Προς το περιεχόμενο

Το LG G5 θα έχει σύστημα ήχου που έχει επιμεληθεί η Bang & Olufsen


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Και εγώ δεν πολυψήνομαι σαν πρώτη αντίδραση.

Ωραία, η B&O θα δώσει το ηχείο. Θα δώσει και δικό της τσιπάκι ήχου-αν έχει, που δεν νομίζω; Γιατί εντάξει το ηχείο, αλλά δεν νομίζω να είναι τόσο πολλοί αυτοί που χρησιμοποιούν το κινητό ως φορητό player, σκοπός είναι να ενσωματώσουν ποιοτικό DAC για σωστή ακρόαση από ακουστικά.

 

Μόλις τώρα διάβασα εδώ ότι στο, ούτως ή άλλως, εντυπωσιακό magic slot θα μπορείς ίσως να κουμπώσεις μεταξύ άλλων και έναν DAC της B&O. Ακριβό ακούγεται, αλλά ωραίο.

Επεξ/σία από Voodooman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Βγες από android fanboy mode και μπες σε αυτο του microsoft fanboy

2. Δεν υπάρχει άριστο OS, και αν υπήρχε σιγουρα αυτο δεν θα ήταν το Android αλλα το wp

3. Δεν ηταν ανάγκη να κανεις vs αλλα θα το κανω εγω τωρα

4. Το Elite δεν θα λαγκαρει καθε λιγο και λιγάκι σε αντιθεση με τα bugdroidια σας που ουτε κληση δεν μπορεις να κανεις.

5. Το elite θα πάρει αναβαθμίσεις, και όχι μονο μια φορα, και δεν θα χρειαστεί να ψάχνεις roms θα εχουμε beta και bugs καθε μερα!

6. Περα από φανμποιζ, το Elite θα το πάρουν ατομα που βαρεθηκαν τα κινητα τους να κάνουν μια περιουσία και να κολλάνε τωρα θα παιζουν και τετρις στην αρχικη τους

7. Η απάντηση σου από μόνη της δείχνει ποσο κολλημένος είσαι και κράζεις κατευθείαν οτι έχει σχέση με WM ενω εγω ως αντικειμενικος που ειμαι δεν εκραξα το android.

 

Δεν είσαι αξιος για συζήτηση. Οποτε το λήγω εδώ πριν πεταχτούν τα "φιλαράκια" σου και γίνει και εδω οτι στη σελιδα με το 650.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το ASUS Transformer Book Trio TX201LA

που εχει Exclusive ASUS SonicMaster audio, co-developed

with Bang & Olufsen ICEpower®

δεν εχω παρατηρησει κατι καλυτερο στον ηχο απο ενα turbox

που επισης εχω.ουτε στα ακουστικα,ουτα στο hdmi.

κατα τη γνωμη μου φρουφρου και αρωματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι μαρκετινγκοφόλες με εταιρείες ηχείων που επιμελούνται τα ηχεία μικρών συσκευών όπως κινητά, είναι αστείες ιστορίες.

HTC που ειχα με beats ηχείο είχαν σαφέστατα καλύτερο ήχο σε σύγκριση με οποια αλλη συσκευή ειχα ακούσει τοτε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Marketing at it's best. Υπάρχει ένα όριο στο πόσο καλά μπορεί να ακούγεται ήχος από ένα ηχειάκι μίας ίντσας

 

Προφανώς και δεν μιλάμε για να ακούσεις ήχο από το ηχειάκι αλλά τι ήχο παράγει με ακουστικά. Εκτός και αν και αυτό πιστεύεις ότι είναι marketing at its best. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HTC που ειχα με beats ηχείο είχαν σαφέστατα καλύτερο ήχο σε σύγκριση με οποια αλλη συσκευή ειχα ακούσει τοτε.

σωστό αλλα πες πλήρωσες 50ευρο+ για τον ήχο, 30 ευρό είναι γιατι γράφει beats απο πάνω και 20 γιατί ειναι καλύτερη ποιότητα αυτο ενοουν ολοι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το ASUS Transformer Book Trio TX201LA

που εχει Exclusive ASUS SonicMaster audio, co-developed

with Bang & Olufsen ICEpower®

δεν εχω παρατηρησει κατι καλυτερο στον ηχο απο ενα turbox

που επισης εχω.ουτε στα ακουστικα,ουτα στο hdmi.

κατα τη γνωμη μου φρουφρου και αρωματα.

Μπατονέτες, φίλε μου. Χρησιμοποίησε, και θα δεις...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το G4 πάντως αν και με μόνο 1 ηχείο έχει πολύ καλό, δυνατό και καθαρό ήχο, με πολύ καλό μπάσο, οπότε φαντάζομαι, ακόμα και αν μιλάμε μόνο για ηχείο από Β&Ο, θα μετράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει με Β&Ο ωραίο ηχείο θα βάλει κλπ κλπ...

Σαν τα ηχεία του Nexus 6, ναι της περυσινής ναυαρχίδας, ούτε καν θα πλησιάσει! Μιλάμε για αξεπέραστη ένταση και ποιότητα από κινητή συσκευή. Πράγματι δε νομίζω άλλη συσκευή να είναι τόσο ισχυρή σε ήχο. Αν δεν το έχετε ακούσει δε μπορείτε να καταλάβετε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω....η εταιρια θα βαλει μονο ηχειο ή πηγη θα ειναι καλυτερη?στα ακουστικα για παράδειγμα θα εχει διαφορα? θα εχω καλυτερη ποιότητα ηχου?και κατι αλλο,θα ειναι έκδοση κινητού η ολα τα G5 θα ειναι ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

“Είμαστε πολύ ενθουσιασμένοι για τη συνεργασία μας με την LG. Με την αφοσίωση της εταιρείας στη δημιουργία premium smartphones, αυτή η συνεργασία μας δίνει την ευκαιρία να κονομήσουμε λίγα περισότερα φράγκα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά πιστεύω οτι η κίνηση ειναι για μάρκετινγκ κ για διαφήμιση ενός έξτρα χαρακτηριστικού που θα έχουμε να λέμε!!!!
Σίγουρα σαν ποιότητα μπορεί να ειναι καλυτερη αλλα όχι κ σε βαθμό που θα λέμε: ουαου δεν υπάρχει αυτός ο ήχος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...