Προς το περιεχόμενο

10,000 Universal 3-in-1 USB Charge Sync Cables[Δωρεαν]


king2009

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άντε με το Mail θα βγει άκρη, με το όνομα ομως; Δηλαδή κάνετε νέο λογαριασμό στο Zapals, με ότι να ναι όνομα και μετά σε shipping address το κανονικό σας;

Οχι εγώ βάζω τα ονόματα της οικογένειας από γονείς αδερφή και το δικό μου. Οταν ξανά βάλουν νέα προσφορά ξανά το ίδιο αλλά με διαφορετικό mail.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε με το Mail θα βγει άκρη, με το όνομα ομως; Δηλαδή κάνετε νέο λογαριασμό στο Zapals, με ότι να ναι όνομα και μετά σε shipping address το κανονικό σας;

 

Εγώ ειτε το κόβω με τελεία σε σημείο που να μπορεί να το διαβάσει ο ταχυδρόμος, είτε χρησιμοποιώ εναλλακτικό τρόπο γραφής.

Παραδείγμα:

Αν σε λένε Γιαννη και γράψεις Γιανν. δεν νομίζω να μην το καταλάβει ο ταχυδρόμος.

Αν το όνομα ή το επίθετό σου έχει μπ μπορείς να το γράψεις είτε με mp είτε με b και αντίχτοιχα για το x με ks κτλ...

Τα ίδια κάνω και για την διεύθυνση και στο τηλέφωνο βάζω ότιναναι.

 

Προσπαθήστε να τα κάνετε αρκετά διαφορετικά γιατί αν μας πάρουν χαμπάρι δεν θα παραλάβουμε τίποτα ομαδικώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ειτε το κόβω με τελεία σε σημείο που να μπορεί να το διαβάσει ο ταχυδρόμος, είτε χρησιμοποιώ εναλλακτικό τρόπο γραφής.

Παραδείγμα:

Αν σε λένε Γιαννη και γράψεις Γιανν. δεν νομίζω να μην το καταλάβει ο ταχυδρόμος.

Αν το όνομα ή το επίθετό σου έχει μπ μπορείς να το γράψεις είτε με mp είτε με b και αντίχτοιχα για το x με ks κτλ...

Τα ίδια κάνω και για την διεύθυνση και στο τηλέφωνο βάζω ότιναναι.

 

Προσπαθήστε να τα κάνετε αρκετά διαφορετικά γιατί αν μας πάρουν χαμπάρι δεν θα παραλάβουμε τίποτα ομαδικώς.

 

Αν σε λενε Γιαννη , γραψε το με ενα ν   varoufakis style  :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πω τι έκανα και μου έστειλα 10 δέματα από το ίδιο δώρο. 

1) Εβαζα μία το όνομα/διεύθυνση στα αγγλικά μία στα Ελληνικά (δεν μπορούν να καταλάβουν με τίποτα ότι είναι ίδια ;) )

2) Διαφορετικό όνομα στην ίδια διεύθυνση πάλι 2 φορές αγγλικά και ελληνικά (πχ αν μένεις με κάποιον άλλον)

 

Ειδικά αν είσαι σε πολυκατοικία άνετα βάζεις ότι νάναι όνομα. Εγώ δοκίμασα και τυχαία ονόματα και πάλι παρέλαβα.

 

Μπορώ να βάλω τα στοιχεία μου σε Ελληνικά,χωρίς να υπάρχει κάποιο πρόβλημα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω βαζω οτι να ναι mail τυχαιο δηλαδη και κανονικο ονομα απλα αλλαζω κανα γραμμα καθε φορα..4 παρεγγελιες οι 2 ηρθαν ..λογικα θα ερθουν και τα αλλα δυο σε 1-2 βδομαδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συνδέθηκα κανονικά στον λογαριασμό που έχω κάνει και έχω κάνει μια αγορά και δεν αναγνωρίζει το κουπόνι για το τσαμπε. Τι μπορώ να κάνω για να επωφεληθώ και εγώ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συνδέθηκα κανονικά στον λογαριασμό που έχω κάνει και έχω κάνει μια αγορά και δεν αναγνωρίζει το κουπόνι για το τσαμπε. Τι μπορώ να κάνω για να επωφεληθώ και εγώ????

Ναι λογαριασμό με νέο mail.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...