Προς το περιεχόμενο

xiaomi redmi note 3 pro και αγορά από που?


grouspen

Προτεινόμενες αναρτήσεις

groupsen επειδή παρήγγειλα και εγώ το κινητό, του άφησες την official rom την κινέζικη; Ξέρω πως υπάρχει ελληνική αλλά είναι λίγο μπέρδεμα. Έχει πολλή σαβούρα μέσα η official?

official άφησα μέσα.έχει κάτι λίγα αλλά τα βγαίνουν γρήγορα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδή με ενδιαφέρει κι εμένα το κινητό για ένα φίλο, το έχει πάρει κανείς με την multilanguage rom; Δημιουργεί προβλήματα; Να περάσουμε άλλη rom δεν υπάρχει περίπτωση, ούτε εγώ, ούτε αυτός :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η multi που βαζουν ειναι παλια εκδοση συνηθως που εχει θεμα με τις σιμ.

Αν δεν εχετε θεμα με τα αγγλικα ζητηστε global.

Τωρα εαν θελετε απαραιτητα τα ελληνικα ε βαλτε multi.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την ελληνική δεν είναι δύσκολο να την περάσει Κάποιος υπάρχουν οδηγίες που είναι αναλυτικές, μην σε φοβίζει για να πάθει ζημιά το τηλέφωνο είναι απίθανο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Υπάρχει κάποιο κουπόνι για vickmall ή minideal ? Για διάφορα 30 ευρώ αξίζει να το πάρω από ευρωπαϊκή αποθήκη ? Πόσο καιρό κάνει συνήθως από Κίνα ? Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάποιο κουπόνι για vickmall ή minideal ? Για διάφορα 30 ευρώ αξίζει να το πάρω από ευρωπαϊκή αποθήκη ? Πόσο καιρό κάνει συνήθως από Κίνα ? Ευχαριστώ

Από vickmall θα σου κάνει 15-20 μέρες από Κίνα. Από Ευρώπη πολύ πιο γρήγορα, 3-4 μέρες λογικά μιας και οι αποθήκες τους είναι Ελλάδα!

 

Το σκέφτηκα κι εγώ να το πάρω από Ευρώπη αλλά δεν έχουν θήκες απ'ό,τι είδα οπότε θα τα πάρω όλα μαζί πακέτα από Κίνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να το παρω απο εδω ειναι η καλυτερη τιμη που βρηκα με κουπονακι παει στο 154.Παιζει να εχω κανενα προβλημα με sim/σημα 4g στην ελλαδα?Παιζει κανονικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά το συγκεκριμένο κινητό το πουλάν και Ελληνικά e-shop; Γιατί στο σκρουτζ βγάζει κάτι σελίδες. Και αν το πουλάνε γιατί να το πάρει κάποιος από Κίνα;

Και η διαφορά τιμής είναι λογική άμα σκεφτείς τους φόρους (40% νομίζω ) που πρέπει να πληρώσεις για να το φέρεις από έξω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να το παρω απο εδω ειναι η καλυτερη τιμη που βρηκα με κουπονακι παει στο 154.Παιζει να εχω κανενα προβλημα με sim/σημα 4g στην ελλαδα?Παιζει κανονικα?

Μια χαρά θα σου παίζει, ακόμα και wind να έχεις (τα xiaomi δεν εχουν την 800άρα μπάντα). Μοναδική περίπτωση εάν είσαι επαρχία, εχει μόνο μία 800αρα κεραία, δεν θα πιάνεις 4G. Πάρτο, είναι πολύ καλή επιλογή γενικώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα!
Εγώ σκέφτομαι να το πάρω απο Ευρωπαικη αποθήκη. (λογικα απο vickmall)
Θα ήθελα να σας ρωτήσω ποιοι είναι οι τρόποι πληρωμής επειδή έχω πολύ καιρο να αγοράσωα πο εξωτερικο και δνε ξερω τι παιζει με Paypal κλπ.
Τέλος η multilanguage ROM έχει κάποιο μειονεκτημα έναντι στη Global? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά θα σου παίζει, ακόμα και wind να έχεις (τα xiaomi δεν εχουν την 800άρα μπάντα). Μοναδική περίπτωση εάν είσαι επαρχία, εχει μόνο μία 800αρα κεραία, δεν θα πιάνεις 4G. Πάρτο, είναι πολύ καλή επιλογή γενικώς.

η 800αρα μπαντα ειναι πολυ σημαντικη εχει την καλυτερη καλυψη σε σωστω δυκτιο ακομα και απο 2g ψαξτε το παραπανω για να καταλαβετε.... πχ μεσα στο σπιτι μου και αρκετα σημεια με την vodafone και το moto x style ( υποστηριζει 800αρα) εχω 4g 2-3 μπαρες και καθολου 3g .... με το mx4 pro και το mx5 που δεν ειχαν την 800αρα ειχα μονο 2g ετσι δεν μπορουσα να μπω στο net

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω να το παρω απο εδω ειναι η καλυτερη τιμη που βρηκα με κουπονακι παει στο 154.Παιζει να εχω κανενα προβλημα με sim/σημα 4g στην ελλαδα?Παιζει κανονικα?

Απλά αυτό είναι το μοντέλο με τα 2gb ram.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η 800αρα μπαντα ειναι πολυ σημαντικη εχει την καλυτερη καλυψη σε σωστω δυκτιο ακομα και απο 2g ψαξτε το παραπανω για να καταλαβετε.... πχ μεσα στο σπιτι μου και αρκετα σημεια με την vodafone και το moto x style ( υποστηριζει 800αρα) εχω 4g 2-3 μπαρες και καθολου 3g .... με το mx4 pro και το mx5 που δεν ειχαν την 800αρα ειχα μονο 2g ετσι δεν μπορουσα να μπω στο net

Εγώ πάντως δίπλα, 11000 μελη που εχει, δεν εχω διαβασει κάποιος να έχει πρόβλημα με το 4G, εκτός εάν είναι όλοι Vodafone-Cosmote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...