Προς το περιεχόμενο

Χάρη σε ένα render που διέρρευσε ξέρουμε πως θα μοιάζει το HTC One M10


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν αυτή η συσκευή κυκλοφορήσει ακριβώς όπως είναι στη φωτογραφία, θα με βάλει σε τεράστιο δίλημμα για την αλλαγή του G2 μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτή η συσκευή κυκλοφορήσει ακριβώς όπως είναι στη φωτογραφία, θα με βάλει σε τεράστιο δίλημμα για την αλλαγή του G2 μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω το βρισκω τρομερο και ομορφο ..

 

 

μαλλον ειναι το επομενο μου τηλεφωνο ...   

 

οσον αφορα ποιος αντεγραψε ποιον μου θυμιζει το διλημμα 

 

" η κοτα εκανε το αυγο ? ή το αυγο την κοτα ??"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ αδιαφορο εμφανισιακα...κριμα

Γεια στο στόμα σου.

ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑ μεγάλο. ΤΙ πράγμα είναι αυτό? Από το πιο ελκυστικό design σήμερα στις ναυαρχίδες (Μ9), σε αυτό το... πράγμα.

 

Περιμένω πως και πως να δω την υλοποίηση της εξαιρετικής ultrapixel στα 12 αυτή την φορά. Λογικά θα σπέρνει, εδώ η 4άρα και ήταν άριστη, μόνο στην λεπτομέρεια στα τοπία έχανε.

Κρίμα που έφυγαν τα ηχεία, αλλά ευτυχώς μαζί με αυτά, έφυγε και η μαύρη λωρίδα με το λογότυπο.

 

Η μαύρη λωρίδα με το λογότυπο, σε τι ακριβώς ενοχλούσε ? Πολύ διακριτική ήταν, και εν πάσει περιπτώσει, HTC έγραφε, δηλαδή ότι πιο premium στο android, όχι καμιά κινέζικη φθηνατζούρα

Πολύ λυπηρό. Πισωγύρισμα από τα λίγα. Δεν καταλαβαίνω τι σκέφτονται ή έχουν στο μυαλό τους οι - εδώ και μερικά χρόνια - "κοιμισμένοι" / αποχαυνωμένοι marketers και μηχανικοί σχεδιασμού της HTC. Ειλικρινά δηλαδή.

 

Μετά την αθλιότητα, να μην εισαχθεί - πλην ελαχίστων εξαιρέσεων - στην ευρώπη, το διαμάντι (!) Μ9 plus, από μόνο του δηλαδή ένα τηλέφωνο - ναυαρχίδα σε κάθε επίπεδο, και κυρίως στην πιο premium αίσθηση & ποιοτητα κατασκευής που μπορεί κάποιος να αποκτήσει με τα χρήματα του,

τώρα... αυτό !! Τι έρωτας είναι αυτός με το Α9 , δεν μπορώ να καταλάβω. Εχει κάτι το "επαναστατικό" το Α9 και δεν το βλέπω? Κάποια καινοτομία στο σχεδιασμό?? Κάτι το "ομορφο" ή τέλος πάντων που ταράζει τα νερά? Κάτι το φρέσκο ? Κάτι που ας πούμε, θα σε "αναγκάσει" να σταθείς να το κοιτάξεις για λίγο παραπάνω? Η γνωστή, καμπύλη φόρμα, χιλιομυριοειδωμένη από το iphone μέχρι τα meizu και τα huawei, αλλά και τα note της προηγουμενης γενιάς.  Ε-ΛΕ-ΟΣ.

Ή μήπως αυτό το απρόσωπο "μαύρο", πρέπει υποτίθεται να μας συγκινήσει ?

 

Σα να μην έφταναν όλα αυτά, φεύγουν τα ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ καλύτερα ηχεία που έχουν ποτέ τοποθετηθεί σε κινητό τηλέφωνο !!! Αν είναι δυνατόν !!!! (όποιος έχει ακούσει boomsound σε Μ7-8-9, απλώς ξέρει !!).

Και ρωτάω ο αφελής: Είναι δυνατόν , σε ultra HD οθόνη να "φοράς" συμβατικά ηχεία? Με ποιο σκεπτικό?? Δηλ. αν στήσετε σπίτι σας το τέλειο Home Cinema, στη συνέχεια θα βάλετε πάνω τα ηχειάκια logitech που έχετε - λέμε τώρα - για το PC ??

 

Κρίμα Κρίμα Κρίμα.  Τεράστια απογοήτευση, από έναν φανατικό της HTC, κάτοχο του M9 σήμερα, του - κατά τη γνώμη μου - πιο ολοκληρωμένου / ισοροπημένου και πολυτελούς smartphone στον κόσμο,

που περίμενε πως και πως την έλευση του M10.  (και του βγήκε Α9 σε ... παραφουσκωμένη τιμή...).

