Προς το περιεχόμενο

χτυπημένο γατάκι, συμβουλές.


Silenzio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τουλάχιστον όπως είπε και ο Lucifer πήγε χορτάτο με κάποιον να το φροντίζει .
Είχα δει πριν κανα 2 εβδομάδες ένα ίδιου χρώματος γάτο πολύ αδύνατο χωρίς όμως να είναι χτυπημένος και με κοίταζε , μέχρι να μπω σπίτι και να βγω με την κονσέρβα να κάτσει να τον πιάσω είχε εξαφανιστεί, δυστυχώς δεν μπορούμε να τα σώσουμε όλα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 71
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κριμα :(

Παντως μπραβο σου που το βοηθησες. Εκανες οτι καλυτερο μπορουσες, μη νοιωθεις ασχημα. Χαρη σ εσενα περασε ηρεμο και προστατευμενο τις τελευταιες του μερες.

Εμαθες και 2 πραγματα που δυστυχως καποια στιγμη θα σου φανουν χρησιμα για αλλο ζωακι (μακαρι να μην...).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ύπαρξη που για 2 μέρες έτρεχα να το φροντίσω όσο μπορούσα και με κοίταζε με τρόπο απίστευτο, 31 είμαι και από άνθρωπο δεν εχω δει τέτοια αντιμετώπιση ή δε ξέρω πως αλλιώς να το πω.

Το πιο σημαντικο,που κερδισες! Αυτο κρατα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρες ώρες απορώ σε τι τομάρια δίνουν πτυχίο Κτηνιατρικής εκεί στην Θεσσαλονίκη. Κρίμα για το γατάκι, 125% ευθύνη του πρώτου "κτηνιάτρου" που το πήγες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Μόνο αυτός ο παπάρας έχει ευθύνη, ο Silenzio δεν ήταν καν υποχρεωμένος να ενδιαφερθεί για ακόμα_ένα_χτυπημένο_γατί.

 

 

Στο σημείο αυτό να αναφέρω πως μπορώ να καταλάβω έναν άχρηστο κτηνίατρο από χιλιόμετρα! :P

 

btw ονόματα δεν θα πω αλλά ...stay away από κάποιον εκεί προς Πετράλωνα. Ακόμη έχει ψυχολογικά το γατί τόσα χρόνια μετά από τη μέρα που το έσωσα απο το δρόμο (και μετά κατσικώθηκε για πάντα στο σπίτι :P ) και το πήγα σε αυτόν αρχικά γιατί ήταν κοντά. Ευτυχώς τη δεύτερη μέρα κατάλαβα τι γίνεται και το πήγα αλλού, που στη συνέχεια αποδείχτηκε ο καλύτερος κτηνίατρος του κόσμου (για μένα). 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο σημείο αυτό να αναφέρω πως μπορώ να καταλάβω έναν άχρηστο κτηνίατρο από χιλιόμετρα! :P

 

btw ονόματα δεν θα πω αλλά ...stay away από κάποιον εκεί προς Πετράλωνα. Ακόμη έχει ψυχολογικά το γατί τόσα χρόνια μετά από τη μέρα που το έσωσα απο το δρόμο (και μετά κατσικώθηκε για πάντα στο σπίτι :P ) και το πήγα σε αυτόν αρχικά γιατί ήταν κοντά. Ευτυχώς τη δεύτερη μέρα κατάλαβα τι γίνεται και το πήγα αλλού, που στη συνέχεια αποδείχτηκε ο καλύτερος κτηνίατρος του κόσμου (για μένα). 

 

Για πες, επειδή μένω και πετράλωνα πηγαίνω σε έναν κοντινό (τριών ιεραρχών) αλλά δεν έχω παρατηρήσει κάτι κακό σε αυτόν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για πες, επειδή μένω και πετράλωνα πηγαίνω σε έναν κοντινό (τριών ιεραρχών) αλλά δεν έχω παρατηρήσει κάτι κακό σε αυτόν...

 

 

Όχι δεν λέω για αυτόν. Θα το είχες καταλάβει ήδη αν ήταν αυτός που περιγράφω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν λέω για αυτόν. Θα το είχες καταλάβει ήδη αν ήταν αυτός που περιγράφω. :)

 

ε πες ποιος ειναι εστω και σε pm, για να ξερω να αποφευγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...