Προς το περιεχόμενο

Επίσημη παρουσίαση του νέου LG G5 με αρθρωτή σχεδίαση (video)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα της εμφάνισης υποκειμενικό. Εχω το G4 και μου αρεσει περισσότερο. Το μεταλλικό unibody καλοδεχούμενο αλλά για κάποιον που κοιτάζει να το πουλήσει μετά για το αγοράσει το επόμενο, θα βάλει θήκη. Αφαίρεσαν από ΄τοι διάβασα radio και ir? Σαν να υπάρχει συμφωνία ένα κινητό να μην τα έχει όλα... Ανεξήγητο και κουτό. Ηταν ένας λόγος που δεν κοίταζα τα άλλα. Βάλανε εναλλάξιμο κάτω μέρος. Θα γυρίσει μπούμεραγκ αν βάλε βγάλε, η επαφή στην ένωση αρχίσει να "παίζει".

Το μίκρυναν σε οθόνη.Πάλι προσωπικά οι 5,5 έτσι όπως είναι σχεδιασμένο το G4 είναι ιδανικές. Προωπικά ευχαριστώ κάπως την LG που σκέφτεται τα μνημόνια και δεν θα με βάλει σε σκέψεις αγοράς, όσο καλύτερο και αν είναι στο θέμα φωτογραφίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν με χαλαει καθολου.

Μ'αρεσουν και τα γκατζετ και οι καινοτομια...

Αλλα παλι χωρις ραδιοφωνο???

Προσωπικα δεν με αφορα αλλα ξερω παρα πολλους

που του ενδιαφερει παρα πολυ...

Αλλα παλι θα μου πεις, ποιος νοιαζεται τι θελουν εκει

στο Ελλαντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαβαζοντας τα σχολια, οι περισσοτεροι απο εδω καταλκαβαν οτι το κινητο εχει ενα μεγαλο εκτρωμα απο πισω...

Το οποιο ειναι το Cam Plus αρθρωμα, ειναι εξτρα, και δεν πωλειται μαζι με το κινητο.

 

Το G5 για εμενα ειναι το ποιο ομορφο της σειρας, και απο τα ομορφοτερα τηλεφωνα που εχω δει.

Οταν πεσει στα 300-350 ευρω θα αντικαταστησει το G3 μου.

 

LG-G5-official-04-570.jpg

 

lg-g5-41-720x720.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χίλιες φορές να κρατήσω το g4 που έχω πάρα να παρω αυτό το πράγμα με τις 5,3 ίντσες που λόγο του νεκρου μαυρου περιθωρίου η οθόνη μπορεί να γίνεται και 5,1 ίντσες απλά κοροϊδία. Κοιτάξτε λίγο τα περιθώρια στο s7 το απλό και θα καταλάβετε και μου έρχεται τώρα η lg και κανει αυτά που κορόιδευα στa p8 Kai mate 7. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κάνε ρε LG τα αξεσουάρ (κάμερα, VR, bot) συμβατά με όλα τα smartphones να ξεσκιστείς στις πωλήσεις...

 

 

"The LG Hi-Fi Plus is perfectly fitted to the LG G5's exterior, but can also be used seperately with other Android OS, iOS, Mac OS and Windows OS devices." 

 

http://www.lg.com/uk/mobile-phone-accessories/lg-AFD-1200

 

Πάντως η συσκευή σκέτη είναι όμορφη. Ειδικά σε αυτό το γκρι/μεταλικό χρώμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το αλλο δεν καταλαβα.Τα Modular για καλυτερη καμερα πχ που αναφερθηκαν(και οτι αλλο βγει)στα χρεωνει δηλαδη εξτρα???Τι εγινε και στα κινητα Dlc οπως στα παιχνιδια ενα πραγμα? :P

Οχι, χαρίζουν αξεσουάρ.

Όπως όλες οι εταιρείες .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τερμάτισαν με όλα αυτά τα κακόγουστα αξεσουάρ.

 

7462.jpg

 


 

Πάντως η συσκευή σκέτη είναι όμορφη. Ειδικά σε αυτό το γκρι/μεταλικό χρώμα.

 

Καλά στραβομάρα έχετε, που το είδατε το όμορφο. Ποιο generic design πέθανες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το τερμάτισαν με όλα αυτά τα κακόγουστα αξεσουάρ.

 

 

 

 

Καλά στραβομάρα έχετε, που το είδατε το όμορφο. Ποιο generic design πέθανες

 

 

Αντί να?

 

Είναι πιο μαζεμένο από το G4 (που είχε και  μια κυρτότητα που δεν του πήγαινε) και επίσης πιο μαζεμένο από nexus 6P. Μεταλλικό είναι, καμπύλες έχει, grips δεν έχει, τι άλλο θα έπρεπε να είχε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@dali13gr

@billdanos

 

Δεν ξέρω κάτι δεν μου κάθετε καλά, σαν "hyundai accent 2000 ασημή" μου φαίνεται. Για μένα είναι generic, μην το μπερδεύουμε με το μινιμαλιστικό άλλο το ένα άλλο το άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

@dali13gr

@billdanos

 

Δεν ξέρω κάτι δεν μου κάθετε καλά, σαν "hyundai accent 2000 ασημή" μου φαίνεται. Για μένα είναι generic, μην το μπερδεύουμε με το μινιμαλιστικό άλλο το ένα άλλο το άλλο.

 

 

Και το S7 το απλό (όχι το edge) το ίδιο "generic" δεν φαίνεται? Μη σου πω πως το μπροστινό home κουμπί στο S7  το κάνει να φαίνεται πιο άσχημο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...