 

ΥΓ: Α ναι ξέχασα. Υπάρχει ο fingerprint scanner. Σπουδαία τα λάχανα....

για πέστε μου ρε παιδιά αν έγραφε iphone η samsung θα κάνατε τα ίδια σχόλια ? απο όλους εσάς είχε ποτέ κανείς  m7 Η m8 η m9 και έχετε άποψη ? γιατί εμένα έπεσε στα χέρια μου και m8 και m9 και είναι πολύ μπροστά σε ποιότητα και σε λειτουργία από οτιδήποτε άλλο ...

ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή είχαμε αυτά που λές, γιαυτό "κλαίμε"....

 

Ολοταχώς προς τα πίσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια στο στόμα σου.

ΠΙΣΩΓΥΡΙΣΜΑ μεγάλο. ΤΙ πράγμα είναι αυτό? Από το πιο ελκυστικό design σήμερα στις ναυαρχίδες (Μ9), σε αυτό το... πράγμα.

 

 

Η μαύρη λωρίδα με το λογότυπο, σε τι ακριβώς ενοχλούσε ? Πολύ διακριτική ήταν, και εν πάσει περιπτώσει, HTC έγραφε, δηλαδή ότι πιο premium στο android, όχι καμιά κινέζικη φθηνατζούρα

Πολύ λυπηρό. Πισωγύρισμα από τα λίγα. Δεν καταλαβαίνω τι σκέφτονται ή έχουν στο μυαλό τους οι - εδώ και μερικά χρόνια - "κοιμισμένοι" / αποχαυνωμένοι marketers και μηχανικοί σχεδιασμού της HTC. Ειλικρινά δηλαδή.

 

Μετά την αθλιότητα, να μην εισαχθεί - πλην ελαχίστων εξαιρέσεων - στην ευρώπη, το διαμάντι (!) Μ9 plus, από μόνο του δηλαδή ένα τηλέφωνο - ναυαρχίδα σε κάθε επίπεδο, και κυρίως στην πιο premium αίσθηση & ποιοτητα κατασκευής που μπορεί κάποιος να αποκτήσει με τα χρήματα του,

τώρα... αυτό !! Τι έρωτας είναι αυτός με το Α9 , δεν μπορώ να καταλάβω. Εχει κάτι το "επαναστατικό" το Α9 και δεν το βλέπω? Κάποια καινοτομία στο σχεδιασμό?? Κάτι το "ομορφο" ή τέλος πάντων που ταράζει τα νερά? Κάτι το φρέσκο ? Κάτι που ας πούμε, θα σε "αναγκάσει" να σταθείς να το κοιτάξεις για λίγο παραπάνω? Η γνωστή, καμπύλη φόρμα, χιλιομυριοειδωμένη από το iphone μέχρι τα meizu και τα huawei, αλλά και τα note της προηγουμενης γενιάς.  Ε-ΛΕ-ΟΣ.

Ή μήπως αυτό το απρόσωπο "μαύρο", πρέπει υποτίθεται να μας συγκινήσει ?

 

Σα να μην έφταναν όλα αυτά, φεύγουν τα ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ καλύτερα ηχεία που έχουν ποτέ τοποθετηθεί σε κινητό τηλέφωνο !!! Αν είναι δυνατόν !!!! (όποιος έχει ακούσει boomsound σε Μ7-8-9, απλώς ξέρει !!).

Και ρωτάω ο αφελής: Είναι δυνατόν , σε ultra HD οθόνη να "φοράς" συμβατικά ηχεία? Με ποιο σκεπτικό?? Δηλ. αν στήσετε σπίτι σας το τέλειο Home Cinema, στη συνέχεια θα βάλετε πάνω τα ηχειάκια logitech που έχετε - λέμε τώρα - για το PC ??

 

Κρίμα Κρίμα Κρίμα.  Τεράστια απογοήτευση, από έναν φανατικό της HTC, κάτοχο του M9 σήμερα, του - κατά τη γνώμη μου - πιο ολοκληρωμένου / ισοροπημένου και πολυτελούς smartphone στον κόσμο,

που περίμενε πως και πως την έλευση του M10.  (και του βγήκε Α9 σε ... παραφουσκωμένη τιμή...).

 

ΥΓ: Α ναι ξέχασα. Υπάρχει ο fingerprint scanner. Σπουδαία τα λάχανα....

ΑΚΡΙΒΩΣ επειδή είχαμε αυτά που λές, γιαυτό "κλαίμε"....

 

Ολοταχώς προς τα πίσω....

 

μηπως εισαι λιγο υπερβολικος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ λυπηρό. Πισωγύρισμα από τα λίγα. Δεν καταλαβαίνω τι σκέφτονται ή έχουν στο μυαλό τους οι - εδώ και μερικά χρόνια - "κοιμισμένοι" / αποχαυνωμένοι marketers και μηχανικοί σχεδιασμού της HTC. Ειλικρινά δηλαδή.

