Προς το περιεχόμενο

αγορα PSU


giannis97

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή δε τα γνωρίζεις δε σημαίνει πως δεν είναι καλά, αν θέλεις μπορείς να ψάξεις να βρεις διάφορα reviews στο internet, άμα ήταν να παίρναμε μόνο ότι ξέρουμε τότε γιατί να παίρνουμε γνώμες;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαριε δεν έχει 80 bronze όπως τα υπόλοιπα

Δε συγκρίνεται ούτε με το superflower ούτε με το corsair που σου είπα πιο πάνω αυτό το thrmaltake. Επειδή είναι όνομα δεν είναι απαραίτητα και καλό. Έχουν ακουστεί πολλά τελευταία για τα τροφοδοτικά της TT.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε συγκρίνεται ούτε με το superflower ούτε με το corsair που σου είπα πιο πάνω αυτό το thrmaltake. Επειδή είναι όνομα δεν είναι απαραίτητα και καλό. Έχουν ακουστεί πολλά τελευταία για τα τροφοδοτικά της TT.

Οποτε εσύ προτείνει ς το superflower?(αν δεν έχει τα 8 πιν για τον επεξεργαστή τι γίνεται; εννοώ αυτά τα 8 που μπαίνουν δίπλα στο επεξεργαστή, συνήθως οι μητρικές παίρνουν 2, εμένα παίρνουν 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι εχει το Corsair? Εγω superflower δεν θα εμπιστευομουν παντως.. αν και γενικα ευχαριστημενους χρηστες διαβαζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποτε εσύ προτείνει ς το superflower?(αν δεν έχει τα 8 πιν για τον επεξεργαστή τι γίνεται; εννοώ αυτά τα 8 που μπαίνουν δίπλα στο επεξεργαστή, συνήθως οι μητρικές παίρνουν 2, εμένα παίρνουν 8)

Φίλε σε πιο πάνω ποστ σου έδειξα ότι το έχει αυτό που ψάχνεις μια γνώμη ζήτησες μη λέμε τα ίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί άνοιξες 2ο θέμα. Και αν έγινε ο κακός χαμός? Δεν μπορούσες να επέμβεις και να ρωτήσεις τελικά τι θα πάρω? Η κουβέντα έγινε γύρω από τα τροφοδοτικά από τα οποία μπορείς να μάθεις αρκετά. Έγινε ολόκληρη κουβέντα για τα super flower και συνεχίζεις να γράφεις ότι δεν τα γνωρίζεις.

Και εν τέλει σου έγιναν κάποιοες προτάσεις. Να πεις δεν έγιναν να παει στην ευχή. Πάνε λοιπόν στο 1ο θέμα σου να πάρεις απαντήσεις.

 

http://www.insomnia.gr/topic/598303-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1-%CE%BC%CE%B5-psu-deer-850w/page-1


http://www.e-shop.gr/psu-thermaltake-lt-500pceu-litepower-black-500w-p-PER.700846

 

Εγω ριχνω ψηφο εμπιστοσυνης σε Thermaltake

Χωρίς καν να είναι certified. Ότι να ναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι να ναι πραγματικά , αν δεν εμπιστεύεσαι το superflower πήγαινε πάρε ένα FORCE....θα έχει σίγουρα 8πινο αυτο...

 

Ετοιμος http://www.e-shop.gr/psu-force-fo25xd-750w-p-PER.641605

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ πείτε μου και αλλά ατομα την άποψη σας. Δεν ξέρω ποιο να αγοράσω και το χρειάζομαι άμεσα!

Καταρχάς στείλε πίσω το τροφοδοτικό που έχει πρόβλημα να πάρεις τα λεφτά σου πίσω. 

 

Κατα δεύτερον :

 

Superflower Corsair Seasonic είναι μάρκες top . 

 

Μην το ζαλίζεις τόσο το θέμα . Ήδη και σε αυτό το θέμα και στο άλλο έχεις μαζέψει απόψεις . Ποσες θες; Αν θες και άλλες ε googlare  "superflower psu is it reliable ?" και θα πάρεις χιλιάδες απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω θα σ έλεγα να κοιταξεις στης αγγελίες γ τροφοδοτικα και να κοιταξεις να πάρεις με 40 ευρώ από της αγγελιες ένα corsair CX 600 pou το θεορω καλο τροφοδοτικό !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...