Προς το περιεχόμενο

Χάρη σε ένα render που διέρρευσε ξέρουμε πως θα μοιάζει το HTC One M10


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για πέστε μου ρε παιδιά αν έγραφε iphone η samsung θα κάνατε τα ίδια σχόλια ? απο όλους εσάς είχε ποτέ κανείς  m7 Η m8 η m9 και έχετε άποψη ? γιατί εμένα έπεσε στα χέρια μου και m8 και m9 και είναι πολύ μπροστά σε ποιότητα και σε λειτουργία από οτιδήποτε άλλο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Μ7 και το Μ8 τα είχα και τα θεωρώ τα καλύτερα κινητά σαν σύνολο για την εποχή τους. Το Μ9 όχι δεν είναι σαν σύνολο καλό κινητό. 

Ελπίζω το Μ10 τελικά να είναι διαφορετικό, γιατί συμπαθώ την HTC και επιτέλους βαρέθηκα την τριπλέτα  iphone-Samsung-Lg , αλλά συν Αθηνά και χείρα κίνει έτσι; Ο ανταγωνισμός είναι πολύ σκληρός. 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά μην είστε τόσο σίγουροι ότι δεν θα έχει το λογότυπο μπροστά, ίσως γι αυτό έβαλαν το κουμπί χαμηλά και όχι στο κέντρο. Αλλιώς, κάποιος σχεδιαστής έχει σοβαρό πρόβλημα αντίληψης της συμμετρίας :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα προτιμούσα να μην  έχει το κουμπί κάτω χαμηλά στην πρόσοψη. Το Μ7 και το Μ8 ήταν καταπληκτικά τηλέφωνα. Έχω το Μ7 και είναι το αρτιότερο κινητό που είχα ποτέ. Ό,τι άλλο Android είχα ήταν τίγκα στο lag. Θα το αλλάξω μόνο με ένα HTC που να αξίζει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά μου αρέσει πολύ.Το Η μαύρη mat πλαστη με τη γυαλιστερή οθόνη έχουν όμορφο contrast και δίνουν μια πινελιά πολυτελειας.Θα το προτιμούσα με λογισμικό windows mobile.. Δε θα ηταν κακό....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oh please, το m8 το έβαζα δίπλα δίπλα με iphone 5s και δεν υπήρχε σημείο στο οποίο ήταν καλύτερο, ίδιος την νύχτα που δήθεν θα έσπερνε ήταν για κλάματα...

Έχω στην κατοχή μου ενα 5s και ένα M7 και η φωτογραφία δεν συγκρίνεται. Η μέρα με την νύχτα.

Όσο και να ζοριστεί το 5s ούτε με δεκα μέτρα καλάμι δεν φτάνει την φωτογραφία του HTC.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oh please, το m8 το έβαζα δίπλα δίπλα με iphone 5s και δεν υπήρχε σημείο στο οποίο ήταν καλύτερο, ίδιος την νύχτα που δήθεν θα έσπερνε ήταν για κλάματα...

Άλλα τα μάτια του λαγου και άλλα της κουκουβάγιας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιότητα,σπάνια να την βρεις σε Android,με μερικές εξαιρέσεις.

Ανυπομονώ να το δω.

Συγγνώμη αλλά αυτό το σχόλιο είναι τύπου Πίτσος - Εμπιστοσύνη για εταιρεία που την έχουν αγοράσει Γερμανοί και η σειρά προϊόντων είναι φασόν από άλλες μάρκες. 

 

Τα ηχεία ήταν λόγος αγοράς στα M7 / M8 / M9, αλλά και η μισή ίντσα που έχανε η οθόνη λόγος μη αγοράς. Γενικά σχεδιαστικά είναι από τις πιο ενδιαφέρουσες εταιρείες, ας περιμένουμε να δούμε bezels και τελικό design

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω πως και πως κάποιον που θα πει πως μοιάζει σε iPhone, ενώ το iPhone έκανε copy από την HTC :)

Καλά μην αρχίσουμε πάλι την ίδια συζήτηση, το ποιος αντέγραψε ποιον φαίνεται άμα παρακολουθήσεις τις θέσεις της κεραίας σε προηγούμενα μοντέλα από το 2007, πάντως το Μ10 είναι σε εμφάνιση καλύτερο από το Μ9, ειδικά η θέση της κάμερας το κάνει ποιο όμορφο. Το Μ9 ήταν σαν ένα παραπληγικό iPhone 6 αμα δεί κανείς τις θέσεις: Κάμερας, ηχείων, θύρας. Επίσης από το πάχος φαίνεται ότι θα έχει μεγαλύτερη μπαταρία από το προηγούμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ηχεια θα εχει η συσκευη με μπεζελ, η δε θα εχει...το θεμα ειναι οτι το αρνητικο του να χασει τα ηχεια απο μπροστα η συσκευη, δε το κερδιζει σε design...η αληθεια ειναι παντως, οτι οταν ειδα το Α9 στο πλαισιο, ηταν αρκετα πιο εντυπωσιακο απο κοντα, απ οτι στις φωτογραφιες...ωστοσο μιλαμε για τη ναυαρχιδα τωρα, οποτε σιγουρα θα επρεπε να δωσουν κατι πολυ παραπανω απο μια αντιγραφη ενος φρεσκου midrange...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...