Μετά την αθλιότητα, να μην εισαχθεί - πλην ελαχίστων εξαιρέσεων - στην ευρώπη, το διαμάντι (!) Μ9 plus, από μόνο του δηλαδή ένα τηλέφωνο - ναυαρχίδα σε κάθε επίπεδο, και κυρίως στην πιο premium αίσθηση & ποιοτητα κατασκευής που μπορεί κάποιος να αποκτήσει με τα χρήματα του,
τώρα... αυτό !! Τι έρωτας είναι αυτός με το Α9 , δεν μπορώ να καταλάβω. Εχει κάτι το "επαναστατικό" το Α9 και δεν το βλέπω? Κάποια καινοτομία στο σχεδιασμό?? Κάτι το "ομορφο" ή τέλος πάντων που ταράζει τα νερά? Κάτι το φρέσκο ? Κάτι που ας πούμε, θα σε "αναγκάσει" να σταθείς να το κοιτάξεις για λίγο παραπάνω? Η γνωστή, καμπύλη φόρμα, χιλιομυριοειδωμένη από το iphone μέχρι τα meizu και τα huawei, αλλά και τα note της προηγουμενης γενιάς.  Ε-ΛΕ-ΟΣ.
Ή μήπως αυτό το απρόσωπο "μαύρο", πρέπει υποτίθεται να μας συγκινήσει ?

Σα να μην έφταναν όλα αυτά, φεύγουν τα ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ καλύτερα ηχεία που έχουν ποτέ τοποθετηθεί σε κινητό τηλέφωνο !!! Αν είναι δυνατόν !!!! (όποιος έχει ακούσει boomsound σε Μ7-8-9, απλώς ξέρει !!).
Και ρωτάω ο αφελής: Είναι δυνατόν , σε ultra HD οθόνη να "φοράς" συμβατικά ηχεία? Με ποιο σκεπτικό?? Δηλ. αν στήσετε σπίτι σας το τέλειο Home Cinema, στη συνέχεια θα βάλετε πάνω τα ηχειάκια logitech που έχετε - λέμε τώρα - για το PC ??

Κρίμα Κρίμα Κρίμα.  Τεράστια απογοήτευση, από έναν φανατικό της HTC, κάτοχο του M9 σήμερα, του - κατά τη γνώμη μου - πιο ολοκληρωμένου / ισοροπημένου και πολυτελούς smartphone στον κόσμο,
που περίμενε πως και πως την έλευση του M10.  (και του βγήκε Α9 σε ... παραφουσκωμένη τιμή...).

ΥΓ: Α ναι ξέχασα. Υπάρχει ο fingerprint scanner. Σπουδαία τα λάχανα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μαύρη λωρίδα με το λογότυπο, σε τι ακριβώς ενοχλούσε ? Πολύ διακριτική ήταν, και εν πάσει περιπτώσει, HTC έγραφε, δηλαδή ότι πιο premium στο android, όχι καμιά κινέζικη φθηνατζούρα

Συμφωνω.

Και επειδη ακριβως "HTC έγραφε, δηλαδή ότι πιο premium στο android", επρεπε να το εγραφε κ στο πανω μερος (με μεγαλυτερα γραμματα , αλλωστε ειναι ο,τι πιο premium) και στο κεντρο της οθονης.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας σαν βασικό μέλημα την καλή κάμερα έφυγα από το καταπληκτικότερο κινητό κατά τ 'άλλα το Μ7. Και τώρα είμαι υπερευχαριστημένος με ένα G4. Η HTC θα μπορούσε να είναι μακράν πρώτη εταιρεία αν είχε εξελίξει την ultrapixel τεχνολογία μετά το M7. Δεν το έκανε και τώρα δεν ξέρω αν θα καλύψει ποτέ το handicap που την χωρίζει από τον ανταγωνισμό. Αν εδώ όμως καταφέρει να μην χάσει και τον ήχο, δώσει ισάξια κάμερα με του S7, και χαμηλώσει τον πήχη στην τιμολόγηση, ίσως πάρει επιτέλους το μερίδιο που της αναλογεί. Απλά πράγματα που διαισθητικά φοβάμαι ότι κάπου και πάλι θα σκοντάψει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο αστείο

Γούστα είναι αυτά φίλε μου..είναι τι σου ταιριάζει και τι σου 'κάθεται' στο χέρι.Προσωπικά έχοντας συσκευές με ios,android και windows mobile προτιμώ τη τελευταία...

 

Αυτοί που λένε για πισωγύρισμα ελπίζω να μην είναι οι ίδιοι που λένε πως αναπολούν την "παλία" HTC με τις τρομερές συσκευές της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα η Htc δεν ειναι αναγνωρισιμη παρολο που εχει το καλυτερο android sence ui και απο τα καλυτερα χαρακτηριστηκα. Εχω το M9 δεν το αλλαζω με τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...