από τα αξιόπιστα καταστήματα με πολύ γρήγορες αποστολές. Αψογη συσκευασία σε σχέση με άλλους και πολύ εντάξει σε εμπειρία μου με DOA.

To μονο αρνητικό είναι ότι ρίχνει άκυρα σε περίπτωση που προλάβεις κάποια τιμή προσφοράς και δεν είσαι στους "τυχερούς" που θα στείλουν. 

 

Η αλήθεια είναι ότι το ψάχνω το κινητό τον τελευταίο καιρό για έναν φίλο. Για το κατάστημα έχουμε πληροφορίες/εμπειρίες από άλλους χρήστες; Γιατί όσο ρώτησα, ως πιο αξιόπιστο οι περισσότεροι προτείνουν το Vickmall..

 

Το vickmall το προτείνουν όσοι πιστεύουν ότι αξίζει να πληρώνεις ++αρκετά ευρώ για μια αγορά από κίνα. Το service και το support τους δεν είναι καλύτερο από τους άλλους απλά απαντάνε γρηγορότερα. Οπότε κάποιοι λένε ας δώσουμε 5-10-20 ευρώ περισσότερο για να διαλέξουμε vickmall :D

 

Καταστήματα όπως το banggood, geekbuying αγοράζεις απροβλημάτιστα, το ίδιο και στο gearbest απλά με αυτούς μπορεί να αργήσει η αποστολή αρκετές μέρες σε περίπτωση που δεν έχουν στόκ και σε ενημερώνουν μετά από αρκετές μέρες.

 

Οπότε αγόρασε χωρίς καμία σκέψη από geekbuying.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπόψιν είναι το TDD μοντέλο που υποστηρίζει FDD μόνο στην πρώτη sim

 

 

@billator... Για το geek και το bangood θα συμφωνησω απόλυτα, αξιόπιστοτατα μαγαζιά... Το gearbest το θεωρώ στα δεύτερα μαγαζιά.. Αλλα αν αγοραζα το κινητο για μένα πάλι από το βικμαλ θα το έπαιρνα...

Πληρωσα 18 ευρώ παραπάνω αλλά είχε τα δωρακια του και το σημαντικότερο ήρθε με την τελευταία Gtv Miui εκδοση που ζήτησα δεν χρειάστηκε να πειραχτει καθόλου το κινητό

Έτοιμο για χρήση ηρθε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...